Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Awaria przekładni kierowniczej

przekladnia kierownicza auto samochod warsztat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:49:51

Szukam warsztatu, który zna się na przekładniach kierowniczych. Potrzebny mi doświadczony specjalista.

#2 ~malami~

~malami~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:44:59

Znam warsztat Auto-Rege. Mój chłopak miał problemy z przekładnią i korzystał z ich usług - profesjonalni, dysponują ogromną bazą części, więc większość problemów da się załatwić od ręki. Jeśli nie mieszkasz w pobliżu żadnej z filii warsztatu, prowadzą też regenerację przekładni w modelu wysyłkowym. Sprawdź, może Tobie też uratują auto :)

#3 arew33

arew33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 20:11:59

Ja Ci jutro dam namiary na dobrego fachowca. Robił maglownice u mnie. Mam gdzie wizytówkę, poszukam i jutro tutaj napiszę :) 

#4 ~luiza~

~luiza~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:07:40

Też znam Auto-Rege. Ma wiele dobrych opinii na portalach o fachowcach. Mój ojciec też naprawiał u nich przekładnie swojej taksówki i znają się na rzeczy, do tego dają długą gwarancję.

#5 ~Katie~

~Katie~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 12:36:02

Serio - zgłoś się do Auto-Rege. Oni bardzo fajnie organizują tą wymianę, najpierw wysyłają do nas zregenerowaną maglownicę, a dopiero później my odsyłamy uszkodzoną. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie, bardzo wygodne, dzięki któremu oszczędzimy czas.

#6 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 11:42:19

Słyszałam o tej firmie Auto-Rege bardzo dużo dobrego. To faktycznie fajna sprawa bo nie musimy odstawiać auta na długi czas do warsztatu i czekać, aż zregenerują naszą maglownicę. Tutaj wszystko dzieje się tak naprawdę od ręki. Wysyłają do Ciebie maglownicę i dzień później masz ją u siebie, a resztą martwisz się później.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przekladnia kierownicza, auto, samochod, warsztat

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych