Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bezradny burmistrz ?

Obwodnica Dominika Piotrowska Golub-Dobrzyń Rada Miasta Najlepsza radna

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 19:32:46

To Pani Dominika jest sympatykiem KO, czyli nic nie załatwi!!!

Jak na razie to w urzędzie marszałkowskim rządzi Całbecki, a Całbecki to PO/KO, wiec jednak może coś załatwić. Tym bardziej, ze Dominika ma poparcie Całbeckiego.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 20:01:22

Bo jej nie poznał. Popytajcie rodziców w szkole, czy są zadowoleni z pracy pani logopedy. A moze ktos wrzuci screena rozmów ? XD

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:29:35

Ludzie czym wy się podniecacie ??? Że była raz i rozmawiałam z Całbeckim dajcie sobie luzu.
W sprawie obwodnicy to już rok temu z Calbeckim rozmawiał Burmistrz z wójtami przecież to jest w internecie można zobaczyć.
A ta obudziła się rok później zdjęcie pstryknęła i hura. Dajcie spokój niech ona WIĘCEJ FAKTYCZNIE PRACUJE A MNIEJ PIJARU ROBI
Bo kiedy była uchwała o kasie na skrzyżowanie bo każdy stoi w korkach to jej na sesji nie było NO COMENTS

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:35:57

Śmiech na sali. Tanie zagrania, pojechać zrobić sobie fotkę i napisać że rozmawiałem o tym i o tamtym. Trzeba było jeszcze rozwinąć o basen, lotnisko, klinikę i kilka innych tematów bo jak kiedyś coś powstanie to będzie można powiedzieć ja załatwiłem bo rozmawiałem w 2019.  Takie tanie czytelne zagrywki to przechodziły 20 lat temu a teraz to jednak ludzie trochę się demokracji nauczyli. 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 09:03:20

Tak to wpadnie szumu narobi i biegnie dalej żenada nic więcej.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 10:36:51

Jak na razie to w urzędzie marszałkowskim rządzi Całbecki, a Całbecki to PO/KO, wiec jednak może coś załatwić. Tym bardziej, ze Dominika ma poparcie Całbeckiego.

Jeżeli chodzi o obwodnicę to już kompetencje Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 12:50:30

A choooooj z tym wszystkim ważne że dyscopolo było wczoraj i piwsko było!!!!!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:57:55

A choooooj z tym wszystkim ważne że dyscopolo było wczoraj i piwsko było!!!!!!

I impreza udana i ludzie zadowoleni tylko tobie żółć się wylewa z rozpaczy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Obwodnica, Dominika Piotrowska, Golub-Dobrzyń, Rada Miasta, Najlepsza radna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych