Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biling tel na karte

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Problemik~

~Problemik~
  • Goście

Napisano 11 październik 2009 - 22:14:28

witam!

czy jest mozliwosc aby sprawdzic biling osoby ktora ma telefon na karte z sieci plus??? Tak po kryjomu...np.przez strone internetowa ,bo wiem ze w orange istnieje cos takiego obilo mi sie ....

#2 ~mobilefab~

~mobilefab~
  • Goście

Napisano 12 październik 2009 - 01:48:50

tylko w przypadku gdy numer karty pripaid jest zarejestrowany (jesli chodzi o biling) (czyli operator wie kto korzysta z danej karty sim) i może to zrobić raczej tylko właściciel , bo jednorazowe hasło zawsze przychodzi na nr tego telefonu. a pokryjomu to można zrobić .................... kupe , fe nie ładnie grzebać w prywatnych rzeczach.

#3 ~czesław~

~czesław~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 13:32:48

witam!

czy jest mozliwosc aby sprawdzic biling osoby ktora ma telefon na karte z sieci plus??? Tak po kryjomu...np.przez strone internetowa ,bo wiem ze w orange istnieje cos takiego obilo mi sie ....

#4 ~Problemik~

~Problemik~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 18:24:45

gdyby Cie żona zdradzała to też chciałbyś mieć dowód np w postaci bilingu.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 18:33:10

Gdzie poszanowanie czyjejś prywatności? Skoro zdradza ciebie, to z nią porozmawiaj i powiedz jej to prosto w oczy. Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci, po co ta zabawa w detektywa.

#6 ~lopeniu82~

~lopeniu82~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 19:02:36

Po to że czasami nie da sie inaczej, niestety...

#7 ~lopeniu82~

~lopeniu82~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 19:04:24

a tak wogóle to mozna?? bo ja mam na kartę i czasami zdarza mi sie gdzies zadzwonic " po dpiwie " i kasowac" potem kolezanki w pracy dziwnie na mnie patrzą... echhh

#8 ~like a boss~

~like a boss~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 20:23:57

jak Cię żona zdradza to też ją zdradź i będziecie kwita co za problem?!

#9 ~Karin~

~Karin~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 22:50:29

Gdzie poszanowanie czyjejś prywatności? Skoro zdradza ciebie, to z nią porozmawiaj i powiedz jej to prosto w oczy. Dorośli ludzie a zachowują się jak dzieci, po co ta zabawa w detektywa.

po co zabawa w najmądrzejszego? jeżeli ktoś zadaje pytanie to się odpowiada na temat po to tutaj pisze jak by chciał/ła się dowiedzieć co zrobić  przypadku zdrady to pytanie było by inne do cholery jasnej są stworzone fora by pomagać a nie spamować 

#10 ~miałem to samo~

~miałem to samo~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 04:04:29

a tak wogóle to mozna?? bo ja mam na kartę i czasami zdarza mi sie gdzies zadzwonic " po dpiwie " i kasowac" potem kolezanki w pracy dziwnie na mnie patrzą... echhh

z toba to inna bajka,piłeś nie dzwoń.czy jakoś tak,albo dzwoń zanim zaczniesz pić

#11 ~Znane w P. w Lipnie~

~Znane w P. w Lipnie~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 05:16:37

Miałem z tym problemem " po drodze" i postanowiłem przy pomocy Policji( w Lipnie) i Prokuratury dociec, kto " z drugiej strony" sieje grozę- czytaj uskutecznia w sposób zaplanowany(!) wobec mojej osoby 

groźby karalne(!)

Skończyło się  UMORZENIEM  a w uzasadnieniu ( cytat poniżej), tak napisano:

..." W toku czynności Firma (????) przesłąła pismo , z którego wynika, iż brak jest danych osobowych posiadacza podanego przez pokrzywdzonego numeru. W toku dalszych czynności wykonano również szereg czynnosci procesowych, które to czynności do chwili obecnej nie doprowadziły do ustalenia sprawcy powyzszego czynu".

Tyle stanowisko policjanta( w podpisie  - nieczytelny) oraz akcept -Pana Prokuratora(...) :-(((

Podaje( po raz kolejny - a może znajdzie się osoba i wskaże kto w 2009 r uzywał tego numeru)

518 480 756

Mój tel. 602516064

Zapraszam do prywatnych sledztw wobec KANALII STOSUJĄCYCH TAK NIECNE PRAKTYKI!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych