Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brawo Lipno, rusza budowa obwodnicy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 22:10:02

takie obiecanki juz od kilkunastu lat słychać i nie wazne kto rzadzi. Ciemny narod kupi wszystko

Poważnie? A który rząd obiecał obwodnicę?

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 22:12:16

Ta obwodnica to a być tylko poszerzenie obwodnicy starosty, są planu związane z Centralnym Portem

Jeszcze nie ma żadnych planów odnośnie S 10 od Torunia do Warszawy.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 14:19:02

Jeszcze nie ma żadnych planów odnośnie S 10 od Torunia do Warszawy.

Są ale dla nas nie istotne.

#64 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 15:02:54

Poseł Anna Gembicka

Dotrzymałam słowa! W czasie kampanii zapowiadałam, że obwodnica Lipna i Brześcia Kujawskiego będą wpisane na listę 100 obwodnic, które będą budowane w najbliższych latach.

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk ogłosił listę - w naszym regionie zostaną wybudowane obwodnice Lipna, Brześcia Kujawskiego i Kowalewa Pomorskiego!

Dziękuję Panu Ministrowi Adamczykowi i Panu Premierowi Morawieckiemu za liczne rozmowy i spotkania w tej sprawie 

Anna Gembicka to jedna z dwóch posłanek z Włocławka, które dostały się do Sejmu w ostatnich wyborach. Lokalnie to bardzo znana postać, o której zresztą kilkukrotnie pisałam. Dlatego informacja o tym, że ma męża, lekko mnie skonsternowała. Przez całą kampanię wyborczą nie pamiętam, żeby choć raz wystąpiła w jego towarzystwie. Wydało mi się to dziwne, zwłaszcza, że Gembicka jest od 4 lat związana z PiS-em, partią bądź co bądź promującą tradycyjny model rodziny. Zaczęłam poszukiwać pana Gembickiego, ale bezskutecznie. Wtedy dostałam informację, że ma na nazwisko inaczej niż żona. I jasne, wiele kobiet zostaje dziś przy własnym nazwisku, ale to wydawało mi się nie pasować do konserwatywnego profilu Anny Gembickiej. Zajrzałam do tzw. Rejestru Korzyści, czyli prowadzonego przez Marszałka Sejmu ogólnodostępnego wykazu korzyści majątkowych posłów i ich małżonków. Tak dowiedziałam się, gdzie pracuje i jak ma na imię "pan Gembicki", czyli Szymon Dziubicki i postanowiłam o tym napisać.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 15:25:04

Anna Gembicka to jedna z dwóch posłanek z Włocławka, które dostały się do Sejmu w ostatnich wyborach. Lokalnie to bardzo znana postać, o której zresztą kilkukrotnie pisałam. Dlatego informacja o tym, że ma męża, lekko mnie skonsternowała. Przez całą kampanię wyborczą nie pamiętam, żeby choć raz wystąpiła w jego towarzystwie. Wydało mi się to dziwne, zwłaszcza, że Gembicka jest od 4 lat związana z PiS-em, partią bądź co bądź promującą tradycyjny model rodziny. Zaczęłam poszukiwać pana Gembickiego, ale bezskutecznie. Wtedy dostałam informację, że ma na nazwisko inaczej niż żona. I jasne, wiele kobiet zostaje dziś przy własnym nazwisku, ale to wydawało mi się nie pasować do konserwatywnego profilu Anny Gembickiej. Zajrzałam do tzw. Rejestru Korzyści, czyli prowadzonego przez Marszałka Sejmu ogólnodostępnego wykazu korzyści majątkowych posłów i ich małżonków. Tak dowiedziałam się, gdzie pracuje i jak ma na imię "pan Gembicki", czyli Szymon Dziubicki i postanowiłam o tym napisać.

Ktoś się chce wypromować na pani poseł. Brzydziutko.

#66 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 00:16:27

Ktoś się chce wypromować na pani poseł. Brzydziutko.

Ktoś się chce ukryć komuś przękrety i machloiki pani poseł. Brzydziutko.

#67 ~Papa się nie nadaje.~

~Papa się nie nadaje.~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 08:28:39

I znowu nadaje Radio Erewań. Czy to ten co ma być szefem wszystkich szefów PSL w Lipnie? Chłop z chłopa chyba nie baba.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 08:32:21

Spróbuj to napisać jeszcze raz, tym razem po polsku. I może na trzeźwo?

#69 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 10:44:17

Spróbuj to napisać jeszcze raz, tym razem po polsku. I może na trzeźwo?

Na trzeźwo po twojemu będzie: Bronisz korytko świneczki? To broń dalej korupcje, nepotyzm i kolesiostwo!

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2020 - 11:04:27

Na trzeźwo po twojemu będzie: Bronisz korytko świneczki? To broń dalej korupcje, nepotyzm i kolesiostwo!

Uuuuuuuu, ale cię wzięło. Zamiast na trzeźwo napisać po polsku, to ty się wychamiasz. Sobie wystawiasz świadectwo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych