Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Biesiada pałucka

188 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Twój wyborca~

~Twój wyborca~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:11:10

Byłam dzisiaj na biesiadzie. Właśnie wróciłam i muszę to napisać. Dlaczego w centrum miasta na biesiadzie paluckiej bryluja radni z terenów wiejskich. Przecież oni mają swoje festyny, na których powinni być gospodarzami. Nie mamy radnych z naszego okregu których wybraliśmy? Chodzi mi o centrum - ja wybierał zupełnie innego radnego zeby reprezentował moj mały region.
Cos tutaj nie gra Panie Burmistrzu.
Twój wyborca

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 16:20:46

A niech sobie brylują. To imprezy dla nich skrojone. Szkoda, że nie brylują merytorycznie na sesjach. O to można mieć do nich pretensje. Jak się czują znakomicie na biesiadach przy muzyce kapeli z kopyta, to niech brylują. Ja na nich w ogóle nie zwracam uwagi.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:39:45

Małomiasteczkowa impreza. Wiocha jakich mało.

#4 ~Gosia ze Żnina~

~Gosia ze Żnina~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 22:44:26

A ja tak kciałam sobie sropic zdjęcie z Kevinkiem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 23:10:06

Powiem tak. Wybrałam się tam zobaczyć jak to jest. Cis tam się dzieje, wiec pójdę.,Atmosfera i ludzie tam pchający się po zupę, repertuar, cwaniakowanie władz mnie odeochnęły. Przepraszam, ale to nie dla mnie. To impreza w której target jest wąsko zdefiniowany. Zamiast rozwijać się kulturalnie w kierunku większych miast, wracamy do korzeni. Jest ludowo, prosto, prostacko, małomiasteczkowi. To nie dla mnie. Jestem zawiedziona. Wolę w piątki pojechać sobie na wyspę mlynską. Posłuchać muzyki poważnej, pięknych pokazów, kultury. Ta dzicz nie dla mnie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 23:59:41

Powiem tak. Wybrałam się tam zobaczyć jak to jest. Cis tam się dzieje, wiec pójdę.,Atmosfera i ludzie tam pchający się po zupę, repertuar, cwaniakowanie władz mnie odeochnęły. Przepraszam, ale to nie dla mnie. To impreza w której target jest wąsko zdefiniowany. Zamiast rozwijać się kulturalnie w kierunku większych miast, wracamy do korzeni. Jest ludowo, prosto, prostacko, małomiasteczkowi. To nie dla mnie. Jestem zawiedziona. Wolę w piątki pojechać sobie na wyspę mlynską. Posłuchać muzyki poważnej, pięknych pokazów, kultury. Ta dzicz nie dla mnie.

I zobacz niby kultura wysoka robi na tobie wrażenie, a mimo wszystko słoma i tak z butów wystaje. Więc się zdecyduj hipokryto.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 00:09:13

I zobacz niby kultura wysoka robi na tobie wrażenie, a mimo wszystko słoma i tak z butów wystaje. Więc się zdecyduj hipokryto.

znowu zabolała chamów opinia. Potrafisz nie reagować i obejść się bez wyzywania ludzi. Ta impreza to dla mnie kicz i nieporozumienie. Zrozum, ze w Żninie są intelektualiści, którzy oczekują czego innego niż wiśta wio. To ze takie imprezy lubi R to wiemy. Ale my mamy nieco większe wymagania niż wiesniackie imprezki i spędy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 00:11:12

To po co chodzisz?Mnie nie interesuje i nie poszedłem ale nie obwieszczam tego tu i ówdzie.

#9 ~ryszard 72~

~ryszard 72~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 07:27:49

pszepraszam i pytam sie po co jest zapraszany ten KEWIN.niech on pilnuje swojej sikawki , a nie wpiepsza sie w kulture ZNINA.czy jest dla kogos gwiazda i kto go promuje . przecierz za 1000 zl on nie wystapil.byl nie udany wystep CIERNIEWSKIEGO,RUDIEGO,a labiszyn na to stac . prosze o rozwage.

#10 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:50:27

Kogo to obchodzi gdzie ty pojedziesz możesz sobie jechać nawet na Alaskę a tu na tym forum dupy nietruj

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:53:19

Jaki lud na biesiadzie, takie gwiazdy. Duszno, tłoczno, hałaśliwie. No i ten Kevin jak miś z Zakopanego. Tez mi gwiazda. A ci co latali za nim żeby sobie zdjęcie zrobić to tragedia.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 08:55:19

To po co chodzisz?Mnie nie interesuje i nie poszedłem ale nie obwieszczam tego tu i ówdzie.

a ja byłam, i swoje zdanie wyraziłam. Te nieudane imprezy są finansowane z naszych pieniędzy, wiec mam prawo wyrazić swoją opinię. Od tego jest to forum. Dla ciebie jest do wyzywania ludzi.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:00:25

A potem na szkoły brakuje pieniędzy. Wstyd!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:02:10

znowu zabolała chamów opinia. Potrafisz nie reagować i obejść się bez wyzywania ludzi. Ta impreza to dla mnie kicz i nieporozumienie. Zrozum, ze w Żninie są intelektualiści, którzy oczekują czego innego niż wiśta wio. To ze takie imprezy lubi R to wiemy. Ale my mamy nieco większe wymagania niż wiesniackie imprezki i spędy

Nic mnie nie zabolało bo mam na taką inteligencję jak ty uczulenie. Przejawia się ono uśmiechem politowania i najchętniej strzałem z otwartej ręki w tył głowy, żeby się klepki lepiej w głupim łbie poukładały. I sram na takich intelektualistów, może wprowadzimy opaski na rękę ? z daleka byłoby wiadomo kogo nie wpuszczać na imprezy, żeby swoimi tłustymi oczami nie patrzyły KTO JEST i DO CZEGO SIĘ PRZYWALIĆ.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:05:34

Nic mnie nie zabolało bo mam na taką inteligencję jak ty uczulenie. Przejawia się ono uśmiechem politowania i najchętniej strzałem z otwartej ręki w tył głowy, żeby się klepki lepiej w głupim łbie poukładały. I sram na takich intelektualistów, może wprowadzimy opaski na rękę ? z daleka byłoby wiadomo kogo nie wpuszczać na imprezy, żeby swoimi tłustymi oczami nie patrzyły KTO JEST i DO CZEGO SIĘ PRZYWALIĆ.

dostałeś wścieklizny? Nie możesz zrozumieć ze komuś ta impreza się nie podoba? Duży dzieciak z ciebie. Tylko nie pęknij ze złości. Wielkie Grillowanie było o wiele lepsze.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:11:28

dostałeś wścieklizny? Nie możesz zrozumieć ze komuś ta impreza się nie podoba? Duży dzieciak z ciebie. Tylko nie pęknij ze złości. Wielkie Grillowanie było o wiele lepsze.

Jak się nie podoba to mam jedną radę WYP.IER.DALAĆ ;-)

Wielkie grillowanie wspominasz hmm przypomnij sobie ile kosztowała zwykła kiełbasa z ketchupem lub musztardą. Przypomnij sobie ! Barani łbie.  A jak masz jeszcze obiekcje to na tym forum kilka stron dalej znajdziesz temat wielkiego grillowania poczytaj 90 % opini. Aha i profilaktycznie napiszę że sram na twoje Peło i na PiSuarów również bo to jedne Qrwy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:12:20

on jest na kacu, no wczoraj chlał jak świnia. A jak ma kaca to jest agresywny.

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:12:22

Ale wiocha prosto i prostacko to się wam podoba pijaczki górą słoma z butów żreć i pierdzieć ale są tacy co to uwielbiają i te przeboje pani urzędowej a teraz na wozy drabiniaste wiara żniwa a za tydzień dożynki kiełbacha dojrzewa i grochówa

#19 ~ryszard 72~

~ryszard 72~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:15:29

Kogo to obchodzi gdzie ty pojedziesz możesz sobie jechać nawet na Alaskę a tu na tym forum dupy nietruj

pier***nij sie w ten glupi leb. madry jestes przyjdz na swoje forum sam na sam nad jezioro .rozczygniemy spory.gzie i kiedy

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 09:20:52

Ale wiocha prosto i prostacko to się wam podoba pijaczki górą słoma z butów żreć i pierdzieć ale są tacy co to uwielbiają i te przeboje pani urzędowej a teraz na wozy drabiniaste wiara żniwa a za tydzień dożynki kiełbacha dojrzewa i grochówa

za miesiąc kolejna uczta dla intelektualistów. Dożynki. Za czasów tej władzy promuje się kicz i disco polo. Imprezy dla fanów Kevina i Zenka Martyniuka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych