Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BORYS niczym ośmiornica

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gośćć~

~gośćć~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 17:56:56

Sieć monopolowa Borys oplata Grudziądz dookoła. Następny sklep powstał w Tarpnie. Już dziś wnioskuję o przeniesienie kamery miejskiej bliżej ronda, aby wreszcie spełniała swoją rolę, . Czy taka ilość sklepów monopolowych jest w Grudziądzu niezbędna, Jak wygląda sprawa lokalizacji tego sklepu naprzeciw CKU, bo jakaś cisza nastała w tej sprawie ??????????????

#2 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 17:58:58

W którym miejscu w Tarpnie jest ten sklep , możesz mi przybliżyć?
Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.
Voltaire

#3 ~gośćć~

~gośćć~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:00:29

W którym miejscu w Tarpnie jest ten sklep , możesz mi przybliżyć?

Przy rondzie

#4 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:00:54

Obok Szkolniaka naprzeciw pawilonu

#5 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 18:01:06

Tu gdzieś niedaleko Pawilonu ?
Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.
Voltaire

#6 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 18:02:43

Pięknie , on tu rozłoży większość małego handlu spożywczego w mieście...

Użytkownik Alexander edytował ten post 28 luty 2013 - 18:02:52

Voltaire

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:04:13

Ma tanio, to ma zbyt

#8 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 18:09:05

Byłem w Borysie , na Strzemięcinie ,fakt piwka takie podstawowe ma zawsze o kilkadziesiąt groszy taniej Specjal , Żubr , Tyskie , ale szukałem whiskey - czerwonego Jasia też miał dość tanio ale nie dużo taniej niż w innych sklepach ale lepsze już miał droższe , Gentelman Jack, czy nawet Jack Daniels nawet o 10 pln był droższy niż w gdzie indziej.
Voltaire

#9 ~smakosz~

~smakosz~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:15:46

Byłem w Borysie , na Strzemięcinie ,fakt piwka takie podstawowe ma zawsze o kilkadziesiąt groszy taniej Specjal , Żubr , Tyskie , ale szukałem whiskey - czerwonego Jasia też miał dość tanio ale nie dużo taniej niż w innych sklepach ale lepsze już miał droższe , Gentelman Jack, czy nawet Jack Daniels nawet o 10 pln był droższy niż w gdzie indziej.

Gdzie sie podzial likier kminkowy ALASZ

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:44:35

To czemu piszesz że rozłoży mały handel w mieście?

#11 ~janaperun~

~janaperun~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:50:01

Czy taka ilość sklepów monopolowych jest w Grudziądzu niezbędna,

Zapytaj tutaj:
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grudziądzu, ul. Ratuszowa 1, I piętro, pok. 225, tel. 056 4510306, w godz. od 7.30 do 15.30, w każdy wtorek w godz. od 8.00 do 16.00.

#12 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 18:51:45

.

Użytkownik Alexander edytował ten post 28 luty 2013 - 18:53:01

Voltaire

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 18:52:17

a gdzie indziej?

#14 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 18:52:28

To czemu piszesz że rozłoży mały handel w mieście?

Dlatego że na piwie normalny sklepik może zrobić 20-25% marży (zależy od upustu) , a do tego rotacja jest zazwyczaj bardzo duża szczególnie w sezonie . Borys dając takie ceny odbiera dużą część zarobków sklepom zarówno spożywczym jak i monopolowym. Zauważ że sklep spożywczy
musi też walczyć z marketami które z kolei resztę towaru oferują dużo taniej . Tak wiec z dwóch stron obrywają..
Voltaire

#15 ~@~

~@~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 21:42:04

Jak nie macie zielonego pojecia o co chodzi nie dyskutujcie o tym. Tak bedzie najlepiej. A tak a propo : Borys nie rozlozy sklepow bo dlugo nie pociagnie. Natomiast zrobily i robia to obce duze sklepy i sami mieszkancy. . pOWODZENIA W DALSZEJ DEGRADACJI MIASTA ORAZ POLSKICH FIRM!!! ??? !!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 22:40:54

Pięknie , on tu rozłoży większość małego handlu spożywczego w mieście...

Najwazniejsze ze nalewy i browar ma tanio, a jak ma tanio to ma zbyt ,a ma zbyt bo ma tanio.
Wlascicel kuma w czym rzecz miasto o najwyzszym bezrobociu to nie chce zdzierac z bidulków.
Powienien otworzyc jeszcze kilkadziesiat Borysów cosik chyba gdzie byla kiedys Centralka ta speluna to tam tez ma byc w okolicy Borys.

#17 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1168 postów

Napisano 28 luty 2013 - 22:54:22

Jak nie macie zielonego pojecia o co chodzi nie dyskutujcie o tym. Tak bedzie najlepiej. A tak a propo : Borys nie rozlozy sklepow bo dlugo nie pociagnie. Natomiast zrobily i robia to obce duze sklepy i sami mieszkancy. . pOWODZENIA W DALSZEJ DEGRADACJI MIASTA ORAZ POLSKICH FIRM!!! ??? !!!

A o czym twoim zdaniem nie mamy pojęcia?
Voltaire

#18 ~KARTOFEL~

~KARTOFEL~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 13:10:55

o tym ze to mafia w kwidzynie zaczynal i tam tez ma kilka sklepow. Ceny ma nizsze niz hurtownicy kupuja u producenta jak to mozliwe??

#19 Michu_Gru

Michu_Gru

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 890 postów

Napisano 02 marzec 2013 - 13:15:05

A czy ktoś powiadomił UOKiK? Jeżeli są podstawy to trzeba działać, jeżeli nie ma to nie ma co narzekać. Taksówkarze sobie w takich dziedzianch radzą, a sklepikarze nie potrafią?

#20 ~Picasso~

~Picasso~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 13:34:44

Mają swoją hurtownię, kupują prosto od producenta czy dystrybutora to mają tanio. Dla nas konsumentów to bardzo dobrze. Nie rozumiem tych co narzekają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych