Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

78 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~martucha~

~martucha~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2011 - 13:21:39

Ja polecam te metodę. Zwykli lekarze nawet nie chcą o niej słyszeć, bo uważają, że nikt nie jest mądrzejszy od nich i dlatego od pewnego czasu są dla mnie ludźmi, którzy tępo przyjmują to, co tłucze im się do głowy na studiach.

Badanie w moim przypadku i niemal całej mojej rodziny pozwoliło m.in.: wyleczyć mnie i moje dziecko z pasożytów (co zwykłe badanie kierowane przez lekarzy nie wykrywało), wyleczyłem się również z plam, które miałem od kilku lat na brzuchu i plecach. Niemal od 7 lat odwiedzałem dermatologów i alergologów, niestety nikt nie wiedział co to za plamy. Jak sobie teraz przypomnę ich zdumienie na widok tych plam to, aż mi żal tych lekarzy.
Kiedy lekarka robiąca mi badanie kroplii krwi, bez wcześniejszego wywiadu ze mną, rzuciła po chwili: "ma pan dużo grzybów drożdżakowatych, na pewno ma pan jasne plamy na brzuchu i plecach". Osłupiło mnie to, bo 7 czy 8 lat chodzenia po lekarzach, którzy przepisywali mi niedziałające maści na sterydach, aż tu nagle ni stąd ni zowąd kobieta mi mówi, że mam plamy.
Większość dolegliwości człowieka to wina złego odżywiania. Ja zmieniłem nawyki żywieniowe i nie mam problemów z jakimiś plamami itp. Leczenie trwało ok 4 tygodni lekami ziołowymi.
Polecam szczerze i wierzcie lub nie, ale nikomu tutaj reklamy nie robię. Ludzie mają tak sprane głowy, że nie szukają nowych możliwości leczenia siebie, swoich dolegliwości itp. Interesujcie się sami różnymi metodami, ponieważ zwykli lekarze sa po to, aby leczyć Twoją chorobę a nie przyczyny. Nie przyjmujcie ślepo tego co Wam mówi ograniczony internista, bo po tym co ja teraz zobaczyłem to dla mnie to gang idiotów.

Pozdrawiam

Witam podaj mi nazwy leków ziołowych które stosowałeś na candidę WAŻNe bo pozbyć się jej nie mogę :(.
Mój @ martucha31@interia.eu

#2 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 16:08:18

Witam podaj mi nazwy leków ziołowych które stosowałeś na candidę WAŻNe bo pozbyć się jej nie mogę :(.
Mój @ martucha31@interia.eu

#3 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 22:08:06

zauwazylam ze nie dalam przecinku i wyszlo bialka cukru.chodzilo mi o diete bez bialka krowiego,glutenu i cukru.

#4 ~jaitylkoja~

~jaitylkoja~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 22:53:19

Otrzymała Pani fałszywe informacje odnośnie możliwości mikroskopu w badaniach. Proszę samej poczytać trochę na ten temat. Ja uważam badanie za wartościowe i warte polecenia.
pacjentka

Jakie to nadzwyczajne możliwości posiada mikroskop? To nie możliwości mikroskopu a osoby, która coś pod nim widzi. Za pieniądze można widzieć tam wszystko! Wyobraźnia działa!

#5 ~BasiaM~

~BasiaM~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 13:42:17

To nie są ataki, tylko racjonalne wyjaśnienie tego, na co ludzie dają się nabrać.
Odnośnie Twojego badania:
1. Co to znaczy zakwaszony organizm? Wydalasz kwas, pocisz się kwasem? Czy może masz kwasicę metaboliczną? Jakie masz pH surowicy? Bo wydaje mi się, że to właśnie ten parametr (pH) mówi o kwasowości.
2. Wynik: "0 grzybów w tym candidy" można stwierdzić bez tego "badania". Wiesz, co by się z Tobą działo, gdybyś we krwi obwodowej miała komórki grzybów? Raczej nie doszłabyś na to "badania" o własnych siłach.
3. Nie rozumiem (będąc też chemikiem) w jaki sposób pod mikroskopem można stwierdzić "minimalne zaburzenia gospodarką wapnia". Nie słyszałem jeszcze o obserwowaniu jonów wapnia pod mikroskopem.
4. Wskazówki odnośnie diety można uzyskać od lekarza lub dietetyka na podstawie rozpoznania i miarodajnych wyników badań. Ufasz bezgranicznie komuś, kto obejrzał pod mikroskopem kroplę krzepnącej/wysychającej krwi?
To samo mogę pokazać Ci ja. Za darmo. Nawet film nagram. Ale nie będę przy tym opowiadał bajek.

Za te pieniądze z pewnością wykonałabyś pełną morfologię, profil biochemiczny wątroby, nerek.
Naprawdę! Szkoda wyrzuconych pieniędzy.

#6 ~BasiaM~

~BasiaM~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2012 - 13:50:23

Nie wiem jaka jest motywacja innych osób udajacych sie na badanie kropli krwi, u mnie była to raczej desperacja, ponieważ żadne badania przepisane przez lekarza nic nie pokazały, a ja czuje sie coraz gorzej. Wszystko mam w normie, tylko w gastroskopii wyszła niewielka nadżerka w przełyk. Leczą się już prawie 3 miesiace, a nadal prawie nie ma poprawy. Mam ogromne problemy z układem trawiennym - odnoszę wrażenie, że on już w ogóle chyba nie działa - zjedzenie czegokolwiek powoduje silne dolegliwości. Stąd wybrałam sie na to badanie, które oczywiście niewiele wniosło, ale wcale nie mniej niż badania zlecone przez lekarza. Może gdyby łatwiej było o diagnozę "licencjonowanego" lekarza ludzie nie szukaliby innych metod...

#7 ~Lukas86~

~Lukas86~
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 22:09:04

Witam!Mam podobne problemy, wykryto u mnie candide albicans i teżmam te plamy, mogę sie dowiedzieć co dalej zrobiłęś, czy teraz jest Ci lepiej?

#8 ~Lucyna~

~Lucyna~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 13:38:19

Ja polecam te metodę. Zwykli lekarze nawet nie chcą o niej słyszeć, bo uważają, że nikt nie jest mądrzejszy od nich i dlatego od pewnego czasu są dla mnie ludźmi, którzy tępo przyjmują to, co tłucze im się do głowy na studiach.

Badanie w moim przypadku i niemal całej mojej rodziny pozwoliło m.in.: wyleczyć mnie i moje dziecko z pasożytów (co zwykłe badanie kierowane przez lekarzy nie wykrywało), wyleczyłem się również z plam, które miałem od kilku lat na brzuchu i plecach. Niemal od 7 lat odwiedzałem dermatologów i alergologów, niestety nikt nie wiedział co to za plamy. Jak sobie teraz przypomnę ich zdumienie na widok tych plam to, aż mi żal tych lekarzy.
Kiedy lekarka robiąca mi badanie kroplii krwi, bez wcześniejszego wywiadu ze mną, rzuciła po chwili: "ma pan dużo grzybów drożdżakowatych, na pewno ma pan jasne plamy na brzuchu i plecach". Osłupiło mnie to, bo 7 czy 8 lat chodzenia po lekarzach, którzy przepisywali mi niedziałające maści na sterydach, aż tu nagle ni stąd ni zowąd kobieta mi mówi, że mam plamy.
Większość dolegliwości człowieka to wina złego odżywiania. Ja zmieniłem nawyki żywieniowe i nie mam problemów z jakimiś plamami itp. Leczenie trwało ok 4 tygodni lekami ziołowymi.
Polecam szczerze i wierzcie lub nie, ale nikomu tutaj reklamy nie robię. Ludzie mają tak sprane głowy, że nie szukają nowych możliwości leczenia siebie, swoich dolegliwości itp. Interesujcie się sami różnymi metodami, ponieważ zwykli lekarze sa po to, aby leczyć Twoją chorobę a nie przyczyny. Nie przyjmujcie ślepo tego co Wam mówi ograniczony internista, bo po tym co ja teraz zobaczyłem to dla mnie to gang idiotów.

Pozdrawiam

#9 ~wqrwiony~

~wqrwiony~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 22:02:04

Zobiłem to badanie niecały miesiąc temu, nie miałem oznak grzybicy, wykryto kandidę, przypisano leki - czosnek w tabletkach, witamine B i błonnik - koszt całej zabawy - 500zł . Dzis 21 dni po badaniu i po żażywaniu leku - zaczynam się gorzej czuć, słabnę - zaczynają mnie naprawdę atakować grzyby - mój przełyk.Jutro idę do normalnego lekarza. Nie polecam !!!!!!!

#10 ~urszula~

~urszula~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2012 - 21:37:06

osoby polecajace tę metode diagnozowania chorób toludzie nieuczciwi którzy wykorzystują braki podstawowej lub dawno zapomnianej wiedzy z dziedziny biologii nie można wkrwi pobranej z palca wykryć jaj owsików, glisty owsik pasożytuje tylko wjelicie grubym larwy glisty przemieszczaja sie z jelita z krwia ale dowątroby idalej do prawej czesci serca. To że diagnosta okeśla człowieka jako zakwaszonegoto ogromne uproszczenie oparte natym że więkzośc ludzi popełnia podstawowe błędy dietetyczne ale ph nie da się okreslić przy pomocy mikroskopu

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 00:29:57

osoby polecajace tę metode diagnozowania chorób toludzie nieuczciwi którzy wykorzystują braki podstawowej lub dawno zapomnianej wiedzy z dziedziny biologii nie można wkrwi pobranej z palca wykryć jaj owsików, glisty owsik pasożytuje tylko wjelicie grubym larwy glisty przemieszczaja sie z jelita z krwia ale dowątroby idalej do prawej czesci serca. To że diagnosta okeśla człowieka jako zakwaszonegoto ogromne uproszczenie oparte natym że więkzośc ludzi popełnia podstawowe błędy dietetyczne ale ph nie da się okreslić przy pomocy mikroskopu

Hm... ale czy krew nie kursuje w całym organizmie?!... i kto tu ma braki z biologii???????????

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 00:30:30

Hm... ale czy krew nie kursuje w całym organizmie?!... i kto tu ma braki z biologii???????????

#13 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 11:00:08

Dieta bez białka krowiego, białego cukru i białej mąki da niesamowite rezultaty bez żadnych drogich badań i suplementów! Jesteś tym, co jesz - to już dawno ktoś madry stwierdził. Tyle tylko, że z naszymi nawykami żywieniowymi cały problem tkwi w przestawieniu sie na taką dietę i niejeden wolałby jakies cudowne kapsułki łyknąć, obojętnie - chemiczne czy ziołowe, i w taki sposób pozbyć się problemów. Im prostsze i mniej przetworzone jedzenie, tym zdrowsze i zdrowsi my. Polecam panią dietetyk Bożenę Kropkę - dla szczegółowego zapoznania się z tematem. Ja słyszałam o takiej diecie już z niejednego żródła wcześniej, audycja radiowa z jej udziałem tylko potwierdziła i uszczegółowiła moją wiedzę. Pozdr. i silnej woli życzę!

#14 ~Andru~

~Andru~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2012 - 08:11:35

Przypadkowo trafiłem na mikroskopowe badanie krwi (50 zł ) tylko pięćdziesiąt! Może promocja była : )
Drożdżaki, pleśniowce - analizujący powiedział że zwalczyć trzeba, ale to nic stasznego bo pewnie jem dużo surowych warzyw i owoców - miał rację. Na zwalczenie "gości w krwi" dostałem paczuszkę proszku z pewnej kory za 50 zł (w internecie ok.30,- ale wysyłka...) w sumie tanio. Drodzy forumowicze, żyjemy w czasach wszechwiedzącego internetu... dopiero po tym fakcie dotarło do mnie jak popularną za granicą... a w Polsce od kilku lat jest analiza żywej kropli krwi... i co się w niej dzieje. Wpiszcie sobie temat po polsku a przede wszystkim po angielsku w googlach i youtubach a zobaczycie inny wszechświat. ZAINSPIROWAŁO TO MNIE! Wczoraj pomyślalem sobie, kurczęęę, stać mnie na dobry aparat fotograficzny to staći na mikroskop... Kupiłem na prawdę dobry zestaw z kamerą cyfrową za 3000 zł /nie chwalę się ani żałę ; )) /
Całe popołudnie siedziłem nad mikroskopem i nad swoją krwią... co tam się dzieje!!!! Niestety, zauważyłem też coś więcej niż wymienione na wstępie "drobiazgi"... : ( Ale już już wiem, że należy przynajmniej czasem słuchać swojej intuicji i iść za jej głosem. Ktoś kupi sobie teleskop a ktoś mikroskop - na długie zimowe wieczory - i nie marznąc będę zgłębiał mikro-wszechświat - w przeciwieństwie do tych od teleskopu...
Forumowicze, szanuję głosy przeciwników, to przede wszystkim wykrzyczany żal z powodu wydanych pieniędzy, TAK!!! Sam jestem bardzo oszczędny i gdybym zobaczył: Zapraszamy cena badania 100 zł - to pewnie nigdy bym nie poszedł. Po prostu nigdy wcześniej o tym nie słyszałem i nawet nad tymi 50 zł się zastanawiałem. Ale teraz nie żałuję... to n a prawdę coś niesamowitego. Polecam to badanie! Krew pod mikroskopem to niesamowita analiza naszego stanu zdrowia i życia!
Ale rozumiem sytuację, to jak początek telefonów komórkowych w naszym kraju, nowość na naszym rynku i każdy będzie chciał zedrzeć z Was jak najwięcej "szmalu". Wierzę że są Fachowcy ale wiem że jest też pełno zwykłych zdzierców i naciągaczy. Po prostu zbierajcie informacje i dobrze przemyślcie zanim wydacie swoje pieniądze...

#15 ~diliana~

~diliana~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 22:02:04

Pasożyty da się wykryć na podstawie żywej kropli krwi, ponieważ jeśli posiada się pasożyta krew staje się przez niego zanieczyszczona, co jest widoczne pod mikroskopem. Nie możliwe jest jednak ocenic obecnośc pasożyta w krwi osuszonej i odwirowanej.

#16 ~agusia~

~agusia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 21:17:40

Rzeczywiście jesteś naiwna nie wierząc w wynik tego badania! Jeśli nie zmienisz swego trybu życia to raczej zdrowa nie będziesz,,,

#17 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 13:00:22

Marcinie czy możesz odezwać się do mnie i opowiedzieć o swojej chorobie i jej leczeniu poniewaz ja jestem w podobnej sytuacji i nie mogę się wyleczyć. Jeśli zajrzysz tutaj to odezwij się na meila gumisiek300@wp.pl

#18 ~johan~

~johan~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 17:18:29

A tym którzy wola poczytać:
Les charlatans de la santé, ang. Healing Or Stealing: Medical Charlatans in the New Age

#19 ~janka~

~janka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 23:26:15

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. To jest zwykły bubel,oszustwo a ludzie, którzy to wykonują są zwykłymi dietetykami! Ja niestety sie nabrałam, za głupie badanie zapłaciłam kupe kasy i dowiedziałam się, że mimio tak młodego wieku mam strasznie gęstą krew co znaczy, że jestem bardzo odwodniona, następnie podobno mam masakryczne zakwaszenie organizmu, kolejo posiadam nietolerancję pokarmowa ( na co Pani "doktor" zaproponowała mi testy, które moze mi załatwić i koszt by wyniósł ok 400-500 zł) i to nie koniec podobno mam pasożyty dokładnie gliste ludzką. I oczywiście na koniec Pani "doktor" kazała przyjść za miesiąc na kontrolne badanie. Nastraszona przez osobę, która chyba nieźle sie musi bawić mówiąc ludzią takie rzeczy, zrobiłam wszystkie możliwe badania i niestety oczywiście dla super Pani " doktor" nic sie nie potwierdziło!! Uwierzcie, że to jest zwykle naciąganie kasy i każdemu mówią to samo albo i jeszcze gorzej!! Dlatego lepiej iść sobie zrobić normalne badania (poprosić lekarza rodzinnego o skierowanie), bądź nawet na własną rękę - będzie to pewniejsze i oczywiście zaoszczędzimy kase!

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić. Otóż przez długi czas bardzo żle się czułam więc wybrałam się do przychodni po skierowanie na badania. Wyniki wyszły w normie, ale nie poprawiło się moje samopoczucie. Zdecydowałam się szukać prywatnie badań i trafiłam na badanie żywej kropli. Wynik był dla mnie dość szokujący, miałam bardzo pozlepiane krwinki a z tego co wiem choćby z lekcji biologii to powinny być "luźno". No i pasożyty - tasiemiec bąblowaty, którego mogłam zobaczyć na ekranie i wyglądał tak samo jak powszechnie dostępne zdjęcia tego pasożyta. Oczywiście mogłam zakupić suplementy diety, ale polecono mi stosować dostępny w aptece preparat za 10 zł i najwzyczajniej wzbogacić dietę w odpowiednie produkty spożywcze, które także lekarz w przychodni polecił mi stosować. I akurat mój lekarz z przychodni nie uznał tego za szarlataństwo. Także ja polecam.

#20 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 11:13:32

Witam,
Zostałem ostatnio zaproszony na wykład o nazwie "8 filarów zdrowia". Postanowiłem się wybrać, ponieważ stan mojego zdrowia jest krótko mówiąc kiepski. Podczas wykładu zaprezentowana została metoda badania żywej kropli krwi. Dla uczestników wykładu cena tego badania wynosiła 80 zł (cena promocyjna). Ktoś powie tyle kasy za jakieś badanie!! Co za zdzierstwo!, itp. Jednakże wystarczy w minimalnym stopniu ograniczyć swoje wydatki. Przeciętny palacz w ciągu dnia wypali jedną paczkę papierosów. Wiąże się to z wydatkiem około 12 zł. Na miesiąc czyli 30 dni na papierosy wyda 360 zł. Wiadomo, że każdy jest w innej sytuacji finansowej. Uważam jednak, że wydanie raz na rok 80 zł na badanie, które może poprawić nasze samopoczucie, stan zdrowia nie jest tak ogromnym wydatkiem. Podczas wykładu przebadałem się razem ze znajomą. Po analizie i bez przeprowadzonego wcześniej wywiadu, zdziwiło mnie to ile informacji analityk wyczytał z mojej krwi. Szybkie jedzenie, popijanie podczas jedzenia, zażywanie dużej ilości białek (zażywałem odżywkę białkową), palenie (i tu się też nie pomylił ponieważ rodzice palą a ja jestem niestety biernym palaczem), możliwe kłopoty ze stawami (w 2012 roku spędziłem prawie 3 miesiące na L4 z powodu kłopotów ze stawem lewej ręki) niski poziom magnezu, wapnia i cynku. Pomylił się jedynie przy pytaniu ile kawy piję, ponieważ kawę piję raz na około 3 miesiące. Następnie przebadana została moja znajoma i muszę stwierdzić że jej wyniki i obraz krwi w bardzo się różnił od mojego, co widziałem na własne oczy. Po tym wszystkim dostałem zalecenie stosowania naturalnych suplementów diety bogatych w wapń, magnez i cynk, pójścia do lekarze pierwszego kontaktu z prośbą o tabletki przeciwko pasożytom (podobno działa tylko na dorosłe pasożyty) i 8 tygodniowy planem diety mającym na celu pozbycie się pasożytów, które w tym czasie dorosną i dostaną się do mojego organizmu ze krwi plus dodatkowe zalecenia co do pokarmów jakie powinno się spożywać w celu zapewnienia odpowiedniej ilości składników naszemu organizmowi. Mam zamiar zastosować się do tych zaleceń a po okresie 3 miesięcy ponownie przeprowadzić badanie żywej kropli krwi w celu sprawdzenia czy terapia pomogła czy jak to mówią przeciwnicy tej metody badania krwi, jest to zwykłe szarlataństwo i daremny wydatek. Mój kolejny post umieszczę po kolejnym badaniu krwi w celu zweryfikowania tej metody.
Pozdrawiam
Mike

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych