Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Boże ile to jest pedofilów księży co molestują niepełnoletnich chłopców smutek

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 20:44:50

Robią to zazwyczaj po alkoholu

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 20:58:01

A ilu jest pedofilów spośród homoseksualistów LBGT? POtrafisz podać, czy to jest dalej temat tabu ........

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:07:10

Pis ma zamknięte ślipka. A durne matki wysyłają synów za ministrantów lub do kościelnego churu, po ch***!

Nie wypłakuj się na forum tylko zgłoś organom ścigania.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:07:56

Wykastrować im jaja a nie przerzucać do innej parafii

Rodzice mają obowiązek trzymać potomstwo przy sobie a nie wysyłać np z pielgrzymką lub pchać na siłę w łapy kleru.

Jan Paweł ll też ich krył, taka jest prawda.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:29:48

Podaj chociaż jeden przykład geja pedofila bo po prostu nie ma

Żartujesz sobie, czy jesteś aż taki głupi. Otóz jak twierdzą znawcy tematu wśród wszystkich pedofilów duchowni to 0,03%, natomiast homoseksualiści to aż 60-70%. Niewygodna to informacja, prawda? Więc przestań piep***ć głupoty, zajrzyj do netu, a poznasz prawdę, kto najbardziej krzywdzi dzieci. Uczepiłeś się jednej grupy, a prawda jest zupełnie inna. Przestań bronić gejów a nalatywać tylko na księży. Najwięcej tych obrzydliwych zwyrodnialców jest wśród homosi, przyjmij to do wiadomości. I może zacznij o nich też pisać.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:48:40

DLACZEGO KŁAMIESZ

Myślisz, że tylko ty masz monopol na prawdę. Swoich frustracji nie wyleczysz atakami tylko na księży. Pedofilię należy tępić ,ale trzeba trzymać się faktów i być obiektywnym.

Wiem, że ograniczenie umysłowe nie pozwala się przyjrzeć problemowi pedofilii wśród 60-70% gejów, ale nie wypisuj kłamstw, m.in. jak te we wpisie 10. Jesteś chory z nienawiści do kleru. Czyżby spotkała cię z jego strony jakaś krzywda? To napisz wprost a nie starasz się obwiniać za to zwyrodnialstwo tylko jedną grupę. A ks. Jankowskiemu nalepiej przypinać łatki teraz kiedy nie może się bronić, bo nie żyje. A jak dotąd żaden sąd nie potwierdził tego co wypisują o nim media. Ochłoń lemingu i przyjrzyj się problemowi w całości.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 21:57:40

emeryt SB to jest

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 22:14:43

O Gejach nie słyszałam, aby byli pedofilami o księżach słychać cały czas

Nie słyszałeś, bo to w Wyborczej i TVN24 jest temat tabu. Nie można urazić geja pedofila, za to w księży można walić ile się tylko da. To takie trendy.  Ale internet jest skarbnicą wiedzy i tam dużo możesz się dowiedzieć ciekawych rzeczy na ten temat.

#9 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 22:47:54

W filmie KLER cała prawda o księżach jest pokazana taka jest prawda

sam jesteś pedofilem i przelewasz to na innych. Jesteś zwykłą szmata.

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2019 - 23:08:10

Hej Biskupie trzymaj ręce w swojej pupie

ciebie kur.wo za jeb.anie przedszkolakow to zaje.biemy. juz szykujemy sie na Ciebie szmato.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 21:45:19

Jestem osobą wierzącą , ale teraz to rzadko chodzę do kościoła po tych sprawach wykorzystujących małoletnich przez duchowieństwo.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 21:49:54

Jestem osobą wierzącą , ale teraz to rzadko chodzę do kościoła po tych sprawach wykorzystujących małoletnich przez duchowieństwo.

Jak osoba wie coś na ten temat, to zapewne zgłaszała do prokuratury? Bo przecież jako osoba wierząca nie mówiłaby fałszywego świadectwa.A jak tam z innymi przykazaniami?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 22:33:12

Jak osoba wie coś na ten temat, to zapewne zgłaszała do prokuratury? Bo przecież jako osoba wierząca nie mówiłaby fałszywego świadectwa.A jak tam z innymi przykazaniami?

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno księża powinni być wierzący.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 22:46:23

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno księża powinni być wierzący.

Najlepiej bić się we własne piersi. Każdy z nas będzie odpowiadał za WŁASNE czyny.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 12:47:56

Po 1989 roku żadna rządząca w Polsce partia polityczna nie przestrzega zapisów Konstytucji Rzeczpospolitej, które wyraźnie mówią o rozdziale Państwa od Kościoła.  :o

Polska jest państwem religijnym!  :unsure:

.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 13:10:44

Ja już na PIS nie zagłosuję bo oni przyklaskują klerowi.

.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 12:31:48

Ja już na PIS nie zagłosuję oni za bardzo chronią kleru.

Nigdy nie głosowałeś. A jak juz głos zabierasz, to chociaż pisz po polsku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych