Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Balsam do ciała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2017 - 08:05:21

jaki?

#2 aga.

aga.

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:31:28

Ja używam różnych, bo uwielbiam używać balsamów i mleczek do ciała. Mam kilka, o różnych zapachach i konsystencji. Dla normalnej skóry sądzę, że lepsze są mleczka, bo szybciej się wchłaniają. Balsamy raczej do skóry bardzo suchej, bo wolniej się wchłaniają i raczej stosować na noc. 

#3 ~kulczitka~

~kulczitka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 17:12:47

Jaki? Np. z ekstraktem z jagód goji Dermaplus. Mleczko nie zawiera parabenów, barwników, alergenów, GMO, SLS, formaldehydu oraz składników ropopochodnych. Doskonale nawilża i nie podrażnia. 

#4 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:49:02

Bardzo dobre jest masło do ciała z Isana. To marka, którą można znaleźć w rossmannie.

#5 Kajusia_89

Kajusia_89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 styczeń 2019 - 16:55:49

Ja bardzo lubie masełko do ciała z serii Botanic Rituals spa od Bielendy z ostropestem i szałwią lekarską ;)

#6 ~Meliska~

~Meliska~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 19:25:34

Ja bardzo lubie masełko do ciała z serii Botanic Rituals spa od Bielendy z ostropestem i szałwią lekarską ;)

Ja z kolei uwielbiam masło Bielendy Vegan Friendly z masłem Karite. Fajna konsystencja i zapach + dobra wchłanialność.

#7 ~Meliska~

~Meliska~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 19:25:45

Ja z kolei uwielbiam masło Bielendy Vegan Friendly z masłem Karite. Fajna konsystencja i zapach + dobra wchłanialność.

#8 ~Emzi~

~Emzi~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 22:05:41

Ja mam bardzo suchą skórę i najbardziej lubię emulsję z atoperalu. Na moje zmiany przez azs też super robi, ale równie dobrze można się nim smarować i po myciu i po goleniu bo świetnie nawilża i natłuszcza

#9 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:39:12

Jeśli zależy Wam na zregenerowaniu skóry to polecam balsamik od Bielendy z serii kuracja młodości z ekstraktem ze sluzu ślimaka. Bardzo dobry, serio. Świetnie się wchłania, dobrze nawilża i odbudowuje naskórek, ma w sobie m.in kwas glikolowy o którym dużo dobrego przeczytałam i alantoine

#10 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 15:24:55

Jeśli zależy Wam na zregenerowaniu skóry to polecam balsamik od Bielendy z serii kuracja młodości z ekstraktem ze sluzu ślimaka. Bardzo dobry, serio. Świetnie się wchłania, dobrze nawilża i odbudowuje naskórek, ma w sobie m.in kwas glikolowy o którym dużo dobrego przeczytałam i alantoine

Używałam, fakt jest ekstra! Mam też krem przeciwzmarszczkowy z tej serii i jest równie dobry jak balsamik ;)

#11 ~Kiri~

~Kiri~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 16:31:25

Najlepszy jaki ostatnio używałam to ten Bielendy z Pitają i olejkiem różanym. Bardzo dobrze ujędrnia, ładnie pachnie i jest mega wydajny :). Cała ta seria exotic Paradise jest spoko 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych