Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Arek Gralak kandydat PSL i godny następcą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
588 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 18:53:22

A kogo byście chcieli? Bartoszka, Wypija? Jeden lepszy od drugiego, a obaj nic nie warci. Gralak niczego nie wymyśli, ale będzie przynajmniej kontynuował to co zaczął Andrzej Cieśla. A na zastępcę wybierze sobie na pewno tobiasza Skibińskiego.

Czy vice/sekretarz taką opcję bierze pod uwagę?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:03:23

Nie sądzicie wszystko za wcześnie? że "wczoraj" Pan Andrzej odszedł..., a już dzisiaj rozgrywki???
Wstyd.

#43 ~aleksandrowianka~

~aleksandrowianka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:04:03

Będę głosować na kandydata, który nie reprezentuje opcji politycznej. Ma być rzeczowym rozmówcą i (jeśli wygra) gospodarzem. Powinien także pogonić większość (nie wszystkich) pracowników urzędu tego miasta.

#44 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:20:44

Będę głosować na kandydata, który nie reprezentuje opcji politycznej. Ma być rzeczowym rozmówcą i (jeśli wygra) gospodarzem. Powinien także pogonić większość (nie wszystkich) pracowników urzędu tego miasta.

p. Gralak miły sympatycznym ale od wielu lat w tym samym "kręgu" więc raczej nie. Fajnie by byli gdyby trafił się typiwy samorządowiec a nie partyjniak.

#45 ~Aleksandowiak~

~Aleksandowiak~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:23:21

Co wy piszecie...taaak wszystkich zwolni ludzi i zatrudni nowych "swoich" i nowa ekipa będzie się 4 lata wdrażać do pracy i "odnowa Polska Ludowa" i tak w kółko..

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:37:47

Co wy piszecie...taaak wszystkich zwolni ludzi i zatrudni nowych "swoich" i nowa ekipa będzie się 4 lata wdrażać do pracy i "odnowa Polska Ludowa" i tak w kółko..

Tak ja właśnie tak zagłosuję. W Druk Paku mamy duzo wolnych wakatów.

#47 Kalafior

Kalafior

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:40:47

I tu się mylisz dostaje dotacje z urzędu miasta 400 tysięcy wykorzystuje 200 tysięcy i 200 tysięcy oddaje do urzędu miasta ..... to tak postępuje dobry gospodarz chyba nie

Jeżeli były to pieniądze celowe i z jakiegoś powodu nie mógł ich w danym roku wykorzystać to musi je zwrócić takie prawo. Nie wiem czy faktycznie dostał te fundusze ty piszesz że tak ja nie mam powodu by ci wierzyć. 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:51:19

To obejrzyj nagrania z Sesji Rady Miasta. Nie musisz komuś tam wierzyć. Posłuchaj co mówi Gralak.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:57:31

To obejrzyj nagrania z Sesji Rady Miasta. Nie musisz komuś tam wierzyć. Posłuchaj co mówi Gralak.

Z którego miesiąca nagranie z sesji?

#50 ~gościu 100kV~

~gościu 100kV~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:17:41

Z którego miesiąca nagranie z sesji?

Piąty odcinek "Bonanzy"

#51 ~Inspektor~

~Inspektor~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:24:10

To może na Wielkanoc szykuje się " wietrzenie" urzędu. Wiosna się zbliża, komisarz też, czas odkleić "przyspawane" do foteli zadki...

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:28:54

Ciekawe kto zgłosił chęć bycia komisarzem. Pewnie ktoś z lokalnego PiSu.

#53 ~Łogłoszynie~

~Łogłoszynie~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:35:06

Ciekawe kto zgłosił chęć bycia komisarzem. Pewnie ktoś z lokalnego PiSu.

Nie, mój śwagier bydzie kumisarzem, a jo jego zastympcom.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:37:52

Potaczek zaufał gralakowi ze ten nie wystartuje .
Coz Na naiwność :+))))

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:38:19

U nas jest jeden co ma zawod "zastępca" pewnie jemu zaproponuje

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:38:25

U nas jest jeden co ma zawod "zastępca" pewnie jemu zaproponuje

#57 ~Somsiad~

~Somsiad~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:43:05

Raz vice +raz sekretarz = " dwa w jednym ".
Można? Można!

#58 ~Somsiad~

~Somsiad~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 20:43:21

Raz vice +raz sekretarz = " dwa w jednym ".
Można? Można!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 21:28:41

To może na Wielkanoc szykuje się " wietrzenie" urzędu. Wiosna się zbliża, komisarz też, czas odkleić "przyspawane" do foteli zadki...

Wielki czas ale wszystko wskazuje, że łatwo nie będzię. Szykuje się opór tytanów pracy.

#60 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 00:59:53

A może Pan Jacek? on się wdraża, co prawda krótko, ale jednak. I nie jest z PSL ani z PIS

Młody. To też atut. Bez afer, dziwnych "doświadczeń" na różnych stanowiskach, Niezły pomysł ! Panie Jacku, niech Pan wystartuje- zagłosuję na Pana ! Na pewno nie na tych " doświadczonych" negatywnie...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych