Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bóle kręgosłupa, bóle pleców, leczenie Bydgoszcz ? akupunktura?

Bóle kręgosłupa bóle pleców akupunktura bydgoszcz leczenie ból kręgosłupa

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 10:48:22

Witam od jakiegoś czasu miewam okropne bóle szyjne, chodzę regularnie na masaże jednak chciałbym się dowiedzieć czy ktoś próbowała przy tego typu problemach akupunktury? Jestem kierowcą więc zawodowo skazany jestem na taką dolegliwość. Będę wdzięczny za informacje.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:22:30

Tak ćwiczenia też wykonuje jednak jak juz pisalem jestem kierowca zawodowym spedzam ogrom czasu za kolkiem i ciezko mi sie za nim gimnastykowac. Interesuje mnie kwestia tego czego jeszcze nie probowalem czyli akupunktury na ból pleców, ból kregosłupa.

#3 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:26:40

Najlepiej zadzwoń i umów się na wizytę ja mogę śmiało ja polecić.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:28:08

Widzę że nikt mi nie podpowie czy to rzeczywiście może pomóc?

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 19:58:52

Witam od jakiegoś czasu miewam okropne bóle szyjne, chodzę regularnie na masaże jednak chciałbym się dowiedzieć czy ktoś próbowała przy tego typu problemach akupunktury? Jestem kierowcą więc zawodowo skazany jestem na taką dolegliwość. Będę wdzięczny za informacje.

Najlepsze na bóle kręgosłupa są zabiegi akupunktury. Jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców jest nadmierne rozciągnięcie jednego lub więcej więzadeł oraz uszkodzenia mięśni powstające podczas nagłego ruchu. Inne źródło bólu pleców spowodowane jest przepukliną krążka międzykręgowego, wybrzuszającego się pomiędzy dwoma kręgami. Akupunktura okazała się dla mnie zbawienna, polecam zabiego u doktor Łączkowskiej.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 20:28:44

Jedną z najczęstszych przyczyn bólu pleców w tym szyjnych jest  nadmierne rozciągnięcia jednego lub więcej więzadeł oraz uszkodzenia mięśni powstające podczas nagłego ruchu. Inne źródło bólu pleców spowodowane jest przepukliną krążka międzykręgowego, wybrzuszającego się pomiędzy dwoma kręgami. Akupunktura okazała się dla mnie zbawienna, polecam doktor Łączkowską.

#7 antonxx

antonxx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 08:00:35

A jakie maści możecie polecić? 

#8 ~wiola~

~wiola~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 23:59:03

Byłeś u neurologa? Jeśli nie, to koniecznie idź. Mogę Ci polecić klinikę Psychomedic. Mają tam świetnych lekarzy. Dużym plusem jest to, że można do nich zarejestrować się online i to 7 dni w tygodniu przez 24h. Naprawdę warto.

#9 MariaKor

MariaKor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 21 marzec 2018 - 12:41:03

ja w Bydgoszczy byłam jakis czas temu u Dr Bogusława Godka w AthleticoMed. To specjalista od medycyny chińskiej i akupunkturty właśnie. Po kilku zabiegach zauważyłam znaczną poprawę jeśli chodzi o ogólny stan zdrowia a uciążliwe bóle kręgosłupa i kolan znacznie się zmniejszyły. 

#10 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:14:22

Ja ból pleców pokonałem dzięki fgotelowi masującemu jaki kupiłem w firmie prowellnes nie był tani ale jak policzyłem ile wydałem na masaże to w ciągu 6 miesięcy mi się inwestycja wróciła 

#11 ~Emil~

~Emil~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 15:12:21

nie żadna akupunktura czy leki tylko zwykła mata masująca, która najlepiej, żeby dodatkowo miałam funkcję grzania - od razu łagodzi ból pleców i przynosi ulgę, ja mam akurat marki Medivon i sprawdza mi się rewelacyjnie

#12 ~kirgola~

~kirgola~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 15:22:23

ja zawsze mam pod ręką sprawdzony lek przeciwbólowy, kiedyś kupowałam takie na recpetę a teraz mam gardan, który ostatnio kupiłam jak mnie bolał ząb.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bóle kręgosłupa, bóle pleców, akupunktura bydgoszcz, leczenie ból kręgosłupa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych