Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BOSiR Barcin

470 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:17:12

Szacowali, że zużyją świeżego powietrza w lesie więcej a zużyli mniej. Czy jakoś tak. 

#2 ~tygrysek~

~tygrysek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:28:28

Chyba za dużo drzew policzyl.

#3 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:32:47

Czyżby Pani Prezes przekręciła komuś paluszek w dupce? Ktoś czegoś nie dostał, ktoś musiał się rozliczyć do grosza z kasy czy ilości uczestników zajęć a może ktoś został postawiony do pionu i się zdziwił? Poczytamy posłuchamy i szydło ( nie premier) wyjdzie z worka.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:39:13

No cóż byłem i uczestniczyłem w biegu w Barcinie było względnie.Jedno czego niebyło to napisu na koszulce pamiątkowej. Źona właśnie mi haftuje bo zostawiam na pamiątkę. Tak robi większość biegaczy a pustą koszulkę mogę kupić sobie w sklepie.To tak na przyszłość pozdrawiam Biegaczy z Barcina

#5 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 12:52:29

Tez słyszałem, ze zamiast 10km, było 9,4km. Dla ludzi nie biegających, ok, ale jak ktoś biega to te 600m troche moze zirytować

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 16:33:27

Ważne że jest zorganizowana i dba o współpracowników, Bosir organizuje wiele i dobrze.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 16:36:39

Opłacanie kursów nie jest tajemnicą, Pani Prezes mówiła o dokształcaniu pracowników na naszym zebraniu grupy młodzik i nie widzę w tym nic złego skoro chcemy jakości to i kadra musi być.

#8 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 16:43:26

Biegi - dobre nagrody, o tym ktoś zapomniał napisać, ludzi jeszcze raz tyle co w zeszłym roku, biegi dla dzieciaków też dobrze zorganizowane, no i jeszcze zbiórka charytatywna. Kobieta pracuje, a nie lansuje samej siebie.

#9 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 16:50:39

Na jej temat słyszałem więcej dobrego niż złego, może znowu stawia na swoim, a komuś się to nie podoba i dawaj ją smarować. Widzicie seniorów Dębu tylko jedna przegrana w sezonie, a ilu zawodników w składze-pełna ławka. Można nażekać?

#10 ~Jaś~

~Jaś~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 17:37:56

W ogóle nie wiem jak sportem w gminie moze zarządzać osoba, która ze sportem nie miała nigdy nic wspólnego. Ale tak działa nasz burmistrz, na układy nie ma rady

Na głupotę też nie ma rady i dlatego tacy jak Ty mogą pisać bzdury szczególnie jak mogą robić to za plecami i anonimowo.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 17:42:59

Może być inaczej? A co takiego zaproponował przez trzy lata oprócz " czy nie dało by rady ...". Cienias bez pomysłów. Zero wiedzy i doświadczenia ( czy dlatego nadal bez pracy?) Tragedia! Ciekawe czy już wie, że nie będzie kandydatem PiS-u?

a może by tak "zewaluować" ten obszar i prezesa....anonimowymi ankietami:) :)

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 18:05:14

Seniorzy wygrywają w swojej lidze i okej, niech wygrywają. Tylko gdzie młodzież, jakie sa wyniki drużyn młodzieżowych? Nie ma seniorów Dębu, sa seniorzy BOSiR Barcin. Dokształcać można osoby, które juz sa trenerami, a nie fundować im kursy, zeby tymi trenerami byli. To jest znacząca roznica

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 20:38:40

Pani prezes musi fundować ludziom kursy trenerskie, bo nikt z trenerów z Barcina nie chce trenować u niej.

#14 ~Norbert~

~Norbert~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 20:52:29

Jakby tacy fachowcy byli w Barcinie to już od wielu lat powinniśmy mieć super drużyny. BOSiR ma to krótko i ja widzę efekty.

#15 ~GMO~

~GMO~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 22:25:37

W tej wiosce nawet gdyby trafił się super rewelacyjny osobnik o nieskazitelnej osobowości to zawsze znalazłby się nawiedzony czy zawiedziony który ryłby doły tylko po to żeby ryć i udowadniałby całemu światu, że nie ma sytuacji gdzie ryć nie ma potrzeby.

#16 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 23:08:22

W tej wiosce nawet gdyby trafił się super rewelacyjny osobnik o nieskazitelnej osobowości to zawsze znalazłby się nawiedzony czy zawiedziony który ryłby doły tylko po to żeby ryć i udowadniałby całemu światu, że nie ma sytuacji gdzie ryć nie ma potrzeby.

Byl sw[etnym trenerem i mieszka dalej w Barcinie ,ale od trenowania kiedys tam zniechecil go obecny prezes Debu wraz z obecnym zarzadem.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 23:11:55

No to ten co zaczął ryć niech przestanie i docenia to co teraz mamy. Która gmina może się pochwalić Tak tak pochwalić - basen ciągle oblegany , stadion tętni życiem, orliki widziałem latem też ok. nowa biblioteka itd. Dobre inwestycje dobre efekty co może lepiej dla niektórych żeby BURMISTRZ nic nie robił? Bo jak robi to nie ma o czym gadać? Bo przecież każdy chce być tu mądrzejszy. Z tego co ja wiem trenerzy są w większości z Barcina.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 18:55:18

No tak sobie czytam, a ciekawe jakie doświadczenie że sportem miała poprzednia prezeska, z tego co kojażę to żadnego. Zdania swojego też żadnego, tą obecną na pewno różni wykształcenie tżeba mieć trochę pod sufitem żeby być księgowym z zawodu.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 10:50:05

Ale kogoś bolą dobre wyniki drużyny Dębu. Żal nie? Gratulacje dla nowego zarządu!! Wreszcie jest tak jak powinno być!! Brawo!!

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 14:47:02

Nie były członek zarządu, po prostu obserwator. No tak seniorzy Bosir Barcin wygrywają i to jest najwazniejsze. Tylko oprócz seniorów jest także młodzież prawda? Zeby mieć dobrych seniorów to musisz mieć dobra młodzież, na tym polega szkolenie. Nie na Dębu Barcin, jest Bosir Barcin. Klub Dąb Barcin nie istnieje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych