Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~CT~

~CT~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 12:19:25

Taka tradycja w tym mieście - jest weekend, więc trzeba chlać i lać się po mordach...

#2 ~Max303~

~Max303~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 12:30:39

Doszło do pobicia przez 3 żuli. Są to mojego wujka znajomi. Jego rodzina znaczy się

#3 ~TGV~

~TGV~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 13:23:11

a tak głośno było jak to policja ma współpracować z właścicielami lokali na starówce, żeby było bezpieczniej, i co? tak trudno w weekend posłać jakiś patrol żeby stale pilnował Chełmińskiej, Szewskiej i okolic, wiedząc że 3/4 weekendowych zadym zdarza się w tych miejscach? sam swego czasu dość dużo imprezowałem i w KAŻDY weekend dochodziło tam do bójek. pomijam już fakt, że uświadczyć policjanta po zmroku w Toruniu to dość duże wydarzenie.

#4 ~WITOLD~

~WITOLD~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 14:49:20

POLICJA znając zagrożone tereny winna czesciej patrolowac i legitymowac podejrzane osoby w godzinach nocnych by prewencyjnie zapobiegac roznego rodzaju incydentom ze strony osob patologicznych stwarzających zagrożenie ładu i porzadku publicznego. Panie Komendancie KG. POLICJI proszę o interwencje w ww sprawie.

#5 ~Buza~

~Buza~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 16:55:59

Torun nocą brud,pełno pijanych.Tu jest coraz gorzej,a policji i straży miejskiej zupełnie nie ma.

#6 ~Zeen~

~Zeen~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:47:52

Patologia dostała 500+ i szaleje! Good job, pis!

#7 ~Opok~

~Opok~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:50:56

Faceta zakopia 2m pod ziemia a sprawca nic niezrobia jak zawsze

#8 ~stefan~

~stefan~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 17:52:55

Toruń miastem rozjechanych pieszych, a starówka miejscem zabójstw. To sie w głowie nie mieści co sie w tym mieście wyprawia, nie ma roku bez głośnego i brutalnego zabójstwa, kamera na kamerze, za każdym winklem radiowóz lub straż miejska, a strach wyjść z domu bo albo cię ktoś zamorduje, albo rozjedzie samochodem kiedy tylko wejdziesz na pasy

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:07:21

Toruń miastem rozjechanych pieszych, a starówka miejscem zabójstw. To sie w głowie nie mieści co sie w tym mieście wyprawia, nie ma roku bez głośnego i brutalnego zabójstwa, kamera na kamerze, za każdym winklem radiowóz lub straż miejska, a strach wyjść z domu bo albo cię ktoś zamorduje, albo rozjedzie samochodem kiedy tylko wejdziesz na pasy

Dziesięć lat w Toruniu mieszkałem i się nie bałem wychodzić, ale jak ja nie jestem taką cipą jak ty.

#10 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:55:22

Bandyci nic innego,

#11 ~prawdziwy pl pelnom gebom~

~prawdziwy pl pelnom gebom~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 19:24:50

to taka torunska tradycja: tam zginie drzewo, tu czlowiek, w szpitalu czy szkole pieniadze - wszyscy maja sie dobrze i glosuja dalej z usmiechem na ustach na "Milosciwie Wam Panujacego" ;]

#12 ~Aaaa~

~Aaaa~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 19:58:39

Gość kozak w necie pi*** w świecie pewnie nawet nie wiesz jak wygląda twoje podwórko a ulice widzisz w Googlach

#13 ~Ale jaja !~

~Ale jaja !~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:27:30

Oczywiście knajpa nie była arabska, uczestnicy bójki  to też nie Arabowie a kebab też oczywiście nie był arabski ? Tak dla poprawności POlitycznej !

#14 ~Yogi~

~Yogi~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 21:09:09

Bierność policji

#15 ~inna~

~inna~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 21:17:16

Mieszkałam sześć tal w Bydgoszczy i wiem że jest to piękne miasto a ludzie są bardzo przyjaźni oraz towarzyscy, piłam nawet piwo z tak zwanym "elementem aspołecznym" i czułam sie bardzo bezpiecznie. Moim zdaniem za darmo w tym mieście rąk nie wyciągają

#16 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 00:23:33

Ani minister ani vice nie radzą sobie z resortu.
Ataków chuligqnskich coraz więcej a policja spisuje protestujących.
Głowa mała i aż strach się bać.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 12:43:10

jednak już 5 kadencję miastem rządzi gospodarz M. Zaleski, który twierdzi, że mieszkańcy są "wyjątkowi" i im się należą różne sprawy.

Czyżby, takie podlizywanie się  mieszkańcom wystarczyło,że wygrywał w 1-turze?

To chyba świadczy o jego wyborcach, których liczba na szczęście zmalała, niezbyt pochlebnie,podobnie jak szefie RM?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych