Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blokada Golubia

KORKI

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 22:51:05

a weż sie przejedz obiazdem toruńskej tak wieczorem i wtedy pisz że ktoś jest cwaniaczkem pewnie jesteś od odpisywania na krytykę,a nie znasz faktu ten cały korek teraz musi przejechać dzurawą drogą nieoznakowaną bardzo cięmną ,bo to las z dziurami na pół metra z zajechanym poboczem i zakręt za zakretem ,i na dodatek bardzo stroma Teraz to jest blokada

Widać, ze władza dba o miejscowych i przyjezdnych, ale to wina wójta i nadleśnictwa, bo droga także i ich to niech się marwią i załatwiaja. Golub wszystko i wszystkich pier***i jak stoi napisane na wjeżdzie do miasta, nie Mariusz ? Frajerzy.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 07:04:56

Mnie też denerwuje stan tego objazdu, ale denerwuje mnie od lat 10 bo przecież wcześniej też tam nic nie robiono. Każdy remont pociąga za sobą utrudnienia w ruchu, ale później będzie lepiej. 

Dołączam się do narzekających na stan obiazdu ale cieszę się bardzo, że w końcu zrobiona będzie Toruńska.

Na forum panuje ciekawa retoryka. Najpierw wypisywano, że toruńską załatwiła poprzednia ekipa, jak to się nie udało to teraz, że Wójt. Ludzie trochę rozumu co ma Wójt do miejskiej drogi.

Potem będzie, że smurfy tylko nie Burmistrz. :P

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 17:52:36

Mnie też denerwuje stan tego objazdu, ale denerwuje mnie od lat 10 bo przecież wcześniej też tam nic nie robiono. Każdy remont pociąga za sobą utrudnienia w ruchu, ale później będzie lepiej. 

Dołączam się do narzekających na stan obiazdu ale cieszę się bardzo, że w końcu zrobiona będzie Toruńska.

Na forum panuje ciekawa retoryka. Najpierw wypisywano, że toruńską załatwiła poprzednia ekipa, jak to się nie udało to teraz, że Wójt. Ludzie trochę rozumu co ma Wójt do miejskiej drogi.

Potem będzie, że smurfy tylko nie Burmistrz. :P

Wójt ma tyle, że załatwiał drogę przez Antoniewo i przy okazji załapała się Toruńska, tak trudno to przyznać?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 18:20:27

Wójt ma tyle, że załatwiał drogę przez Antoniewo i przy okazji załapała się Toruńska, tak trudno to przyznać?

Ale co przyznać? To super skoro Toruńska robi Wójt. Ciekawe jak się wytłumaczy że dał kasę na nie swoją drogę. Co za bzdury ale na trolla nie ma lekarstwa oprócz ignorowania.

#25 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 19:12:06

NO  

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 20:53:22

Ale co przyznać? To super skoro Toruńska robi Wójt. Ciekawe jak się wytłumaczy że dał kasę na nie swoją drogę. Co za bzdury ale na trolla nie ma lekarstwa oprócz ignorowania.

Kłamczuszka, krętaczka. Kasę przede wszystkim daje województwo, ale żeby ująć ją do realizacji zabiegała juz tamta ekipa , a ostatnio wójt.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 21:07:24

Kłamczuszka, krętaczka. Kasę przede wszystkim daje województwo, ale żeby ująć ją do realizacji zabiegała juz tamta ekipa , a ostatnio wójt.

I jeszce 20 lat będzie pewnie wszystko robiła tamta ekipa. W ogóle to ja nie wiem czy cokolwiek by ten Burmistrz nie zrobił to będzie juz wcześniej zaklepane że tamci. Ale forum to stan umysłu a z tym trudno polemizować.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 21:11:39

Widać, ze władza dba o miejscowych i przyjezdnych, ale to wina wójta i nadleśnictwa, bo droga także i ich to niech się marwią i załatwiaja. Golub wszystko i wszystkich pier***i jak stoi napisane na wjeżdzie do miasta, nie Mariusz ? Frajerzy.

Pogibać się, przypiąc, zwalić na innych jak cos nie tak.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 18:04:41

a świateł nie masz w samochodzie ha ha

widze że naprawdę jesteś od odpisywania bo światła na dzury nie pomogą, a samochody muszą się mijać nie masz pojęcia jak  wyglada ten obiazd

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 19:23:40

Pogibać się, przypiąc, zwalić na innych jak cos nie tak.

Cały pizduś-glancuś ziutek.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 20:25:10

Cały pizduś-glancuś ziutek.

A o kogo tu chodzi?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 21:39:09

A o kogo tu chodzi?

Jak to nie wiesz o pisdusia-glajdusia chłopczyka z lustereczkiem.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: KORKI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych