Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bezradny burmistrz ?

Obwodnica Dominika Piotrowska Golub-Dobrzyń Rada Miasta Najlepsza radna

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:13:31

Pani Dominika potrafi rozmawiać, Marszałkiem naszego województwa Panem Piotrem Całbeckim  o ważnych sprawach naszego miasta. Najważniejszą dziś sprawą jest komunikacja i obwodnica. To kluczowy projekt, który może odciążyć nasze miasto, a jednocześnie zrobić je strasznie atrakcyjnym. Sama dodatkowo upiększa nasze miasto kolorowymi muralami, a zamówienia na murale ma z ościennych wisi a nawet miasta Wąbrzeźno. To kobieta na którą można liczyć bo nie zostawi ani człowieka ani zwierzęcia w potrzebie. Wolontariuszka z wrodzoną inteligencją, potrafiąca przewidywać. Ta kobieta powinna startować w wyborach do Sejmu, powinna reprezentować nas mieszkańców w parlamencie.  Pani Dominiko trzymam kciuki za panią, za pani pomysły i za pani dążenie do lepszego bytu w tym mieście.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:43:18

Ha ha ha do sejmu ha ha ha

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 21:44:22

Ha ha ha do sejmu ha ha ha

Czemu nie ? Jak byłaby taką posłanką jak radną to świat byłby kolorowy. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 05:50:32

Konkrety konkrety a nie zabawa.
Oglądałem On line wczorajszą sesje rady miasta
To gdzie była Ta radna kiedy podejmowano uchwałę o przesunięcie środków na skrzyżowanie w Golubiu ???
Przecież to ważny problem miasta.
Roku szkolnego jeszcze nie ma, a sesja była o 7:30 rano wiec gdzie ona była jak tak niby jeździ i załatwia ????
Wszystko pod publikę i dla zrobienia dwóch trzech zdjęć na FB.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:31:27

No i startuje z 25. miejsca z listy KO

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 06:42:46

Pan Roman Tasarz na swoim profilu napisał , że uruchomi wszystkie swoje kontakty aby pomóc Pani Dominice w dążeniu do obwodnicy. Pan Tasarz i Pani Piotrowska to najlepszy tandem polityków, widać jak bardzo angażują się w sprawy miasta i dużo z tego wychodzi. Po pierwsze widać już efekty na przejeździe kolejowym, że prace ruszyły, pamiętam jak poruszała tę sprawę niejednokrotnie na sesjach rady miasta. Szkoda, że nie startowała na burmistrza bo to bardzo, bardzo kreatywna i porządna osoba.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 08:23:21

Pan Roman Tasarz na swoim profilu napisał , że uruchomi wszystkie swoje kontakty aby pomóc Pani Dominice w dążeniu do obwodnicy. Pan Tasarz i Pani Piotrowska to najlepszy tandem polityków, widać jak bardzo angażują się w sprawy miasta i dużo z tego wychodzi. Po pierwsze widać już efekty na przejeździe kolejowym, że prace ruszyły, pamiętam jak poruszała tę sprawę niejednokrotnie na sesjach rady miasta. Szkoda, że nie startowała na burmistrza bo to bardzo, bardzo kreatywna i porządna osoba.

Nie no śmiech na sali. Tasarz i Dominisia. Ha ha ha

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 09:46:54

Ona potrafi załatwić obwodnicę, a Ty? Co zrobiłeś ?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:12:16

Ja potrafię przenieść kolumnę Zygmunta do Golubia-dobrzynia. Tak moje zapewnienie jak i radnej Dominiki gledzenie ma taka samą moc wykonawczą.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:16:08

Ja potrafię przenieść kolumnę Zygmunta do Golubia-dobrzynia. Tak moje zapewnienie jak i radnej Dominiki gledzenie ma taka samą moc wykonawczą.

Tak? To dlaczego nikt Cię nie chcę na żadną listę do Sejmu? 
Bo Pani Dominice nawet do kostek nie sięgasz. 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:16:25

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:16:46

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:20:37

A To Roman Tasarz już nie startuje sam do Sejmu??? A To czemu ??? Taki czołowy działacz i doświadczony samorządowiec ????
Bo wie że to Lipa i zapchaj dziura a na takie poparcie jakie mają to jak wejdą jedynki i może dwójki to będzie ich sukcesem.
WIEC Startować do Sejmu z 25 miejsca to szkoda Czasu i Kasy

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:41:00

Skrzyniecki od Kukiza też startuje do Sejmu i mam dylemat na kogo zagłosować.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 10:45:53

To Pani Dominika jest sympatykiem KO, czyli nic nie załatwi!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:08:14

To Pani Dominika jest sympatykiem KO, czyli nic nie załatwi!!!

A coś kiedyś załatwiła?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:09:16

Widzę w Golubiu to jakiś wysp się zrobił
Przywódców narodu i lokalnej społeczności
Tak jak jeszcze na jesieni na Burmistrza
Tak teraz na posła hahahahaha
Dajcie spokój

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:58:37

Nikt chyba nie jest taki głupi , żeby kandydować w wyborach do Sejmu z naszego miasta. 
Nikt nigdy nie był posłem z naszego miasta (za mała siła) za mała rozpoznawalność w CAŁYM OKRĘGU. 
Czekam na listy i zobaczymy, kto jest tak głupi. Nie zapominajcie, że Piotrowska ledwo co dostała się do RM i gdzie tu poparcie? Ogólnie głosuje się w wyborach parlamentarnych na tych, którzy mają jakiekolwiek szanse zdobycia mandatu, czyli jedynki. Kto by głosował na feministkę spod znaku tęczy ? Na pewno nie ja! Pozdrawiam Łukasz K.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 13:07:07

A ja wolę Panią Dominike spod znaku tęczy niż kebaba miziającego się do kiboli elany.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 15:26:18

nm

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Obwodnica, Dominika Piotrowska, Golub-Dobrzyń, Rada Miasta, Najlepsza radna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych