Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Apartamenty laskowicka Gaja deweloper

125 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:36:46

Panem Stanisławem wiadomo kto jest ;) po co pokazywać faktury, które Pan miał w biurze :) i wysyłał nie jedno krotnie przelew. Zadłużenie w Zusie też Pan miał:) Takie bajki może Pan sprzedawać P.Monice przy śniadaniu ;) No i ogłoszene upadłości, a działa dalej jako ECO-POLANA

#122 ~Zigi~

~Zigi~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2019 - 22:01:45

Od Pana D. Najlepiej trzymać się jak najdalej. Jeżeli ktoś miał nieprzyjemności się z nim spotkać, to współczuję. Ten człowiek nie ma honoru, a razem z Panią M. Po prostu nie szanują ludzi.

#123 ~Mecenas W.~

~Mecenas W.~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 16:54:04

(tak nawiasem nikt nie podal jeszcze numeru do kancelarii, ktora tak to atakuje rzekomo).

Nikt nie podal jeszcze imienia nazwiska i konkretow.

Takie ataki to troche jak moj brat 5 letni slyszal w przedszkolu ze pani Marysia, ktora ma wujka Mietka, ze on wlasnie jest kuzynem Jaska, ktory z kolega wlasnie slyszal ze sie to wydarzylo. 

trzy, co chyba najwazniejsze, upadlosc nie zostala ogloszona!

Zostal powolany nadzorca sądowy, (tymczasowo) zeby wyjasnic te zarzuty.

Dlaczego? Bo kazdy, powtorze kazdy z nas moze zlozyc o upadlosc kogokolwiek, bez podania chocby 1 dowodu, ale tylko zakladajac jego / jej kiepska sytuacje finansowa. Wyjasnia to sąd, jeszcze tego nie zrobil - wiec bez paniki. 

Na dzien dzisiejszy to tylko oskarzenia - a te latwo rzucic, nie znajac zdania drugiej strony, a jak widac nikt z tu obecnych nie podal choc jegnego tematu na pozytywne okolicznosci (nie bronie niekogo, ale te zarzuty wymagaja wyjasnienia, a tu tylko jadem tryskacie).

Bylem w biurze spolki, otrzymalem informacje o zaleglosciach w zus ktore zostaly splacone (potwierdzenia przelewow), oraz o innych ktore beda splacone - z info jakich srodkow i gdzie zgromadzonych. Jesli spolka zatrudniala 8 osob - to kilkanascie tys miesiecznie zusu,a zalegajacych klientow za wybudowane mieszkania ( tak dobrze czytasz moj drogi przyjacielu ) jest kilkunastu! Od kilku dziesieciu do kilkuset tys na sztuke (olaBoga).

#124 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2019 - 17:08:03

Ja myślę że widzicie źdźbło w oku bliźniego, ale belki we własnym już nie.

#125 ~Oszukana~

~Oszukana~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 12:37:45

W marcu 2017r miałam otrzymać klucze od mieszkania...do dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam.Spłacam kredyt, a wraz z rodziną jesteśmy zmuszeni wynajmować mieszkanie,czy deweloper mi za to zwroci-NIE. Karnych odsetek też NIE zwróci.Czy Pan Daniel i Pani Monika mają wyrzuty sumienia?! Nie sądzę... jest mnóstwo oszukanych przez tych ludzi rodzin... A Pan Daniel chodzi z uśmiechem na twarzy po budowie(budynki raczej wyglądają jak ruina) wciskając kolejnym ludziom te same mieszkania, by wyłudzić pieniądze.Chciałabym żeby ten koszmar już się skończył, marzę o tym żeby złodzieje zwrócili mi pieniądze, z kazdyn dniem tracę nadzieję. Co z tego, że mam tytuł wykonawczy, co z tego, że komornik zajął nieruchomość... NIC. W tym kraju jest miejsce dla bezczelnych złodzieji i prawo jest po ich stronie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych