Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Atrakcje na wesele

wesele atrakcje

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jowita54~

~jowita54~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 10:59:35

Cześć :) zbliża się moje długo oczekiwane wesele. Bardzo mi zależy aby jak najlepiej wypadło. Ciągle słyszę o różnych atrakcjach, fotobudkach, barmanach itp. Co uważacie o tym wszystkim? Czy warto zainwestować w takie atrakcje, uważacie to za konieczność ? Może spotkałyście się z czymś innym co warto zrobić, aby nie było nudno ? 

#2 ~muffinka~

~muffinka~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 22:11:22

A gdzie organizujecie wesele? My wybralismy po długich poszukiwaniach sale Krzewi Róg - jest przepiękna moim zdaniem, taka atmosfera tam jest super, bardzo ładne dekoracje, gustowne, nie przesadzone. Dla mnie to strzał w 10. A nad atrakcjami ciągle się zastanawiam :D 

#3 lotka

lotka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 07:05:57

Ja mogę polecić animatora dla dzieci. Jak byłam na weselu w Płocku, w centrum Amore to właśnie dzieci miały dużą frajdę. Rodzice też zadowoleni, że dzieci się nie nudziły, a jak do tego była fontanna z czekolady i owoce, to lepiej być nie mogło. Z tego co mi panna młoda mówiła, to wszystko już tam Amore organizowało. Super miejsce, podobało mi się bardzo.

#4 ~Remona~

~Remona~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 19:08:02

Zanim pomyśli się o jakichkolwiek dodatkowych atrakcjach, trzeba znaleźć dobrą salę weselną + ewentualnie dobry catering. Ja byłam ostatnio na imprezie, gdzie jedzenie dostarczał Catering Domaniowski i powiem szczerze, że było naprawdę bardzo smacznie! :)

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2019 - 17:52:16

Polecam pokaz wirtualnej rzeczywistości :)
Coś niebanalnego, dającego mega wrażenia i dużo zabawy także tym przyglądającym się z zewnątrz :D
Proszę znaleźć w google Salon Extreme VR w Grudziądzu, który ma ok. 10 par wysokiej klasy gogli vr i mogą przeprowadzić taki pokaz w dowolnym miejscu.

#6 Roksana13jj

Roksana13jj

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 14:20:37

Ja myślę, że takie atrakcje to fajna sprawa. Sama na każdym weselu spędziłam sporo czasu w fotobudce^^ barmani też są teraz coraz popularniejsi na takich imprezach.

#7 Roksana13jj

Roksana13jj

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 07 sierpień 2019 - 13:03:11

Muszę przyznać, że taki aparat rzeczywiście wydaje się fajnym pomysłem ;) a można wiedzieć, jaki był koszt wypożyczenia?

#8 BarbaraJablko

BarbaraJablko

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 16:55:38

No wlasnie.

#9 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 07:42:08

Kilka propozycji ode mnie

barman do robienia kolorowych drinków

foto budka - fajna opcja z uwagi na to, ze bedziecie potem mieli bardzo fajne wspomnienie na przyszłość, u nas sfotografowali się praktycznie wszyscy

Jak również pokaz fajerwerków, jeśli samodzielnie zorganizujecie taki pokaz to nie bedzie Was to tak wiele kosztowało.... 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, atrakcje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych