Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 20:24:55

A w Jaksicach wójt otworzył drugą bibliotekę w szkole. Nie ma w niej książek ale za to jest bibliotekarka (czyżby znajoma?)! We wsi nie ma chodników, nie ma świetlicy, itp. ale za to są dwie biblioteki! Bogata gmina!

#2 ~renia~

~renia~
  • Goście

Napisano 28 luty 2013 - 12:44:03

To chory pomysł łączenie bibliotek!!!!Szkolne nastawione są na uczniów i nauczycieli!!!Poza ty to najgorsza rzecz jaką może Boni zrobić to wpuścić do szkóły obcych ludzi gdzie w tym momencie dzieci szczególmie maluchy będą zagrożone przez dewiantów.biblioteka szkolna może być publiczną w szkole ale po zakończeniu ostatniej lekcji wtedy nauczyciel -bibliotekarz pouszcza bibliotekę a przychodzi do niej bibliotekarz z biblioteki publicznej!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 23:54:12

T.W ZNAK działa według rozkazu i nakazu głównego PO-lszewika !! niszczyć,niszczyć i jaszcze raz niszczyć co Polskie bo "polskość to nienormalność," Tuskowość to mistrzostwo w rozbijaniu państwa,a poniższa wypowiedz wodza lemingów mówi sama za siebie o jego dawnym planie niszczenia Polski i polskości:
CYTAT :
"Jak wyzwolić się z tych stereotypów,które towarzyszą nam od urodzenia,wzmacniane literaturą,historią,powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości,gdy odejmiemy od niej ten cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń?
Polskość to nienormalność takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesna uporczywością,kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu.
Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu:historia,geografia,pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze,wrzuciły na moje barki brzemię,którego nie mam specjalnej ochoty dzwigać..
Piękniejsze od Polski jest ucieczka od Polski tej ziemi konkretnej,przegranej,brudnej,biednej. I dlatego tak często nas ogłupia,zaślepia,prowadzi w krainę mitu .
Sam jestem mitem !"

Tak własnie człowiek zwany premierem niszczy historie,szkolnictwo zabija dumę narodu ,przemysł aby zabić w narodzie przynależność do wspólnoty narodowej,wyzuć z uczuć,godności,braterstwa.Tusk w zamian za oddanie Polski w łapy Merkel,Putina i urzędasów w Brukseli bałwochwalczo pędzi Polskę,naród na zatracenie. Zmierza drogą do zagłady narodu,a kraj ma być w jego wizji tylko inkubatorem hodowli tanich niewolników do czarnej ciężkiej roboty.
Tą haniebną politykę zdrajców z Magdalenki i okrągłostołowych szulerów i sprzedawczyków należy rozpędzić,odebrać władzę i z wielkim mozołem odbudowywać kraj i naród z zapaści ,przywrócić ludziom godność,dumę i wprowadzić Polskę na drogę rozwoju po latach dyktatury Tuska-Pawlaka-Piechocińskiego.
Właściwie krócej PO-PSL i Pomocy Palikota bo ta dyktatura dąży tylko do jednego do zniszczenia Polski,a przykładów jest mnóstwo ,ogrom i widać je gołym okiem

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biblioteka, jaksice, szkoła, broniewskiego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych