Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bajka dla Amelki

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 20:00:06

Gratulacje dla nauczycieli SP 3 Lipno za wspaniała inicjatywę i występ. Super!

#2 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 20:05:08

fajna sprawa - byłem , zobaczyłem - podało się bardzo :)

tak trzymać !!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 20:10:20

Wspaniali ludzie, szczytny cek, rewelacyjny spektakl. Wasi uczniowie mają się na kim wzorować. Dajecie naprawdę dobry przykład. Już się nie mogę doczekać kolejnego przedstawienia. Gratulacje, serdeczne podziękowania. A, i dużego grona naśladowców z całego serca życzę.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 20:11:45

Wspaniali ludzie, szczytny cek, rewelacyjny spektakl. Wasi uczniowie mają się na kim wzorować. Dajecie naprawdę dobry przykład. Już się nie mogę doczekać kolejnego przedstawienia. Gratulacje, serdeczne podziękowania. A, i dużego grona naśladowców z całego serca życzę.

Szczytny CEL naturalnie. Za literówkę przepraszam.

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 20:24:02

Jestem dumna z tego, że tam chodziłam do szkoły. Ale głupi Płukis tylko patrzył co by tu zakombinować. Nawet kiedyś przy mojej klasie, uderzył w twarz mojego kolegę. Kretyn. Góźdź to co innego. Potrafi rozmawiać z ludźmi i jest chętny na wszelką pomoc a zarazem zabawę. Bajka po prostu bajeczna ;-). I ten mały na końcu ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 22:04:43

Jestem dumna z tego, że tam chodziłam do szkoły. Ale głupi Płukis tylko patrzył co by tu zakombinować. Nawet kiedyś przy mojej klasie, uderzył w twarz mojego kolegę. Kretyn. Góźdź to co innego. Potrafi rozmawiać z ludźmi i jest chętny na wszelką pomoc a zarazem zabawę. Bajka po prostu bajeczna ;-). I ten mały na końcu ...

Z Małego mogą być LUDZIE. Jak mu w głowinie nie przewrócą.

#7 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 08:26:49

przedstawienie warte obejrzenia..wzruszajace..(aż mi łzy na koniec popłynęły)....cieszę sie ze mogłam to obejrze i w pewiem sposob pomoc tej małej dziewczynce:) wielki szacun w stronę osób , które przyczyniły sie do realizacji tej bajki...a gra aktorska nauczycieli...hahaha...super:) pozdrawiam i dziekuje za miły wieczór:)

#8 ~widownia~

~widownia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 10:10:45

Wspaniała inicjatywa, wspaniały zespół ludzi!!!
Szczególnie: pani Palczak, Pan Dyrektor, Pani Narczewska - wielkie gratulacje za wspaniałą grę aktorską i podziękowania za organizację tak wspaniałego widowiska!
I podziękowania za obranie takiego celu, mamy nadzieję, że na tym jednym przedstawieniu dla Amelki się nie skończy!!! To przecież "nasza" dziecina :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 10:46:31

Brawo - jesteście wielcy.
Wspaniała gra aktorska, szczytny cel. Gratulacje Pani Rygielska, Kowalska, Wierzbicka, Pan Dyrektor
BRAWO, BRAWO, BRAWO

#10 ~widownia~

~widownia~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 14:33:06

A ja składam gratulację WSZYSTKIM występującym!!! Każdy wcielił się w swoją postać tak naturalnie, tak na prawdę, jakby codziennie tymi osobami byli. Pomysł na scenariusz - bomba! Odegranie scenariusza - Bomba atomowa ! Szczytny cel - koniec świata! Ogromne brawa, i mam ogromną nadzieję, iż na tym się nie skończy.. choć hm.. ja nie mam nadziei, ja to wiem! :)

#11 ~małą~

~małą~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2011 - 20:29:17

pewnie, że rewelacja! bo nasza "trójka" najlepsza jest! :)) pozdrowienia dla wszystkich występujących i dużo zdrówka dla małej Amelki :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych