Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BAR POD KASZTANAMI ul DWORCOWA

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:47:29

zatrułam się tam okrutnie, dostałam najpierw bólu żołądka, potem skojarzyłam ze tam jadłam, pokusiło mnie bo byłam głodna bardzo no i wiecie jak to sie skończyło ? sraczką o puźnej godzinie wieczornej. mam zamiar jutro to zgłosic do sanepidu Bardzo niemiła i niesympatyczna wręcz opryskliwa starsza Pani. jakby obsługiwała z łaską i pretensjami że wogóle musi to robić. Dziwię sie właścicielowi baru że trzyma takiego nygusa.

Konkurencja?

Czy zazdrość?

Wpis żenujący.

#2 ~Bruno~

~Bruno~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:53:48

zatrułam się tam okrutnie, dostałam najpierw bólu żołądka, potem skojarzyłam ze tam jadłam, pokusiło mnie bo byłam głodna bardzo no i wiecie jak to sie skończyło ? sraczką o puźnej godzinie wieczornej. mam zamiar jutro to zgłosic do sanepidu Bardzo niemiła i niesympatyczna wręcz opryskliwa starsza Pani. jakby obsługiwała z łaską i pretensjami że wogóle musi to robić. Dziwię sie właścicielowi baru że trzyma takiego nygusa.

Obstrukcja zwana popularnie w Chełmży sraczką, najczęściej zdarza się po zjedzeniu pysznych bułeczek lub innych dań przy pomocy BRUDNYCH NIEUMYTYCH RĄK. Często zapominamy o tym podstawowym zabiegu higienicznym, a PÓŹNIEJ zwalamy winę na innych. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:07:51

zatrułam się tam okrutnie, dostałam najpierw bólu żołądka, potem skojarzyłam ze tam jadłam, pokusiło mnie bo byłam głodna bardzo no i wiecie jak to sie skończyło ? sraczką o puźnej godzinie wieczornej. mam zamiar jutro to zgłosic do sanepidu Bardzo niemiła i niesympatyczna wręcz opryskliwa starsza Pani. jakby obsługiwała z łaską i pretensjami że wogóle musi to robić. Dziwię sie właścicielowi baru że trzyma takiego nygusa. </p></p>

Jeśli jesteś to w stanie udowodnić to ok , ale jeśli to pomówienie, to właścicielka może łatwo udowodnić spadek obrotów po twoim wpisie i to się nadaje jako zgłoszenie do prokuratury lub na policję. Wiem , bo często widzę że panowie policjanci często korzystaja i kupują jedzonko w tym barze , myślę ze chętnie by pomogli znależć osobę , ktora we wstrętny sposób oczernia tą miłą panią....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 16:33:46

Zanim zgłosisz to do sanepidu, wstąp po drodze do szkoły. Masz wyraźny problem z wyrażeniem myśli, do tego błędy ortograficzne. Co do żarcia Pod Kasztanami, co jakiś czas jadam tam i nie narzekam. Czekając na jedzenie zawsze sobie z panią Gosią porozmawiam, jest przyjemnie. Dodam, że wcześniej kobiety nie znałem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:40:22

Komuś nie pykła proba oczernienia opisanego lokalu. Osoba wstawiająca posta miała nadzieję że wyleje się pod tym fala hejtu , a tu na odwrót same miłe słowa i pochwały . :) Moim skromnym zdaniem źle samopoczucie mogło być spowodowane zwykłym przypadkiem. Tyle o tej porze roku jakiś wirusów i jelitowek że wszystko możliwe. Poza tym jak ktoś tu pisał zanim coś zjemy myjmy ręce , to na prawdę dużo zmienia. Osobiście znam Małgosię bardzo czysta zadbana kobieta.

#6 ~Cechu~

~Cechu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 18:27:38

O późnej godzinie wieczornej mówisz? Szkoda, bo powinnaś się posrać jeszcze później. Jak już spałaś. A obudzić dopiero rano guło.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 19:00:31

,,że wogóle!!!musi to zrobić,,
W ogóle to Pani w sanepidzie chyba nie ma co szukać...
Pod Kasztanami przepysznie!

#8 ~ZADOWOLONA~

~ZADOWOLONA~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:02:43

,,że wogóle!!!musi to zrobić,,
W ogóle to Pani w sanepidzie chyba nie ma co szukać...
Pod ZKasztanami przepysznie!

ZGADZAM SIĘ PRZEPYSZNE DANIA POLECAM OBY TAK DALEJ  SMACZNE .NIC DODAĆ NIC UJĄC..POLECAM TYLKO POD KASZTANAMI DO P.MAŁGOSI..

#9 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 10:52:34

Uwazam ,ze to swinstwo ,tak oczerniac druga osobe .Zaznaczam ,ze nie jadlam nigdy tych potraw,ale z tego co slyszalam to pani robi tam rewelacyjne kluski i placki ziemniaczane ,po ktore ustawia sie kolejka smakoszy .Gdybys była uczciwą osoba i podpisala sie z imienia  nazwiska to moze bym uwierzyla .To wrecz obrzydliwe posądzac i oczerniac na forum .Gdybys byla uczciwa --poszlabys do tej pani i porozmawiala ,co moglo zaszkodzic ? a moze to zwykla jelitówka i nic wspolnego nie miala ze zjedzeniem .............To po prostu świnstwo ,oczernianie ,oskarzanie --bez nazwiska ,z kąta ,po kryjomu --wstyd

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 11:14:13

Joasia się zatruła czyżby to Pani która ma cateringowe obiady na Paderewskiego  :angry:

A jakim prawem to sugerujesz dzbanie? Niczym nie różnisz się od Joasi! Dzban to jednak dzban.

#11 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:37:20

Na Paderewskiego też mają pyszne obiady

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 12:58:28

Na Paderewskiego też mają pyszne obiady

PODOBNO MAJA ALE TEŻ NIE WSZYSTKIM SMAKUJE SĄ LUDZIE I LUDZISKA NIE DOGODZISZ WSZYSTKIM ...NO TO PROSZĘ SAMEMU GOTOWAĆ I SIĘ NIE BUNTOWAĆ JA OSOBISCIE NADAL NA DWORCOWĄ  CHODZĘ MAM BLIŻEJ.SMACZNEGO..

#13 ~Kluskowy~

~Kluskowy~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:01:11

Ja parę razy byłem na Dworcowej. Jedzenie niezłe. Kluski też dobre, ale moja żona robi lepsze :P. Ogólnie jednak nie widzę powodów do narzekania. A jeśli komuś nie smakuje to zawsze może iść gdzie indziej. Tak to działa na całym świecie i tyle. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 22:05:55

Jedzenie na Dworcowej dobre pani sympatyczna a co do tej sraczki to pewnie wirus jakiś PS kluski na Dworcowej i bułeczki z pieczarkami są dobre

#15 ~Swobodny George~

~Swobodny George~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 00:31:48

Jedzenie bardzo dobre tylko pani niezbyt sympatyczna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych