Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biżuteria - jaką wybrać?

99 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krakers~

~Krakers~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 23:01:22

Hej
Mam pytanie od jakiegoś czasu myśleć nad zakupieniem fajnego prezentu dla mamy jaką jest biżuteria artystyczna ale do końca nie jestem do niej przekonana bo nie jest ona aż tak modna i spotykana, co sądzicie?

#2 kejt45

kejt45

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 listopad 2012 - 02:14:29

Cześc.

Bizuteria artystyczna uważam ze jest ciekawa ale bardziej bym Ci polecała inną. biżuteria ręcznie robiona to coś niesamowitego , przekonał się kilka miesięcu temu sama :)

#3 anakra8

anakra8

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2012 - 12:24:23

Ja kupuję biżuterię z Avonu- taką z kryształkami swarovskiego :)

#4 aleksia

aleksia

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 22 listopad 2012 - 20:11:00

każdy wybór jest dobry,najważniejsze,że pamiętasz o mamie,jej świętach .

#5 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 08:56:34

Nie ma złej biżuterii, jest tylko biżuteria źle dobrana ;-) najważniejsze, aby była w stylu obdarowanej osoby, ktoś kto kocha się w delikatnych ozdobach nie będzie zachwycony olbrzymim orientalnym wisiorem, i na odwrót - osoby lubiące biżuterię dużą, rzucającą się w oczy, nie będą się cieszyć z maleńkiego pierścionka, który ledwo widać :P

#6 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2012 - 17:05:33

Ja chciałabym dostac na gwiazdkę tą bransoletkę.Oglądałam ją wczoraj w Aparcie - przepiekna jest.
Dołączona grafika

#7 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 22:50:19

Polecam sklep z biżuterią hand made na Śniadeckich 16. Tam kupicie Panie bransoletki z materiałów jak na zdjęciu przesłanym przez Izę jak i wszystkie inne pomysły na biżuterię zostaną zrealizowane na miejscu w sklepie. Ja mam już kilka kompletów i jestem z nich bardzo zadowolona. Sklep nosi nazwę Fiu Bździu.

#8 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2012 - 20:17:14

Ładna ta branosoletka z Apartu.Chcę jutro kupić coś ładnego swojej dziewczynie na prezent, może będą mieli taką bransoletkę tylko, że niebieską.Z tego co czytam w necie to dziewczyny chwalą sobie biżuterię apartowską.Chcę jej podarowac coś ładnego i żeby wiedziała,że mi na niej zależy .

#9 ~Kamień~

~Kamień~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2012 - 15:21:51

Czy wiecie,że 90 % biżuterii Apartu pochodzi z Chin? Szkoda kasy na te cudeńka.

#10 Czaki_

Czaki_

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 23:46:38

Proponuję stronę:
http://fels-rekodzielo.pl/

#11 ~Pam~

~Pam~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:44:50

Ładna ta branosoletka z Apartu.Chcę jutro kupić coś ładnego swojej dziewczynie na prezent, może będą mieli taką bransoletkę tylko, że niebieską.Z tego co czytam w necie to dziewczyny chwalą sobie biżuterię apartowską.Chcę jej podarowac coś ładnego i żeby wiedziała,że mi na niej zależy .

Ja bym sie ucieszyła z takiego prezentu:) Mój K. kupił mi pierścionek zaręczynowy i to znaczyło, że mu na mnie zależy:) Też kupił go w Aparcie.

#12 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 22 styczeń 2013 - 15:33:59

Ja też mam pierścionek zaręczynowy z Apartu, ale jak byliśmy go zmniejszyć o rozmiar, to odstawiali przy tym takie cyrki, że masakra. Jak narzeczony kupował, to powiedzieli, że nie można odcinać metki jeśli będziemy chcieli go WYMIENIĆ, ale nie mówili, że jak będziemy chcieli zmniejszyć, to też musi być z metką. A to bez sensu, bo przecież musiałam go kilka dni ponosić, żeby wiedzieć, czy się zsuwa, bo jest odrobinę za duży, czy nie. To co, miałam z tą kartką chodzić? ;-/ Zraziłam się do nich i obrączki kupujemy u malego, lokalnego jubilera.

#13 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:10:04

To raczej dziwne, bo ja miałam powiększaną obrączkę w Aparcie i nie potrzebowałam do tego żadnej metki:) A pierścionek zaręczynowy sama sobie wybierałam w salonie i to przecież się czuje od razu czy pasuje , czy nie .Nie potrzeba na to kilku dni:)

#14 Milenka

Milenka

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 07 luty 2013 - 14:02:20

Ja najczęściej kupuję biżuterię w miejscach, gdzie różne pasjonatki rękodzieła wystawiają swoe wytwory, np. na Szafa.pl
:) Można sporo oryginalnych ozdób w tej sposób zdobyć, a ceny zazwyczaj nie są wygórowane.

#15 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 14 luty 2013 - 10:51:40

To raczej dziwne, bo ja miałam powiększaną obrączkę w Aparcie i nie potrzebowałam do tego żadnej metki:) A pierścionek zaręczynowy sama sobie wybierałam w salonie i to przecież się czuje od razu czy pasuje , czy nie .Nie potrzeba na to kilku dni:)

Ale co innego powiększyć biżuterię, a co innego zmniejszyć lub wymienić na mniejszą. Ja nie wybierałam sama pierścionka zaręczynowego, oświadczyny były tradycyjne - stanowiły romantyczną niespodziankę i musiałam ponosić kilka dni pierścionek, bo to była zima i nie wiedziałam, czy jak wezmę mniejszy to czy latem nie będę mieć problemu z noszeniem go.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2013 - 15:10:29

A jest tu może ktoś kto nosi już dłużej obraczki z palladu - apartowe? Dobrze się sprawują?

#17 ~marmas~

~marmas~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 14:31:49

Wejdź na te stronę ; http://ankabizuteria.pl/pl/ --> przejrzyj, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, dużo pięknej biżuterii, sama tam kupuje, polecam Dołączona grafika

#18 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 17:00:20

Mi się podoba biżuteria z opalem, np ten komplet:
http://ankabizuteria...kim-opalem.html

#19 brylant1

brylant1

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 marzec 2013 - 14:45:37

Jak biżuteria to tylko dla mnie zegarki może jeszcze jakieś drobne kolczyki, polecam zegarki Guess'a jeśli chodzi o biżuterię!

http://www.zegarek.n...uess/index.html

#20 pixie.d

pixie.d

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2013 - 09:25:35

Polecam młoda zdolną projektantkę biżuterii: http://eve-of-art.blogspot.com/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych