Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Asystor Slim - opinie - czy działa?

Asysytor slim opinie działa

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 14:00:32

Czy Asystor slim działa na odchudzanie? 

Czy ktoś stosował to na odchudzanie - jakie efekty? czekam na wasze opinie kobietki - potrzebuje schudnąć 10 kg

#2 ~Kierych~

~Kierych~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 14:05:39

10 kilo to przede wszystkim trzeba spiąć poślady, rozpisać odżywianie i trening. Wiem, że na początku to się wydaje trudne, a nawet niemożliwe, ale skoro mi się udało w 2 miesiące tyle zrzucić, to Ty też możesz. Po pierwsze zmiana nawyków, tutaj polecam wspomagać się czymś sprawdzonym, można iść do psychologa, coacha, albo samodzielnie spróbować np z afirmacjami mp3 do wspomagania odchudzania czy też z hipnozą typu Hipnosencja fitness. To nie jest żadna magia, dlatego nie licz że od samego przejścia przez program nagle zaczniesz tracić kilosy. Od tego się zaczyna Twoja motywacja i chęć zmiany. Jeśli udało się pomóc, to służę w przyszłości.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 14:10:21

a możesz więcej o tej HIPNOSENCJI FITNESS napisać? 

jak to działa bo czytam teraz i dużo pozytywnych opinii ma, ludzie piszą że schudli nawet po 30 kg - to zdrowe? 

Czy na każdego to działa? 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 14:25:42

jak to działa bo czytam teraz i dużo pozytywnych opinii ma, ludzie piszą że schudli nawet po 30 kg - to zdrowe? 

Nie stosujcie żadnych zabiegów, bo to jest walka ze skutkami, a nie z przyczynami. Trzeba przede wszystkim zwalczyć przyczynę, czyli nasze obżarstwo i brak chęci do ruchu. Człowiek XXI wieku to człowiek leniwy i próżny. Zmienisz nawyki - zmieni się Twoje ciało. Proste i logiczne.

Jeśli chodzi o nagrania hipnotyczne, to zmieniają przede wszystkim strukturę nawyków i procesy podejmowania decyzji na podstawie ustalonych priorytetów.

Brzmi skomplikowanie, ale to banalne. Jak normalnie masz do wyboru jabłko i cukierka, to wybierasz cukierka. Hipnoza tak zrobi, że wybierzesz jabłko, a jak sięgniesz po cukierka, to zwymiotujesz to, bo w Twojej głowie będzie on zaprogramowany jako coś złego.

Tak samo jest z naszymi przekonaniami na każdy inny temat.

#5 ~JAdzia~

~JAdzia~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 15:55:28

Potwierdzam moc nagrań hipnotycznych, naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem. Pomimo mojego wieku (koło 50) udało mi się skutecznie zrzucić 15 kilogramów w około 3 miesiące. Mój lekarz powiedział mi, że to bardzo zdrowy czas, bo szybciej schudnąć jest schodliwie, źle to działa na mięśnie, a nawet na serce. Mój psycholog polecił mi nagrania wspomagające odchudzanie i naprawdę świetnie działają. W ciągu tygodnia całkiem zmieniłam myślenie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 21:05:00

Temat z Asystor slim zszedł nam na hipnozę ;) Ale warto mieć porównanie w wielu produktach. Ja bym przetestował kilka rzeczy, ale pamiętajcie żeby się nie opierać tylko na jednej technice. Trzeba wszystko robić, ale przede wszystkim dieta i trening. Każdy Wam to powie.

#7 Rumen

Rumen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 08 maj 2015 - 08:10:02

i jak skorzystał ktoś z tej hipnosencji? 

Użytkownik Rumen edytował ten post 08 maj 2015 - 08:10:29

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 08:11:01

Ja wczoraj kupiłam tę hipnosencję - po przesłuchaniu od 19 wieczorem już nic nie zjadłam - nie czułam potrzeby. 

jeśli to się utrzyma codziennie to będzie genialnie  :D

Moim największym problemem było własnie podjadanie szczególnie wieczorem. 

A asystor slim kiedyś brałam ale jak przestałam brać to znowu podjadałam

#9 artrue

artrue

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 08 maj 2015 - 18:06:13

Ja także mam problem z odchudzaniem no i właśnie z tym nieszczęsnym podjadaniem ;/ tu ciastko tu czekoladka i zad rośnie ;/ W końcu się zmobilizowałam i kupiłam karnet na siłownię i therm line fast. Faktycznie powiem Wam, że działa bo w ciągu 3 ty zjechałam 4 kg. Wydaje mi się, że to niezły wynik. :) 

#10 mati44

mati44

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 11 maj 2015 - 08:34:31

Korzystam od 6 dni z tych nagrań hipnosencja. 

EFEKT

- mniej jem - mniejsze posiłki - wystarczają mi, nie głoduję,

- od 4 dni odstawiłem słodycze - nie czuję potrzeby ich jedzenia

- już 1 kilo mniej na wadze :)

Użytkownik mati44 edytował ten post 11 maj 2015 - 08:34:49

#11 Rumen

Rumen

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 11:03:51

Ja korzystam z NEUROFTK - schudłem z tym 10 KG aż i to w nie całe 2 miesiące tak więc polecam bo to naprawdę bardzo skuteczna metoda na szybkie odchudzanie, 

#12 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 21:36:36

Niestety, żadne tabletki nie rozwiążą problemu nadwagi, jeśli nie zadbamy o zdrową, zbilansowaną dietę i codzienną porcję ruchu. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.
Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big Active. Z przyjemnością o nich opowiem.
Pozdrawiam,

#13 ~Kormac~

~Kormac~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 22:02:47

A dużo trzeba pić, żeby mieć efekty?

#14 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 22:37:40

Kormac,
Zalecane dzienne spożycie to 3 filiżanki herbaty. Jest to ilość bezpieczna i pozwalająca uzyskać oczekiwane efekty.
Pozdrawiam,

#15 ~sedtumi~

~sedtumi~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2016 - 17:01:01

A czy z Big Active są takie herbaty, które pomagają na trawienie? 

#16 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 22:17:49

Każda z herbat funkcjonalnych wspomaga trawienie i wspiera procesy metaboliczne. W połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną, pomagają w utrzymaniu dobrej wagi i wymarzonej sylwetki. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.
Pozdrawiam,

#17 ~Julka~

~Julka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 14:22:03

Ja schudłam 10 kg ale dzięki zastosowaniu diety Karolci. Regularne posiłki to podstawa. Odstawiłam słodycze i fast foody, jem teraz dużo warzyw. Oprócz zdrowego odżywiania ważny jest też ruch. Ja sporo jeżdżę na rowerze i na rolkach, efekty naprawdę widoczne gołym okiem ;)

#18 ~anka89~

~anka89~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 14:22:06

Wydaje mi się że kluczem do zrzucenia wagi jest przede wszystkim zmiana diety i walka ze złymi nawykami.Dwa miesiące to wystarczająco dużo czasu aby nauczyć się jeść od nowa.Jeżeli każdy odchudzający się zmieni podejście do tego co je jak je to z pewnością uda mu się schudnąć. Dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Asysytor slim, opinie, działa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych