Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ANTY BMXCAMP na Skateparku w Kowalewie Pomorskim

skatepark kowalewo avebmx bmx wakacje rekreacja sport deskorolka

63 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Piorek~

~Piorek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:23:12

ejjj no dziury w nawierzchni ????? od pedałów??? hym.... i pegów.???.... cięta riposta....
nawet 1 rowerzysta... nawet ja... mogłem porysować boxy... bo sie uczę!!! to normalne...
i chyba niemów że jak byś na bmx.e śmigał... to też niechciał byś sie nauczyć... grindów... ???

#22 ~skater~

~skater~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:24:35

https://www.facebook...607091?fref=tck

SPRAWDZAJCIE, LAJKUJCIE, BĄDŹCIE NA BIEŻĄCO!

#23 ~SKATER~

~SKATER~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:25:58

Po tym Bmx camp skatepark tak sie uszkodził że masakra , dziury w asfalcie , poniszczone rurki , murki , w wakacje nie było kiedy jeździć cały dzien od 8 do 22 pełno rowerów .

----->https://www.facebook...13607091<------ LIKE !

#24 ~sk8~

~sk8~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:30:16

No i oczywiscie panele w rampach poniszczone :)

#25 ~skater~

~skater~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:33:18

Na moje tych przeszkód może nie być, one były tak samo dla nas jak i dla nich... -.-

#26 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:37:35

bylem jednym z uczestników campu i bylem na ostatnim turnusie . skatepark zostawilismy w porządku i z tg co widzialem bez zniszczen

#27 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:42:32

a ja bylem bradem simsem i robilem wysokiego bh :) prosze o wiarygodne wypowiedzi i udzielani sie osob conajmniej przecietnie inteligentnych

#28 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:49:37

dobra mozesz niewiezyc ze bylem ok ale kazdego z campu na fb czy cos mozesz sie zapytac skate park zostawiony bez zniszczen w jak najlepszym porządku. poza tym zalozyliscie to dzisiaj a obóz skonczyl sie w sierpniu . po co to wgl nawet jedna osoba jeden rowerzysta ktory uczy sie grindowac moze boxy poniszczyc

#29 ~Piorek~

~Piorek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:50:14

nie kompromituj sie ~kuba~`

#30 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:51:40

Ile masz lat? Po prostu mówimy o tym że niechcemy żadnego obozu u nas drugi raz , zrozum sens tego postu :)

#31 ~sk8~

~sk8~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:53:53

Piorek jak chcesz tak bardzo ten camp w kowalewie to zaproś ich sobie na podwórko a nie na skate park :)

#32 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:57:29

Nie kompromituje sie tylko mówie co widze i jak jest to nasz park , rozumiem raz no wporządku i starczy nie chcemy żadnych obozów juz więcej a argumentów jest mnóstwo :) Może Ty bez kompromitacji podasz mi jakieś dobre strony tego pożalsięBoże bmxcamp ? Jeszcze rozumiem jakby było tak jak zostało ustalone ale otóż to park w wakacje dla nas był praktycznie niedostępny każdy to potwierdzi :)

#33 ~NADŻAJ~

~NADŻAJ~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:01:30

Nie kompromituje sie tylko mówie co widze i jak jest to nasz park , rozumiem raz no wporządku i starczy nie chcemy żadnych obozów juz więcej a argumentów jest mnóstwo :) Może Ty bez kompromitacji podasz mi jakieś dobre strony tego pożalsięBoże bmxcamp ? Jeszcze rozumiem jakby było tak jak zostało ustalone ale otóż to park w wakacje dla nas był praktycznie niedostępny każdy to potwierdzi :)

dobrze mówi . :)

#34 ~skater~

~skater~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:02:03

~Ktoś~
My nie musimy nikogo się pytać o stan skateparku skoro jesteśmy na nim prawie codziennie.
Gdyby nie było żadnego problemu ze stanem przeszkód nie pisalibyśmy tego.

~Piorek~
To właśnie ty się kompromitujesz. Powtarzam po raz kolejny, że jest to obiekt publiczny i każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jego stan. A takich osób z obozu nie obchodzi to w jakim stanie będzie on po tym ich całym "campie".

#35 ~idal~

~idal~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:22:42

Kuba zawsze ma racje:):*

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:37:05

zacznijmy przede wszystkim od tego, ze skatepark w kowalewie pomorskim nie jest stworzony pod bmxy, przeszkody sa idealne do jazdy na deskorolce, ewentualnie na rolkach, sam pomysl organizacji obozu bmx na tym parku, na ktorym elementy zbudowane prawie w 100% z drewna jest spisaniem go na straty. ten obiekt sie po prostu do tego nie nadaje. nie wydaje mi sie tez, zeby gmina kowalewo pomorskie odczula jakiekolwiek profity z tego, ze odbylo sie tam takie wydarzenie, skatepark chyba nie stal sie jakas 'mekką polskich bmxowcow'. ten oboz to tylko złudna promocja miasta, rekalma firm sponsorujacych imprezy i robienie kasy na tych naiwnych dzieciach, ktore mysla, ze zostana bmxowcami ledwo co utrzymujac rownowage na rowerze, kosztem odebrania miejsca, w ktorym my, lokalni uzytkownicy mamy mozliwosc spedzania kreatywnie wolnego czasu.

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:52:19

700 tys.zł i po jednym obozie rozwala się tak droga inwestycja ,to tylko do odpowiednich służb to należy zgłosić a nie dzieci w to mieszać , należy rozliczyć odpowiedzialne osoby za ten stan, a szczególnie firmę , która to budowała.

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 16:59:38

chodzi też głównie o to ze nasz skatepark nie jest przeznaczony dla rowerów które są ciężkie robią dziury i ogólnie najbradziej niszczą nasz cały park wszystkie rurki szyny całą nawierzchnie..

#39 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:14:52

hmm.. z jednej strony rozumiem chłopaków bo camp miał ustalone godziny pobytu na parku , byłam tam nie raz i nawet nie mogli sie ruszyc tak był zawalony park bmxami ale no z 2 strony chyba sp nie był aż tak zniszczony jak tu wszyscy piszą robicie z tego afere a przeciez można się z chłopakami z bmxcamp dogadac normalnie bez takich akcji moim zdaniem najlepsze rozwiązanie ...

#40 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 17:17:04

No dokładnie

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skatepark kowalewo, avebmx, bmx, wakacje, rekreacja, sport, deskorolka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych