Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ANTY BMXCAMP na Skateparku w Kowalewie Pomorskim

skatepark kowalewo avebmx bmx wakacje rekreacja sport deskorolka

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Mr White~

~Mr White~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:25:29

Skoro SP kowalewo raz już zorganizowało Camp to niech może sobie inne miejsce wybiorą na 2 , niech ''zapromują'' inne miasto

#42 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:33:05

jakby się można było dogadać to by nie bylo żadnych akcji a zniszczenia sa naprawde duze ostatnio kolega zaciał się na szynie która jest wgięta od ciężkich pegów na szczescie nic powaznego sie nie stalo ale nie chcemy :)

#43 ~Gondol Jerzy~

~Gondol Jerzy~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 18:35:20

popieram w 100%, rowery niszczą to piękne miejsce

#44 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 18:43:32

wybierzcie sie do pana Andrzeja zobacie co ma do powiedzenia w tej sprawie i czy wazniejsze sa dla niego pieniądze czy poparcie ludności w gminie

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 08:40:11

Wam nie chodzi o to że jeżdzą tylko chybo o to że są lepsi od was ,jestem za Bmxcamp

#46 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 14:18:48

Wam nie chodzi o to że jeżdzą tylko chybo o to że są lepsi od was ,jestem za Bmxcamp

a umiesz czytac ze zrozumieniem ? my nie jezdzimy na rowerach to ciezko zebysmy byli gorsi/lepsi

#47 ~Wojtczak~

~Wojtczak~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 18:17:54

Ale przecież park i przeszkody są po to by je używać normalne ze się zużywają jak wszystko inne... Byłem na Campie nie jednokrotnie wystarczyło powiedzieć Ekipie z Ave , żeby udostępnili połowę obiektu ekipie z Kowalewa. Druga sprawa Ave miało park na wyłączność od 9 do 13 pózniej mogli jeździć wszyscy także oni... Jeżeli chcieliście pojeździć wystarczyło powiedzieć ekipie Campu a nie 5 miechów później robić akcje...;/;/
TAKIE JEST MOJE ZDANIE...

#48 ~Wojtczak~

~Wojtczak~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:12:09

Rozumiem ale zauważ ,że na dobrą sprawę pegi bmx'ow nie są metalowe tylko plastikowe... Wiem to bo sam pomagałem zakładać pegi... Dobrze wszyscy wiemy , że park bedzie naprawiony jeżeli zostanie coś zepsute prze Camp... Nasz park zniszczyli jak sami wiecie "skejciki" z grębocina (chodzi mi o pomalowanie quatera). A co do głupich napisów z tyłu to już jeden z was napisał i każdy wie kto(nie bede wymieniał z nazwiska). Gwarancja jest więc park będzie naprawiany zgodnie z ustaleniami. Rurki i boxy wy tez zużywacie i rysujecie. Piórek mówił o pękniętej rurce ale jakoś przez prawie pół roku nikomu to nie przeszkadzało... Rurki których wy używacie są porysowane nie tylko przez Camp ale i przez was więc zapewne po jakimś czasie będą wymienione na nowe.

#49 ~skater2~

~skater2~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 20:46:06

chodzi o przeniesienie miejsca, dlaczego akurat znowu obóz ma być u nas ? byl raz starczy nie podobalo sie nie chcemy go i tyle proste juz tam mniejsza z tymi przeszkodami. Jest cala Polska na zoorganizowanie BMXCamp i nie wiem czemu akurat ekipa z Warszawy zjezdza sie do nas bezsens.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 20:14:20

od dobrych kilku dni trwa obóz AveBmx.. od rana do 22 głośna muzyka, dj rozkręcający "imprezę", wrzaski obozowiczów.. 

p.s.: czy któryś z kowalewskich "skejtów" miał możliwość korzystania z obiektu w ostatnich dniach? udało się Wam skorzystać z obiektu?

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 20:31:06

Od 6 do 22 muzyka może grać ;)

Głośno jest tylko w godzinach treningów, a kowalewscy ,,skejci" cały czas korzystają z skate parku. 

pozdrawiam!

#52 ~dyplomata~

~dyplomata~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 10:34:27

Ja mam propozycje dla osób z Kowalewa korzystających z tego obiektu aby po prostu napisać petycje do burmistrza i przejść się od domu do domu zebrać z 2000 podpisów a tego już nie może zignorować burmistrz, i więcej nie wpuści wygadanych ludzi z tego pseudo obozu. ;)

#53 ~ina~

~ina~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 05:49:35

Prawda jesttaka, że w Kowalewie dla młodych ludzi nie ma nic. Sama jestem matką i wiem, że młodzieży do dyspozycji pozostaje co najwyżej knajpa. Skatepark, to jedno z niewielu miejsc gdzie mogą się spotkać na świeżym powietrzu i jak przychodzą wakacje to się im to zabiera. Może tak nasi włodarze wzamian za to zorganizują im obóz z "zastępczymi" atrakcjami. Wszyscy mają gdzieś dopóki coś się nie dzieje. Potem wielkie larum, że ta młodzież to taka źle wychowana, że niszczą, że śmiecą etc. A co mają robić w tym grajdole???????

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 10:16:13

Ja mam propozycje dla osób z Kowalewa korzystających z tego obiektu aby po prostu napisać petycje do burmistrza i przejść się od domu do domu zebrać z 2000 podpisów a tego już nie może zignorować burmistrz, i więcej nie wpuści wygadanych ludzi z tego pseudo obozu. ;)

Czy ty człowieku wiesz co piszesz.To właśnie fajnie ,że mamy czym się podzielić.Po stronie zysków to nawiązanie kontaktów,wymiana poglądów i ożywienie handlowe.Myślę ,że i gimnazjum zdobędzie środki dla naszej młodzieży.Włącz się człowieku do grona biesiadników i nie mniej fobi.Jeżeli natomiast rośnie w tobie zazdrość o kolegów lub koleżanki to twój problem.Zobacz jeszcze jedno ,że do tego zdaniem jakiegoś oszołoma " grajdoLa" przyjeżdża tak wielu.A więc odpowiedz sobie sam!!.POZDRAWIAM

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 22:07:02

Czy ty człowieku wiesz co piszesz.To właśnie fajnie ,że mamy czym się podzielić.Po stronie zysków to nawiązanie kontaktów,wymiana poglądów i ożywienie handlowe.Myślę ,że i gimnazjum zdobędzie środki dla naszej młodzieży.Włącz się człowieku do grona biesiadników i nie mniej fobi.Jeżeli natomiast rośnie w tobie zazdrość o kolegów lub koleżanki to twój problem.Zobacz jeszcze jedno ,że do tego zdaniem jakiegoś oszołoma " grajdoLa" przyjeżdża tak wielu.A więc odpowiedz sobie sam!!.POZDRAWIAM

Dzięki za pozdrowienia, panstwo włodarzowstwo.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 11:08:07

Faktycznie przejeżdżając obok skateparku trochę się przeraziłem bo obiekt  wygląda jak by był całkowicie okupowany przez BMX Całkowicie zmieniła sie przez to architektura tego obiektu :( i wielka szkoda ze w okresie wakacji nasze dzieci maja ograniczony dostęp! Widać pieniądze  są ważniejsze :(

Ja byLam z synem i wspaniale się bawił.Prawdą jest ,ze 3 ,4 godziny jest wyLączność dla obozowiców.Czy to aż tak wiele? Natomiast reklamy wokół, nikomu nie przeszkadzają.Apeluję abyśmy się bawili i nie szukali "polityki"

#57 ~ina~

~ina~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 19:57:43

Jak słyszę, że coś jest reklamą dla naszego miasta, to mnie zwyczajnie mdli. Co i komu chcecie tu reklamować? Demagogia i absurdy. Na co liczycie? na turystów, a co tu zobaczą? Golub - Dobrzyń ma zamek, blisko ośrodki wypoczynkowe i szału nie robi. Co w naszym mieście jest takiego, by ludzie chcieli tu przyjeżdżać/ Nic. Wszyscy to wiedzą, a z uporem maniaka powtarzają za jedną osobą, która wszelkie swoje działania opiera na frazesach. A pomyślał ktoś, że oprócz zysków jest coś takiego jak koszty eksploatacji? Kto kiedyś widział na oczy rozliczenie "zysków" tej krypto reklamy miasta. Czy czasami koszty ich nie przewyższają. Nasze dzieci nie mają tu nic, ani rozrywki, ani pracy, ani przyszłości. Taki jest wynik tej propagandy sukcesu.

#58 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2013 - 20:55:10

Jak słyszę, że coś jest reklamą dla naszego miasta, to mnie zwyczajnie mdli. Co i komu chcecie tu reklamować? Demagogia i absurdy. Na co liczycie? na turystów, a co tu zobaczą? Golub - Dobrzyń ma zamek, blisko ośrodki wypoczynkowe i szału nie robi. Co w naszym mieście jest takiego, by ludzie chcieli tu przyjeżdżać/ Nic. Wszyscy to wiedzą, a z uporem maniaka powtarzają za jedną osobą, która wszelkie swoje działania opiera na frazesach. A pomyślał ktoś, że oprócz zysków jest coś takiego jak koszty eksploatacji? Kto kiedyś widział na oczy rozliczenie "zysków" tej krypto reklamy miasta. Czy czasami koszty ich nie przewyższają. Nasze dzieci nie mają tu nic, ani rozrywki, ani pracy, ani przyszłości. Taki jest wynik tej propagandy sukcesu.

Ludzie czy Wy nie macie czego robić tylko  zajmować się głupotami,co jeden temat lepszy od drugiego,Brakuje wam miejsca do siedzenia i picia piwka ,bary sa od tego,a na camp narzekacie bo wam miejce zajmują,ile razy widziałam przejeżdżając tamtędy ludzi siedzących z alkoholem,a tak jak jest camp chociaż dzieci których to interesuje pójdą i się przyglądają  a z tego co wiem nawet próbują sami to robić.A zresztą zawsze ktoś się znajdzie komu się nic nie podoba bo wiecznie stwarza jakieś problemy.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 11:13:25

Ludzie czy Wy nie macie czego robić tylko  zajmować się głupotami,co jeden temat lepszy od drugiego,Brakuje wam miejsca do siedzenia i picia piwka ,bary sa od tego,a na camp narzekacie bo wam miejce zajmują,ile razy widziałam przejeżdżając tamtędy ludzi siedzących z alkoholem,a tak jak jest camp chociaż dzieci których to interesuje pójdą i się przyglądają  a z tego co wiem nawet próbują sami to robić.A zresztą zawsze ktoś się znajdzie komu się nic nie podoba bo wiecznie stwarza jakieś problemy.

Popieram w 100%

#60 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 11:31:16

DOKŁADNIE ;)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skatepark kowalewo, avebmx, bmx, wakacje, rekreacja, sport, deskorolka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych