Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

538 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:09:24

Zostałam tak samo potraktowana w Tesco, sklep otwarty do 22giej, a o 21:45 Pani stała w drzwiach i nikogo nie wpuszczała.

#2 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:31:54

I bardzo dobrze zrobili

#3 ~Klientka~

~Klientka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:50:49

Ludzie, w Wielką Sobotę o 12.45 iść na zakupy?! A gdzie byliście całe przedpołudnie?
Nie macie sumienia dla personelu sklepu. Oni też są ludźmi i mają rodziny!!!!!

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 17:57:30

I bardzo dobrze zrobili

#5 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:05:30

I bardzo dobrze. Trzeba trochę wcześniej myśleć o zakupach A nie w ostatniej chwili. My, pracownicy sklepów też mamy święta i nikt ich za nas nie przygotuję. Pracujemy za najniższą krajową bez żadnych dodatków. Tydzień przed świętami zasuwamy na pełnych obrotach A w Wigilię i Wielką Sobotę chcemy wyjść o normalnej porze. Nikt nam nie płaci nadgodzin.

#6 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:06:06

I bardzo dobrze. Trzeba trochę wcześniej myśleć o zakupach A nie w ostatniej chwili. My, pracownicy sklepów też mamy święta i nikt ich za nas nie przygotuję. Pracujemy za najniższą krajową bez żadnych dodatków. Tydzień przed świętami zasuwamy na pełnych obrotach A w Wigilię i Wielką Sobotę chcemy wyjść o normalnej porze. Nikt nam nie płaci nadgodzin.

#7 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:22:20

A ja robiłam zakupy w biedronce przy ul. Floriańskiej w Chorzowie. Robiłam zakupy kupiłam 3 paczki filetu z kurczaka po 9 99 za kilo, i jeszcze inne zakupy 2 paczki mi odliczyli a 3 paczkę nie pani mnie oszukała powiedziała że te 3 paczki razem są odliczone. mnie oszukali rabat powinien być pod każdym produktem a nie razem sumowane, dlatego jest jakaś promocja to nie ida do biedronki.

#8 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:47:14

Bardzo dobrze, trzeba myśleć wcześniej a nie na ostatnią chwilę jak typowy Polaczek. Ciekawe co by zrobił jakby nie mógł się dostać do kasy do 13.00 zostawilby zakupy? Skoro sklep jest o tej zamykany no to każdy klient po 13.00 nie powinien być obsługiwany.

#9 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 18:51:42

Ludzie czekają jak zwykle do końca z Zakupami a potem Mają pretensje obudźcie się nie jesteście sami

#10 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 19:04:08

Jakie to katolickie pójść w wielką sobotę na piętnaście minut przed zamknięciem sklepu po świeże kwiaty na świąteczny stół nie kupić ich i zaraz po świętach spędzonych po katolickie pobiedz jak Bóg przykazał na skargę i za bukiecik kwiatów po katolickie narobić komuś kłopotów.

#11 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 19:56:43

Ok, tylko ustalcie i podajcie do publicznej wiadomości, czy dana godzina otwarcia to jest wejście czy wyjście ostatniego klienta, a nie bo my pracujemy na wysokich obrotach, ja też pracuję i to więcej od was. :angry:

#12 ~Zyga~

~Zyga~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:03:04

No katolicki naród a na ostatnią chwilkę po zakupy a potem skarżyć ludzie jeżeli pisze ze do 13.30 to jasne jak słońce że po nie wpusza klienta ale nie sklep najlepiej niech będzie do 24.00 bo nóż widelec serwetek zabraknie no to po biegnę minute przed i kupię a co niech siedzą i czekają panie na kasie.

#13 ~Biedroneczka~

~Biedroneczka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:36:46

Sklep otwarty do 13 na sklepie ludzi w 3 duszy kasowania na pół godziny a co najlepsze my też chcemy spędzić czas z rodziną. bardzo dobrze ze klamkę pocałował pozdrawiam

#14 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:44:26

Witam
Tu nie chodzi o fakt że Wielka Sobota tylko , że sklep jest otwarty do danej godziny i nie można wprowadzić klientów w błąd.Pan miał prawo wejść i zrobić zakupy ,gdy godzina zamknięcia wybiję to informuje się klientów by konczyli zakupy.
Sprzedawczynie muszą brać pod uwagę to gdzie pracują i że punktualnie nie wyjdą że sklepu na pewno nie spożywczego.Natomiast godziny pracy powinny uzgodnić z zarządem i doliczyć ile są na terenie pracy...

#15 ~Wkurzona~

~Wkurzona~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:29:50

A co by się k**wa stało gdyby sobie ten bukiet dzień wcześniej kupił... Popieram dezyzje że sklep był zamknięty już o 12.45 jeśli było dużo klientów których trzeba było obsłużyć. Później trzeba rozliczyć kasjerow, umyć sklep itp a do godziny 14 już nie ma prawa nikogo na sklepie być. Trochę wyrozumiałości. O świętach nie wie się dzień wcześniej, są co roku można zrobić wcześniej zakupy... Nie rozumiem ich oburzenia

#16 ~Wkurzona~

~Wkurzona~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:29:59

A co by się k**wa stało gdyby sobie ten bukiet dzień wcześniej kupił... Popieram dezyzje że sklep był zamknięty już o 12.45 jeśli było dużo klientów których trzeba było obsłużyć. Później trzeba rozliczyć kasjerow, umyć sklep itp a do godziny 14 już nie ma prawa nikogo na sklepie być. Trochę wyrozumiałości. O świętach nie wie się dzień wcześniej, są co roku można zrobić wcześniej zakupy... Nie rozumiem ich oburzenia

#17 ~Syla~

~Syla~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:38:06

Według mnie dobrze zrobili. Ponieważ każda z kasjerek wyszła o normalnej porze do domu. A jakby pan wszedł i 10 innych ludzi. To pan możliwe,że wyszedłby o 13-tej ,ale te panie nie, 10 innych czeka w kolejce...tylko z jedną zapomniana rzeczą. Mając pół dnia wolnego. Nie dziwię się już dlaczego większość kobiet wysiada i niechce prac.w marketach,mając doczynienia z takimi ludźmi jak wy. Trochę szacunku dla drugiej osoby i wyrozumiałości

#18 ~Sprzedawczyni~

~Sprzedawczyni~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:39:59

Bardzo dobrze postapili. Ludzie myślą,że sprzedawcy to maszyny i beda zapier*** nadgodziny za które nikt im nie zapłaci.Wiem z własnego doswiadczenia jak co poniektórzy klienci postępują ze sprzedawcami.

#19 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:52:43

Po tym artykule juz jestesmy pewni ze sklepy w wigilię i wielka sobote beda czynne tylko do 12.30 ,zeby obsłużyć ostatniego klienta do godz 13 stej

#20 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 21:53:44

Ludzie ogarnijcie się. Zakupy można było robić cały tydzień a nie na wariata w sobotę i mieć pretensje do całego świata, że zamknęli sklep parę minut wcześniej. A kwiatki rano i po sprawie. Do pracy w sklepie nie idziesz z miłość do niej tylko bo musisz z czegoś żyć i nie ma się co dziwić że ci ludzie którzy muszą pracować w każde święta też chcą iść do domu. Oni zostają jeszcze godzinę czy dwie po zamknięciu sklepu. Trochę zrozumienia i lepszego planowania przyszłych świąt. Ja w sobotę odpoczywałam i nikomu nie dokuczałam i nie skarżyłam na nikogo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych