Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

badanie lekarskie do prawa jazdy

prawo jazdy badania lekarskie bydgoszcz

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 14:01:28

gdzie szybko i tanio zrobię badanie do prawa jazdy? możecie polecić jakiegoś lekarza?

#2 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 11:53:50

Dołączam się do pytania. Zależy mi na czasie.

#3 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2013 - 11:16:18

Polecam lek. Mirosławę Przybylską, niedawno robiłem u niej badania na prawo jazdy. Nie jestem z Bydgoszczy, ale tu pracuję i codziennie dojeżdżam, trudno było mi się przez to dopasować do godzin pracy przychodni, a z panią Przybylską umówiłem się na dogodną godzinę, badanie zajęło 5 min., kosztowało 50 zł. Numer kontaktowy to: 604 52 66 88.

#4 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 07:24:34

Polecam lek. Mirosławę Przybylską, niedawno robiłem u niej badania na prawo jazdy. Nie jestem z Bydgoszczy, ale tu pracuję i codziennie dojeżdżam, trudno było mi się przez to dopasować do godzin pracy przychodni, a z panią Przybylską umówiłem się na dogodną godzinę, badanie zajęło 5 min., kosztowało 50 zł. Numer kontaktowy to: 604 52 66 88.

No to wyświadczyłeś p.doktor niedzwiedzią przysługę!Dlaczego

50zł.skoro inni biorą 120-150zł.?Badanie 5 minut?Przez ten

czas to można wypisać dokumenty,a nie zbadać przyszłego

kierowcę.Dziwimy się potem że tacy ślepo-głuchi powodują

wypadki.Zastanawiam się dlaczego szpitale,przychodnie nie

informują wydziału komunikacji że dany człowiek przeszedł

zawał serca,zawał mózgu itp.Bo co?Bo powiedział lekarzowi

że nie ma prawa jazdy?Ile było już wypadków że tacy ludzie

zasłabli za kierownicą?Ilu jeszcze musi zginąć żeby ktoś się

tym problemem zajął?

#5 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:30:41

Ok, może 5 min. to przesadziłem, ale w każdym razie szybko, ponieważ wszystko było już przygotowane, dokumenty oraz sprzęt potrzebny do badania. Jeśli za coś płacę, to wymagam - najpierw był wywiad nt. przebytych chorób i chorób w rodzinie, nałogów, potem badanie wzorku, równowagi. Nie wydaje mi się, żeby to wszystko musiało trwać pól godziny... Problemem są lekarze, którzy wystawiają zaświadczenia bez badania, a słyszałem i o takich, a nie ci, którzy szanują czas swoich pacjentów, jak i swój.

#6 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:23:53

Bzdura.ja do niej dzwoniłem i dwie słów

#7 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 21:40:32

Bzdura.ja do niej dzwoniłem i dwie słów

zmieniły się przepisy. do zeszłego roku badania do prawa jazdy kosztowały 50 zł. teraz podnieśli do 200 zł. wszędzie powinno byc tak samo

#8 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 11:48:34

Ubiegałem się o wydanie orzeczenia o niepełnosprawności w Komisji ds. orzekania. Pierwszym pytaniem było, czy mam prawo jazdy? Podałem zgodnie z prawda, że mam. Po dwóch tygodniach otrzymałem wezwanie z Wydziału Komunikacji do zdania prawa jazdy i dostarczenia Badań lek. Wówczas kosztowało mnie 100PLN na lekarz ( specjalne uprawnienia) i 25 PLN na zdjęcia do nowego dokumentu. Nie wliczam chodzenia, stania w kolejkach. Nie mam padaczki, cukrzycy, jaskry, nie jestem daltonistą, posiadam wszystkie kończyny. Pewnie chodziło o kasę!

#9 ~Donata~

~Donata~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 13:49:32

Czy ktoś wie jeszcze gdzie indziej mogę zrobić badania lekarskie na prawo w Bydgoszczy 

#10 ~Das~

~Das~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 10:56:22

Na stronie bip kujawsko-pomorskie kropka PL jest lista lekarzy

#11 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2017 - 16:50:18

Wie ktoś może czy Pani Mirosława bada cukier i na badanie trzeba przyjść na czczo? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prawo jazdy, badania lekarskie, bydgoszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych