Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Boisko PG1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ziomek~

~Ziomek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2008 - 08:28:35

Witam!
Jakiś czas temu nastąpiło uroczyste otwarcie boiska przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Żninie. Wykonane ono zostało w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012”. Na jesień mają rozpocząć się prace nad drugim boiskiem które będzie dziełem także tego programu.

Jest tylko jeden problem... Dlaczego za grę na tym boisku trzeba płacić?!?
Czy pobieranie opłat w wysokości 60zł za godzinę gry to nie jest spora przesada?!? Tym bardziej, że jest to jest boisko publiczne, wybudowane za pieniądze podatników a nie prywatne! Na boisku tym zazwyczaj gra się 5 na 5 czyli 10 osób to wychodzi po 6zł/h na osobę. W jaki sposób w takim razie ma to służyć rozpowszechcianiu sportu wśród dzieci i młodzieży (a taka była idea programy Orlik 2012)?!?

To woła o pomstę do nieba !!! Kto jest za to odpowiedzialny?!?! To śmierdzi prywatą?!?!

#2 ~antykomuch~

~antykomuch~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 16:16:47

Witam!
Jakiś czas temu nastąpiło uroczyste otwarcie boiska przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Żninie. Wykonane ono zostało w ramach programu „Moje Boisko Orlik 2012”. Na jesień mają rozpocząć się prace nad drugim boiskiem które będzie dziełem także tego programu.

Jest tylko jeden problem... Dlaczego za grę na tym boisku trzeba płacić?!?
Czy pobieranie opłat w wysokości 60zł za godzinę gry to nie jest spora przesada?!? Tym bardziej, że jest to jest boisko publiczne, wybudowane za pieniądze podatników a nie prywatne! Na boisku tym zazwyczaj gra się 5 na 5 czyli 10 osób to wychodzi po 6zł/h na osobę. W jaki sposób w takim razie ma to służyć rozpowszechcianiu sportu wśród dzieci i młodzieży (a taka była idea programy Orlik 2012)?!?

To woła o pomstę do nieba !!! Kto jest za to odpowiedzialny?!?! To śmierdzi prywatą?!?!

Za darmo to można w plantach w dziób dostać. Za darmo było za komuny i się ludzie rozpaskudzili. teraz też by tak niektórzy chcieli. Obijać się w robocie, ciągnąć od księdza i z socjalu, coś ukraść i coś popsuć. Niech "oni" dadzą bo sie należy i niech "oni" naprawią bo sie popsuło.

W jaki sposób w takim razie ma to służyć rozpowszechnianiu sportu wśród dzieci i młodzieży (a taka była idea programy Orlik 2012)?!? Dzieciom i młodzieży to ma słuzyć w ramach szkoły a bęcwały kopacze niech kopią piłkę, piją i palą na łące. Na Euro i tak nie pojadą. Chyba że palcem po mapie.

I prywatą to pachnie ale tych co chcą ze wszystkiego korzystać za darmo. I nieba w to nie mieszaj.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2008 - 09:29:15

To gdzie mamy grać? na korytarzu czy w gabinecie dyrektora?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2008 - 19:00:05

Boisko ma być dla dzieci szkolnych. Nie dla starych koni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych