Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Auto Rosiu

Opinia o firmie Auto-handel Sprzedaż samochodów

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomcik

Tomcik

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 luty 2019 - 20:37:21

Witam. 

W dniu dzisiejszym ,po długich poszukiwaniach udało mi się w końcu kupić samochód.

Niestety musiałem przejechać przez pół Polski ale warto było. Przed przyjazdem miałem obawy czy nie zrobię sobie wycieczki,ale całe szczęście udało mi się trafić na rzetelnego sprzedawcę.

Bardzo duży plus dla sprzedawcy.

Pomimo młodego wieku, okazał się osobą która zna się na tym co robi.

Bardzo dokładnie opowiedział mi o samochodzie, przemierzył czujnikiem lakieru oraz razem pojechaliśmy na przegląd do ASO 

#2 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:44:48

Widzę że samochody fajne i ceny nie wygórowane. Podjadę jutro i zobaczę to Bmw F30 które ma w ofercie. Szukam coś podobnego,wiec dam znaka co i jak

#3 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 14:34:44

I jak kolego byłeś zobaczyć to bmw f30 również się do niego przymierzam ale nie mam czasu żeby podjechać i je zobaczyć

#4 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:51:11

Tak byłem auto rzeczywiście tak jak w opisie bezwypadkowe i w oryginale, serwisowane do końca, sprawdzałem na auto dna wszystko sie zgadza aczkolwiek musiałem odbić od tematu bo nie mam tyle gotówki. Jeżeli ktoś szuka tego modelu to można śmiało polecić

#5 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 18:22:03

Dzień dobry, orientujecie się czy ta firma sprowadza auta na zamówienie ? interesuje mnie konkretny model samochodu i jestem ciekawy czy da rade coś ogarnąć.

#6 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 17:01:02

Kolego musiałbyś zadzwonić i powiedzieć co konkretnie cię interesuje ja dziś dzwoniłem poszukuje jakiegoś volvo s60 w benzynie mówił że poszuka i da znać co i jak

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych