Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

becikowe w gminie znin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 magdalena

magdalena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 lipiec 2008 - 10:24:16

Sluchajcie może wie ktos cos o przyznawaniu becikowego w Żninie??wiem ze pierwszy tysiac dostaje sie z urzedu miasta, drugi z "opieki" a trzeci???

#2 ~Wax~

~Wax~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2008 - 13:27:52

Trzecie becikowe od proboszcza :lol:

#3 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2008 - 05:45:07

na czwarte złoży się Dorn z Gosiewskim

#4 ~Wkurzony~

~Wkurzony~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2008 - 18:40:01

1 października wchodzi w życie ustawa przywracająca Fundusz Alimentacyjny, zlikwidowany w 2004 roku. Z Funduszu będą mogły korzystać osoby, które nie mogą wyegzekwować zasądzonych alimentów, a dochód w ich rodzinie nie przekracza 725 zł na osobę. Alimenty z Funduszu mają być wypłacane do wysokości 500 zł.
A kto za to zapłaci? Pan zapłaci, pani zapłaci ... wszyscy za to zapłacą. Dołożymy sie jeszcze na "nibyrolników" z KRUS. A NA CHOLERĘ MI TAKI KAPITALIZM.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2008 - 12:59:39

Capslockowy kociogłąbie - tymi wypocinami zdeprecjonowałeś się ostatecznie - przestań pisać !!!

#6 ~Cerber~

~Cerber~
  • Goście

Napisano 10 październik 2008 - 00:21:27

Ten wątek też pasuje do wątku o alimenciarzach. Tak właściwie to tylko nieznaczna część indywidualnych spraw losowych powinna wymagać wsparcia państwa. Reszta kwalifikuje się do zorganizowania łopat, mioteł i młotów oraz dozorców z pałą. Pseudotatusiowie zamiast spychaczy mogliby odpracować swoje długi i wspaniale się nam odwdzięczyć budując autostrady. No chyba żeby im chlebuś nie smakował jak kryminałom z Koronowa. To wtedy przepraszam bardzo, prawa człowieka, rozumiem i dalej pokornie płacę na cudze dzieci żeby tatuś miał spokój a mamusia półmózga mamusia z wylakierowanymi pazurami i petem w gębie miała za co "wychować" swoje skarby na obraz i podobieństwo tatusia.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2008 - 14:10:28

Myślę że Ci się w życiu powodzi i oby tak dalej. Pewnie gdybyś znalazł się bez pieniędzy na dziecko to byś tak nie gadał.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych