Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Basen w radziejowie

407 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~koks123~

~koks123~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2011 - 22:26:38

kiedy otwarcie basenu w radziejowie???

#2 ~Mackomacana~

~Mackomacana~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 22:20:28

Ciekaw jestem, czy dla niepełnosprawnych będą jakieś zniżki :)

#3 ~arianka~

~arianka~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 23:06:50

jaj taki bedzie cennik to w sumie bedzie sie oplacalo jazdzic do ina na basen na to samo wyjdzie i przy okazii na solanki sie wpadnie a podobno ci ktorzy tzm bada pracowac beda na starzu a dzien otwarcia to juz slyszalam ze bedzie we wrzesniu

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 10:10:49

Ciekawe czy dyrektorem basenu będzie koleś z PSL-u, któremu nie poszło w ostatnich wyborach. Pewnie reszta partyjnych kolesi jakoś go upchnie i da niemałą pensję no bo przecież ma "wysokie" kwalifikacje na to stanowisko czyli należy do PSL-u.

#5 ~tyu~

~tyu~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 20:04:57

tam w ogóle za udział i zasługi w wyborach pracę rozdają, no może tych dwóch trzech ratowników to normalne chłopy, ale reszta z "politycznej" kieszonki... no i kasy nie ma na utrzymanie tego wymarzonego przybytku... oj grajdołek...

#6 ~mackomacana~

~mackomacana~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 20:47:49

Ciekaw jestem, czy ci wszyscy madralinscy co tak opluwaja tych ktorzy wsadzaja na stolki swoich przydupasow, majac wladze zatrudniali by wszystkich wedlug kompetencji.Jezeli jestescie tacy kryszztalowo czysci to moze jakas lista w nadchodzacych wyborach.Ja chetnie zaglosuje na nieskorumpowanych dzentelmenow z obiektywnym spojrzeniem na swiat

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 20:59:15

a kogoś zatrudnili ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 07:15:47

Ciekaw jestem, czy ci wszyscy madralinscy co tak opluwaja tych ktorzy wsadzaja na stolki swoich przydupasow, majac wladze zatrudniali by wszystkich wedlug kompetencji.Jezeli jestescie tacy kryszztalowo czysci to moze jakas lista w nadchodzacych wyborach.Ja chetnie zaglosuje na nieskorumpowanych dzentelmenow z obiektywnym spojrzeniem na swiat

Ty jesteś z władzy czy tak zgięty przez życie, - uwierz są jeszcze tacy, dla których w życiu ważnym jest aby się nie zeszmacić zapisując do partii tylko po to aby na naszym lokalnym podwórku dostać pracę, a później płacić partyjne składki jako swoistą daninę, popierać bezmyślnie wszelkie działania, siedzieć cicho, być statystą, aż w końcu może uda się wdrapać po partyjnej drabince, i zostać naczelną świnią w stadzie.

Mam tylko jedno życie i na pewno się w nim nie sku***ę - nie lubię stad.

#9 ~Mackomacana~

~Mackomacana~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 18:59:21

Po pierwsze to pocwicz czytanie ze zrozumieniem.Po drugie- nie wszyscy Ci którzy wstąpili do partii bądź innej organizacji są jak to pisałeś "się nie zeszmacić" szmaciarzami.Po trzecie to jeżeli jesteś taki święty i cnotliwy to si ujawnij zasponsoruje Ci kampanie wyborczą (dżołk).Po czwarte nie obrażaj tych co zostali wybrani i tych którzsy ich wybierali bo zapewne obrażasz sam siebie.Po piąte, to żyję już troszkę na świecie i zapewniam Cię,że nie ma w naszym mieście , powiecie, gminie, ani jednej osoby która zatrudniona została od tak za kompetencje.Nawet Ci którzy przeszli reformacje i dalej siedzą na swoim stołku wtedy też łatwili robotę.No może jest jedna zasadnicza różnica-wtedy za wódkę i inne dobra które można strawić, teraz za kasę takie są realia naszej cudownej POLSKIEJ rzeczywistości.Popatrz trzeźwo na otaczający Cię świat, chba,że mama czyta Ci jeszcze bajki do poduszki.Pozdrawiam. :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2011 - 09:29:07

Po pierwsze to pocwicz czytanie ze zrozumieniem.Po drugie- nie wszyscy Ci którzy wstąpili do partii bądź innej organizacji są jak to pisałeś "się nie zeszmacić" szmaciarzami.Po trzecie to jeżeli jesteś taki święty i cnotliwy to si ujawnij zasponsoruje Ci kampanie wyborczą (dżołk).Po czwarte nie obrażaj tych co zostali wybrani i tych którzsy ich wybierali bo zapewne obrażasz sam siebie.Po piąte, to żyję już troszkę na świecie i zapewniam Cię,że nie ma w naszym mieście , powiecie, gminie, ani jednej osoby która zatrudniona została od tak za kompetencje.Nawet Ci którzy przeszli reformacje i dalej siedzą na swoim stołku wtedy też łatwili robotę.No może jest jedna zasadnicza różnica-wtedy za wódkę i inne dobra które można strawić, teraz za kasę takie są realia naszej cudownej POLSKIEJ rzeczywistości.Popatrz trzeźwo na otaczający Cię świat, chba,że mama czyta Ci jeszcze bajki do poduszki.Pozdrawiam. :)

A jednak zgięty przez życie. Czasem sięgnij szerzej okiem.

#11 ~Wacław Jarząbek~

~Wacław Jarząbek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 02:37:44

a kogoś zatrudnili ?

Jak w jakiej fabryce już pewnie z 10-ciu?
Jeszcze powinni szofera i pomocnika jego, by mogli wspólnie podwozić dyrekcję, a może jeszcze szatniarki i ze 3 sprzątaczki i ciecia do naciągania zegarów, ogrodnika na 1/2 etatu i do odśnieżania, i do otwierania bramy, może jeszcze etat gońca z tytułem magistra i wtedy w/g prawideł ekonomii godzina wyjdzie prawie po 5 złotych, a za trzy miesiące basem do niby remontu ... ;) Co jest kombinowana z tym otwarciem ,kasa nie gra czy co ? :ph34r:

#12 ~Czesław Broda Święty~

~Czesław Broda Święty~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 02:45:34

Po piąte, to żyję już troszkę na świecie i zapewniam Cię,że nie ma w naszym mieście , powiecie, gminie, ani jednej osoby która zatrudniona została od tak za kompetencje.
Nawet Ci którzy przeszli reformacje i dalej siedzą na swoim stołku wtedy też łatwili robotę.
No może jest jedna zasadnicza różnica-wtedy za wódkę i inne dobra które można strawić, teraz za kasę takie są realia naszej cudownej POLSKIEJ rzeczywistości.
Popatrz trzeźwo na otaczający Cię świat, chba,że mama czyta Ci jeszcze bajki do poduszki.Pozdrawiam. :)

A ile kosztuje wejściówka na basem ? :o

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2011 - 13:05:04

A co to wycieczki już się zjeżdżają

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 09:46:15

A jednak basen od września - chyba nikt się nie mógł łudzić, że otworzą go teraz bez wielkiej pompy i na koniec informacja oczywista kierownikiem basenu został koleś z PSL-u, któremu nie poszło w wyborach na wójta gminy dobre i partyjni kolesie upchnęli go najpierw w urzędzie pracy a teraz zrobili kierownikiem basenu czyli widzicie ludzie taki nigdy nie spadnie. Ja pier..lę normalnie kołchoz PSL-U, prywatny folwark i śmieją wam się w oczy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 09:49:48

A zastępcą kierownika pewnie ktoś z PO. W powiecie przecież żądzą razem to i tu łupy trzeba było "sprawiedliwie" podzielić. :angry:

#16 ~Mackomacana~

~Mackomacana~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2011 - 20:19:25

Do opluwającego moją osobę.Ja nie jestem skrzywiony moralnie tylko patrze realnie na otaczający nas świat i zachowania ludzi, które potwierdzają inne posty.Oczami nie można "szerzej sięgnąć okiem" :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 07:07:36

Do opluwającego moją osobę.Ja nie jestem skrzywiony moralnie tylko patrze realnie na otaczający nas świat i zachowania ludzi, które potwierdzają inne posty.Oczami nie można "szerzej sięgnąć okiem" :)

Szanowny Panie czy naprawdę mam Panu każdy zwrot typu "zgięty przez życie" czy też "szerzej sięgnij okiem" tłumaczyć łopatologicznie. :blink:

#18 ~mackomacana~

~mackomacana~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 19:54:46

Jeśli potrafisz to poprosze :]

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:12:43

To było pytanie retoryczne :P Niech Pan wytęży umysł - podobno myślenie ma przyszłość. :D

#20 ~pływak~

~pływak~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:59:17

liczyłem na to ,że sobie popływam w tym basenie ale po zapoznaniu się z cennikiem wybiłem sobie z głowy basen w Radziejowie bowiem godz. pływania to 10 zł. Za te pieniądze to w Janikowie można się kompać cały dzień.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych