Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blokada drogi w zakrzewie na granicznej

356 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zakrzewo~

~Zakrzewo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 00:54:14

Nie rozumie ze jest blokada a nic nigd nie robi żeby ja odblokować a wójt całkiem to po co on tam siedzi...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 00:58:18

Ma w du*** co te ludzie robią proste he

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 15:36:08

Ma w du*** co te ludzie robią proste he

Ci ludzie robią wszystko zgodnie z prawem tylko Wójta i Radnych  to przerosło

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 17:08:14

Nie rozumie ze jest blokada a nic nigd nie robi żeby ja odblokować a wójt całkiem to po co on tam siedzi...

Popieram ten wpis za co dostał podwyżkę za 10,800 pierdzi tylko w stołek

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 18:13:22

To kiedy będzie zamknięta droga czy ktoś wie ?? I co dalej z tą drogą

#6 ~AREK~

~AREK~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 19:27:16

To kiedy będzie zamknięta droga czy ktoś wie ?? I co dalej z tą drogą

Do czasu podjęcia rozmów przez Wójta z blokującymi ale jak widać Wójt nie kwapi się do rozmów ma w du...e mieszkańców

#7 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 21:38:53

co zamierza zrobić ta władza gminna i rada gminy z tą blokadą bo nie mamy jak dojechać do pól po to jesteście 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 08:39:07

Co dalej z ul.Graniczna

#9 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:08:51

Do czasu podjęcia rozmów przez Wójta z blokującymi ale jak widać Wójt nie kwapi się do rozmów ma w du...e mieszkańców

Ale jakich rozmów.......przecież tej rodzinie nie zależy na odszkodowaniu,sami to pisali !!! Więc nie rozumiem czego mają dotyczyć rozmowy.......

Druga sprawa to taka że całą sprawę dotyczącą tej ulicy prowadzi sąsiednia gmina.....

#10 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:16:10

a ty cały w koło nie rozumiesz pewnych rzeczy jest wiele rzeczy do wyjaśnienia przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi blokującego a druga strona nie odpowiada na apele o spotkanie a nie do przyjęcia jet także zachowanie rady gminy bo przecież ta ulica jest w  granicach administracyjnych gminy CO TO ZA RADA GMINY ?

#11 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:22:27

a ty cały w koło nie rozumiesz pewnych rzeczy jest wiele rzeczy do wyjaśnienia przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi blokującego a druga strona nie odpowiada na apele o spotkanie a nie do przyjęcia jet także zachowanie rady gminy bo przecież ta ulica jest w  granicach administracyjnych gminy CO TO ZA RADA GMINY ?

Jaki organ prowadzi teraz tą sprawę ?

Z tego co wiem z tego forum to parę rozmów już było przez te prawie 4 lata i nić nie wniosły do sprawy,dlatego sprawa została przekazana i teraz trzeba czekać na jej finał !!!

#12 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:26:31

jakie to rozmowy były nigdy nie było dobrej woli do wyjaśnienia tej sprawy temat był traktowany jako zło konieczne a może jest drugie dno ?

#13 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 09:30:48

jakie to rozmowy były nigdy nie było dobrej woli do wyjaśnienia tej sprawy temat był traktowany jako zło konieczne a może jest drugie dno ?

No jest......czemu ci państwo tak późno interweniują w swojej sprawie !!! Napiszesz czemu,bo jakoś unikasz tego tematu ?! A  to jest bardzo ciekawe !!!

#14 ~zakrzewiak~

~zakrzewiak~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 12:22:36

Ci ludzie robią wszystko zgodnie z prawem tylko Wójta i Radnych  to przerosło

zawisc ludzka nie zna granic :) a niestety jak jest ktos leniwy to bedzie siedział w domu i cały czas probował wyciagac pieniądze z gminy a zdrowe rączki się psiada mimo wszystko jestem w stanie zrtozumiec choroby ale tyle lat nie robic nic tylko żerowac na innych. skandal.

#15 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:19:24

zawisc ludzka nie zna granic :) a niestety jak jest ktos leniwy to bedzie siedział w domu i cały czas probował wyciagac pieniądze z gminy a zdrowe rączki się psiada mimo wszystko jestem w stanie zrtozumiec choroby ale tyle lat nie robic nic tylko żerowac na innych. skandal.

Bo z jego wykształceniem to ciężko coś znaleźć :D

A fizycznie to się nie chce :lol:

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:23:28

Skandaliczny to jest twój wpis łatwo jest kogoś oczerniać anonimowo jak jesteś taki kozak to powiesi się ujawnić co  by można zweryfikować czy czasami ty nie masz dwóch lewych rak i nie korzystasz z Gminy bo z twojej pisowni można twierdzić ze ty jako pierwszy korzystasz z Gminy

#17 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:35:58

Skandaliczny to jest twój wpis łatwo jest kogoś oczerniać anonimowo jak jesteś taki kozak to powiesi się ujawnić co  by można zweryfikować czy czasami ty nie masz dwóch lewych rak i nie korzystasz z Gminy bo z twojej pisowni można twierdzić ze ty jako pierwszy korzystasz z Gminy

Zobacz jak ty piszesz...... :lol: :lol: :lol:

Prawda w oczy kole........

#18 ~DO 4XZ~

~DO 4XZ~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 16:40:28

Obudziłeś się

#19 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:09:05

Obudziłeś się

Ja cały czas tu byłem ;)

#20 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 18:26:02

czytam i le zawsci w was obrażacie tego człowieka który blokuję ul.graniczną a ja podziwiam go za odwagę że przeciwstawił się tej machinie urzędniczej i walczy o swoje ,także o inne tematy znam wiele osób które mają swoje złe doświadczenia ale nie mają odwagi walczyć o swoje z wójtem radą gminy .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych