Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brawo "Bar na Rogu", smacznie i nie drogo


64 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:44:32

10zl obiad dla uczniów 5,50 dla uczniow z innej szkoły 8,50 za dwa dania

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 13:47:09

Pisze na stronie ekonomika

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 14:40:16

I po co wciąż ten temat ...

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 15:56:01

w środku schludnie, obsluga mila, nie drogo, porcje duże

jest tylko jeszcze jeden taki fajny bar



#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:01:09

No no no...reklamuj sie dalej

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:01:46

:-$:-$:-$

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 16:08:35

Mieszkam koło tego baru i widzę ze nie mają klientów..

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:54:36

w środku schludnie, obsluga mila, nie drogo, porcje duże
jest tylko jeszcze jeden taki fajny bar



#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 17:55:36

w środku schludnie, obsluga mila, nie drogo, porcje duże
jest tylko jeszcze jeden taki fajny bar


Porcje są bardzo małe. Dla doroslego faceta porcja jest naprawdę niewystarczająca.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:11:33

Wystarczy wejść na facebooka i zobaczyć zdjęcia porcji jakie są małe.Moj syn na stołówce w szkole dostaje dwa razy większe porcje .

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:20:00

Za taką paniere grubą Gessler by im zamknęła..

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:22:01

hehe, ty przyglup jakis jestes, przeciez kazdy moze isc i zobaczyc,

 



#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:23:51

Też się zgodzę ze mają malo ludzi dlatego pewnie teraz tu piszą..

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:29:06

W szkole 10 zł za obiad i miesięcznie wychodzi rożnie.Jesli jesz cały miesiąc czyli 20 dni to,płacisz 200 zł.jeśli jesz mniej dni to płacisz mniej ,

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:31:02

Jeśli jesz przez 17 dni to płacisz 170 zł ,ale jeśli jesz cały miesiąc czyli 21 dni to płacisz 210 zł.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:35:51

To i tak mało dzieci w szkolach po 90 płacą

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:37:32

Uczeń płaci za obiad 5zł

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 20:33:35

Zgadza się,uczniwie mają taniej.natomiast dorosły płaci drożej.Jest ok.Tak powinno być.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 21:44:39

w środku schludnie, obsluga mila, nie drogo, porcje duże

jest tylko jeszcze jeden taki fajny bar

 

danie dnia jest super oraz tanie



#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 07:59:44

Zapraszamy do wykupu abonamentów.
Według Waszych wskazówek są one w 3 wariantach.
Zapraszamy!!!

 





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych