Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Barcińska Poczta

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 23 październik 2007 - 17:18:00

Jestem osobą, ktory bywa na poczcie kilka razy w tygodniu i za każdym raezm jest to samo:: kolejka spowodowana przez panią przynoszącą pocztę z urzędu miejskiego, ja nie mam tutaj nic przeciwko tej pani, ale czy na czas kiedy jest ona obsługiwana 10-15 minut nie można uruchomić drugiego okienka????????????????? Na zapleczu sa inne osoby, ale one w tym czasie prowadza rozmowy towarzyskie, bo nie maja dyżuru na okienku, a klienci czekają!!!!!!!!!!!!!!! Nie wspomne "glupich minach" jednej z Pań z okienka.

#2 ~KTOŚ~

~KTOŚ~
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 08:25:00

Tak zgadzam się, idąc na pocztę nalezy miec stoicki spokój i bardzo duzo czasu!

#3 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 30 październik 2007 - 12:09:00

Również przyznaję rację. Przy okienku jedna Pani, a reszta zmiany "zajęta" swoimi telefonami komórkowymi na zapleczu.

#4 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 31 październik 2007 - 19:02:00

trzeba mieć mnustwo wolnego czasu wybierając się na pocztę na siedlu i stalowe nerwy. nie rozumiem dlaczego zawsze obsługuje jedna pani skoro są dwa okienka a klientów jest tyle że czasem to nawet trzy okienka z obługą by się przydały. Pani naczelnik może w ko.ńcu sama pani weźmie się do roboty i usiadzie przy drugim okienku zamiast prowadzić towarzyskie rozmowy przez pół dnia na zapleczu....

#5 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2007 - 19:31:00

trzeba też mieć mnÓstwo samozaparcia, żeby siedzieć pół dnia na zapleczu poczty i patrzeć co robią pracownicy :)

#6 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2007 - 19:36:00

Mam takie pytanie do poprzednika - gdzie są te 'stalowe nerwy' ? I co to jest - może jakieś osiedle o istnieniu którego nikt nie wie, a może tajna baza fabryki cukrowej waty, a może mała miejscowość w woj. Dolnośląskim? :>

#7 ~Barcinianka~

~Barcinianka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2007 - 21:42:00

Chyba podziałało, bo dziś na poczcie pracowały dwie panie.

#8 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2007 - 10:10:00

pracowały dwie panie, ale chyba przed południem, bo popołudniu znowu był ogonek i czynne standardowo jedno okienko, reszta na zapleczu pracowałą rozmawiajac o ......

#9 ~Homo sapiens~

~Homo sapiens~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2007 - 08:40:00

Ludzie ! Czepiacie się pracowników ZUM-u, że się lenią, czepiacie się poczty, że nie pracują. Ciekawa jestem czy Wy drodzy państwo tak sumiennie spełniacie swoje obowiązki w pracy ? A może jesteście bezrobotnymi i nie wiecie jak to jest ? Jak są zatrudnieni na tej poczcie to widocznie są potrzebni, bo kto w dzisiejszych czasach zatrudnia ludzi, żeby sobie kawkę pili ? Widocznie jeśli nie są przy okienku, robią coś na zapleczu. A rozmawiać chyba mogą przy wykonywaniu swoich obowiązków ? Czy to jest zakazane i trzeba cicho siedzieć ? Właśnie poprzez wyolbrzymianie problemów ludzie są mniej szczęśliwi, a Wy właśnie to robicie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych