Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Auto-King

auto king szkoła jazdy prawo

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kursant Auto Kinga~

~Kursant Auto Kinga~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 18:26:54

Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z kursu w szkole jazdy Auto-King radzę się dobrze zastanowić nad wydaniem pieniędzy u Pana Piotra. Szczególnie odradzam jazdy własnie z nim , niczego nie uczy, lekcje polegają na przejażdżce do Torunia i jeżdżeniu po najłatwiejszej i stałej przez 30 h trasie... w dodatku sam Pan Piotr zamiast czegoś nauczyć rozmawia stale przez telefon ze swoją partnerką więc czeka nas za każdym razem wysłuchiwanie w samochodzie Jego słodkości do Niej pt " Kiciu ,Kwiateczku ,Promyczku czy już wstałaś? " Niejednokrotnie podczas nauki kiedy nie udało mu się czegoś nauczyć olewał temat i mówił po 5 min ze już nie ma cierpliwości. 

Stan samochodów, którymi się jeździ jest fatalny, zdarzało mu się naprawiać auto przed jazdami,żeby wyjechać. Z ustaleniem godzin jazd straszny problem, wyrobienie 30h trwało miesiącami dlatego, ze to do Pana Piotra trzeba się dostosować a nie on do klienta , który oprócz kursu ma także często prace i inne zajęcia. Aby zdać egzamin po 30h trzeba zdecydowanie kupić chociaż 2h w Toruniu żeby przekonać się ogromnej różnicy w nauce.

#2 ~Xxx~

~Xxx~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 21:33:10

Ja miałam okazję jeździć z Panem Piotrem i bardzo dobrze się jeździło. ☺ Polecam Pana Piotra i Pana Mirka. ☺

#3 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 23:48:06

Ja również jeździłem z Panem Piotrem, świetna szkoła i bardzo sympatyczni instruktorzy. Pan Piotr pan Mirek i Pan Adam zlota ekipa! Pozdrawiam i polecam

#4 ~Uuuuu~

~Uuuuu~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 01:10:28

Złota ekipa .co to ku....wa ma byc za reklama .

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 08:45:01

Wszystkim zainteresowanym skorzystaniem z kursu w szkole jazdy Auto-King radzę się dobrze zastanowić nad wydaniem pieniędzy u Pana Piotra. Szczególnie odradzam jazdy własnie z nim , niczego nie uczy, lekcje polegają na przejażdżce do Torunia i jeżdżeniu po najłatwiejszej i stałej przez 30 h trasie... w dodatku sam Pan Piotr zamiast czegoś nauczyć rozmawia stale przez telefon ze swoją partnerką więc czeka nas za każdym razem wysłuchiwanie w samochodzie Jego słodkości do Niej pt " Kiciu ,Kwiateczku ,Promyczku czy już wstałaś? " Niejednokrotnie podczas nauki kiedy nie udało mu się czegoś nauczyć olewał temat i mówił po 5 min ze już nie ma cierpliwości. 

Stan samochodów, którymi się jeździ jest fatalny, zdarzało mu się naprawiać auto przed jazdami,żeby wyjechać. Z ustaleniem godzin jazd straszny problem, wyrobienie 30h trwało miesiącami dlatego, ze to do Pana Piotra trzeba się dostosować a nie on do klienta , który oprócz kursu ma także często prace i inne zajęcia. Aby zdać egzamin po 30h trzeba zdecydowanie kupić chociaż 2h w Toruniu żeby przekonać się ogromnej różnicy w nauce.

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 08:45:28

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 08:49:01

Zarówno ja, jak i kilkoro innych osób z mojej grupy zdało za pierwszym razem, więc jednak chyba samochody się nie rozklepują, telefon instruktora nikomu nie przeszkadza, a i terminy nie są takie złe, skoro egzamin w WORDZIE zdaje się po 2 miesiącach od rozpoczęcia kursu...

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 08:49:21

Zarówno ja, jak i kilkoro innych osób z mojej grupy zdało za pierwszym razem, więc jednak chyba samochody się nie rozklepują, telefon instruktora nikomu nie przeszkadza, a i terminy nie są takie złe, skoro egzamin w WORDZIE zdaje się po 2 miesiącach od rozpoczęcia kursu...

#9 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 09:43:59

Oni są wypaleni zawodowo, nie chce im się wiecznie wszystkim tego samego tłumaczyć więc wolą sobie porozmawiać z kimś przez telefon. Kpina i olewactwo!

#10 ~Peter~

~Peter~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 10:51:39

Chcecie tanie kursy? To macie hehehehe
Instruktorzy pracują za 12-15 zł ryzykując życie to jeszcze pretensje.
Druga sprawa to jeśli ktoś pisze tutaj anonimowo i komuś coś zarzuca to nie musi to być prawda!
Napisz cwaniaku post o Panie Piotrze na fejsie

#11 ~Ppp~

~Ppp~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 14:34:04

Tak, ta praca wypala. Jednych nauczysz i wracają drudzy. Z drugiej strony w prawie każdej pracy jest powtarzalność. Z trzeciej strony jeżdżenie jest tak proste że czego tutaj nie rozumieć????
Ruszasz, zmieniasz biegi, patrzysz na znaki i jazda. W moich czasach instruktor miał wszystko w D... I trzeba było samemu kumać a dzisiaj każdy by chciał żeby zdać za niego.
Jesteście cieniasami za kółkiem dlatego płaczecie. Mnie nikt nie uczył, sam się nauczyłem i jeżdżę dobrze.
A tu trasy egzaminacyjne Wam się marzą. A jak zjedziesz z trasy to co??? Nie poradzisz sobie? Sorki ale się zastanówcie a nie zwalacie swój brak predyspozycji do jazdy na instruktora. Śmieszne to. Ciężko Ci idzie to pomyśl o taxi a nie siadaniu za kółkiem.

#12 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 17:27:54

Przeciez napisala wlasnie ze nie chce jezdzic po jednej i tej samej najlatwiejszej trasie. Jezdzisz po tych samych skrzyzowaniach codziennie to bez wlasnej woli zaczynasz jezdzic na pamiec a nie patrzec na znaki. A na egzaminie zabiora cie np na rondo kolo pksu na ktorym nigdy nie byles i jestes w du*** bo instruktor wolal jezdzic po najlatwiejszych trasach zamiast uczyc poruszac sie w kazdych warunkach. Telefony nie przeszkadzaja? Nie umiesz jezdzic probujesz sie skupic a obok ktos gada o "du*** marynie". Jezdzilem z szefem i nie polecam. Stwierdzil ze rownoleglego parkowania nie trzeba sie uczyc bo nie bedzie. A ja na egzaminie mialem. I 140zl w du***.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: auto, king, szkoła, jazdy, prawo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych