Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bałamącek Szpital w Chełmży

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 13:52:10

najlepiej idz do jakiegos araba,zakryj twarz a odkryj tylko tylek,Boze na te dziewczyny malomiasteczkowe wystarczy tylko popatrzec a posadza o gwalt.atrakcyjne baletnice,jak nie pasi to do motopatu tez mozna,ale damulki kasy szkoda co?

BRAWO

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:00:25

A Ty do Gina chodzisz ze sie tak znasz? Pytałam o zdanie dziewczyn a nie jakiś palantów.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:04:07

A Ty do Gina chodzisz ze sie tak znasz? Pytałam o zdanie dziewczyn a nie jakiś palantów.

palant to ci moze d**e skroił,nerwowa cos malenka jestes

#4 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:07:28

Bo człowiek normalnie pyta ale oczywiście inni muszą sie wtrącać, nie żeby mi przeszkadzało że podrywa, po prostu pytam czy taki czaruś z niego do wszystkich pacjentek.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:13:52

On jest okropny szkoda gadać nie ma powołania jak prawdziwy lekarz

#6 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:15:05

A co zlekceważył jakieś dolegliwości czy co?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:16:41

Bo człowiek normalnie pyta ale oczywiście inni muszą sie wtrącać, nie żeby mi przeszkadzało że podrywa, po prostu pytam czy taki czaruś z niego do wszystkich pacjentek.

tak kolezanko,ten lekarz jest tylko mily dla swoich pacjentek i tylko przez takie popirdoly go popsujecie.zobacz jak wiekszosc z naszych lekarzy jest wredna i lapy im sie kleja do lewej kasy...

#8 ~eve~

~eve~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 14:23:38

No wiesz, jak ja byłam chora to dobrze mnie prowadził chodz był tylko na zastępstwie w poradni, nie chodziłam prywatnie do niego.

#9 ~me~

~me~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 14:07:10

Hej dziewczyny! Dr Bałamącek ogólnie jest miły i sympatyczny :rolleyes: , byłam u niego parę razy na wizycie. Czy która z Was miała coś poważniejszego do wyleczenia czy zabieg,dr dobrze Was prowadził? proszę o odpowiedź.

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 15:02:15

Ale głupoty piszesz głupia dupo ,to fajny normalny lekarz ,ma dobre podejście do pacjentek a tobie jak sie we łbie przewraca ,że cię podrywa to idż do znachora.
Jak sie trafi normalny lekarz to trafiamy na idiotki ,które chcą go zniszczyć ,a to normalny ,dobry i sympatyczny lekarz ,nie obrósł jaeszcze w pióra i nie wymusza forsy i wizyt prywatnych więc dajcie mu spokojnie pracować zarozumiałe gęsi .

#11 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 15:04:08

Ty Eve idz se prywatnie a doktorowi daj spokój ,ciziula akurat ciebie podrywał ha haha

#12 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 09:13:47

Lekarz jest naprawdę bardzo miły nie można na niego narzekać byłam u niego parę razy i naprawdę mi pomógł :D

#13 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 10:21:11

Idealne miejsce na tego typu rozmowy- forum!!! Dajcie żyć, jak komuś nie podoba się lekarz bo spojrzał nie tak to niech go zmieni i da szansę innym pacjentkom dostać się do niego, albo mam jeszcze lepszy pomysł- uczelnie są otwarte, iść, studiować i samemu się leczyć!!!

#14 annas

annas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 08 listopad 2011 - 15:24:16

Idealne miejsce na tego typu rozmowy- forum!!! Dajcie żyć, jak komuś nie podoba się lekarz bo spojrzał nie tak to niech go zmieni i da szansę innym pacjentkom dostać się do niego, albo mam jeszcze lepszy pomysł- uczelnie są otwarte, iść, studiować i samemu się leczyć!!!

pierwsza normalna wypowiedż w tym temacie...

#15 ~lula~

~lula~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 19:56:34

Po co krzywdzić ludzi na takich forach? Tym bardziej lekarzy,którzy ciężko pracują na swoją reputację!!! Bardzo lubię Pana Doktora,jeden z nielicznych "normalnych" lekarzy,w pilnych sprawach zawsze pomoże,dostępny na telefon i td. Ludzie,zlitujcie się....

#16 ~munia~

~munia~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 23:58:21

ten lekarz jest super oczerniac go mozesz szczeniaro tylko jak on ci sprawe założy za to że podałaś p. nazwisko wtedy bedzie za pozno

#17 ~Niun~

~Niun~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:37:11

Ja chodzę do Niego od ponad roku i powiem szczerze, że jest bardzo dobrym, dokładnym lekarzem :)
Rzeczywiście lubi powiedzieć miłe słowko, TEN TYP tak już ma :) Lubi kobiety i tlye, ale nie żeby tam zaraz z nim romansowac, czy cos ;) On na swój spoob jest mily :)
Czaruś z niego,a le sympatyczny ;)

#18 ~lula~

~lula~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 12:39:23

Ja chodzę do Niego od ponad roku i powiem szczerze, że jest bardzo dobrym, dokładnym lekarzem :) Rzeczywiście lubi powiedzieć miłe słowko, TEN TYP tak już ma :) Lubi kobiety i tlye, ale nie żeby tam zaraz z nim romansowac, czy cos ;) On na swój spoob jest mily :) Czaruś z niego,a le sympatyczny ;)

Potwierdzam :) a na porodówce po prostu Anioł ;) .

#19 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 12:49:33

Witam! Dr. Bałamącek jest wporzadku. Wytłumaczy wszystko po kolei, byłam ostatnio u niego, było ok. przepisał mi tabletki, które graja z moim organizmem, kulturka itd... Oby wszyscy tacy byli... Pozdrawiam

#20 ~soniaaa~

~soniaaa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2011 - 12:53:25

Czy ten lekarz was podrywał podczas wizyty w poradni k?

Może jesteś niezwykłej urody kobietą,albo tam gdzie wszystkie babki mają to samo ,ty masz coś więcej i właśnie to zachwyciło Pana doktora ,ale jednego jestem pewna,na bank nie poleciał na twoją inteligencję ,bo ta jest na poziomie poniżej krytyki . Stuknij się w pałkę dziewczyno zanim coś pomyślisz, a tym bardziej napiszesz na forum .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych