Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ANTY BMXCAMP na Skateparku w Kowalewie Pomorskim

skatepark kowalewo avebmx bmx wakacje rekreacja sport deskorolka

63 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:13:20

Witam jestem biernym użytkownikiem obiektu sportu i rekreacji w naszej kochanej mieścinie Kowalewo Pomorskie a mianowicie niedawnopowstałego skateparku. Chciałbym zwrócić się z prośbą jak i zarówno z zażaleniem o którym mowa w tytule. Skatepark w Kowalewie około 2 miesiące temu skończył 2 lata i wszystko by było wporządku gdyby nie zoorganizowany u nas "BMXCAMP" przez przedsiębiorstwo "Avebmx". Skatepark po obozie wygląda gorzej niż źle.. Murki, rurki wszystko to jest tak poniszczone od rowerów że gwarancja 5-letnia którą mamy nic nie da, bo kto wymieni nam przeszkody? Mało tego obóz trwa półtora miesiąca wakacji, młodzież z kowalewa ma zabarany skatepark na półtora miesiąca. Jest to naprawde żenujący fakt, iż bylo mówione że uczestnicy obozu park mają do dyspozycji od godziny 9 do 13 i koniec a w te wakacje niestety było tak że cały park był zajęty od godziny 9 do 22 i ciężko jezdzić jak na parku jest 60 czy tam ile rowerow jakieś konkursy niewiadomo co. To jest jeszcze i tak nic atmosfera jaka panuje na parku kiedy jest obóz, uczestnicy obozu uważają się za ważniejszych niedosc ze przyjezdzaja do nas na ten obóz zachowuja sie jakby to byl ich skatepark. Podteksty typu "wypad to nasz skatepark" rozne slowne zaczepki i nie tylko , zajeżdzanie drogi specjalne przeszkadzanie. Naprawde szkoda słów. Kto widział to wie co tam się dzieje. Chciałbym aby ktoś zareagował w tym kierunku, bo nasz piękny skatepark po kolejnym obozie moze stac sie ruiną, lecz nie chodzi tylko o to jak wyżej napisałem. Rozumiem 1 raz starczy ale czy obóz znowu musi być organizowany u nas ? przeciez jest tyle skateparków. Jest to moim zdaniem conajmniej nierozsądne. Tak wiem jakie korzyści ma z tego pan burmistrz i nasza gimna tzw fame i w ogóle ale bezprzesady. Ludzie zrozumcie skejcików ktorzy kiedy jak nie w wakacje chca rozwijac swoje umiejetnosci a co najwyzej to mozemy popatrzec przez płot na mase kół i pedałów. Zwracam się w imieniu wszystkich skejcików w Kowalewie, głównie do kogoś kto chcialby pomóc i mogłby coś zdziałać :)

#2 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:20:52

Popieram w 100 % użytkownika , co do parku wygląda on naprawdę masakrycznie , co z tego że będziemy mieli "nowy" skatepark jak nie do użytku

#3 ~skater~

~skater~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:25:32

Popieram wpis w 100%, powinno nam zależeć na naszym obiekcie a nie na popularności. Przez ten obóz nasz cudowny skatepark może stać się ruiną psującą wygląd całego centrum sportu i rekreacji.

#4 ~Joker Local skate Kowalewo~

~Joker Local skate Kowalewo~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:33:06

Popieram wpis w 100%, sam miałem nie przyjemności związane z nadużyciem gościnności przez uczestników obozu .

#5 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:35:50

mała poprawka nie bierny tylko czynny haha :)*

#6 ~Biker z Torunia~

~Biker z Torunia~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:36:51

Popieram wpis. Jestem z Torunia i czasem wpadam pojeździć w Kowalewie. W wakacje jest dużo czasu na jazdę ale co z tego jeśli nie można nawet wejść na park.

#7 ~Mr. White~

~Mr. White~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 12:42:20

Popieram jak tak dalej pójdzie to ze skateparku będzie można zrobić złomowisko .

#8 ~Sobek~

~Sobek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:08:32

Zanim przyjechali było pięknie :) teraz to resztki ruin które nam zostawili :/

#9 ~Sobek~

~Sobek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:09:53

Zanim przyjechali było pięknie :) teraz to resztki ruin które nam zostawili :/

Popieram 100%

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:25:57

"mase kół i pedałów" ahahahahh Kuba mistrz <3

#11 ~Władek~

~Władek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:36:05

Ja się z tym nie zgadzam !!! Ten cały obóz BmxCamp chociaż sprzątał po sobie a inni użytkownicy tego skateparku zostawiała po sobie śmieci !! Ja jestem za żeby był w tym roku BMXCAMP

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:49:27

Ja się z tym nie zgadzam !!! Ten cały obóz BmxCamp chociaż sprzątał po sobie a inni użytkownicy tego skateparku zostawiała po sobie śmieci !! Ja jestem za żeby był w tym roku BMXCAMP

Sprzątał po sobie? Bardzo ciekawe tylko że jak jeszcze nikt nie zajmował się sprzątaniem to my z chłopakami późnym wieczorem wynosiliśmy śmieci z małych zielonych pojemników bo nikt sie nie zainteresował, a w koszach az się przelewalo :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:51:16

Mniej sprzątania, większa pensja od pana Andrzeja ? W sumie też to rozumiem każdy by chciał nic nie robić i mieć z tego pieniądze :)

#14 ~joost~

~joost~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 13:57:24

downie nie chodzi o to,że ktoś sprząta czy też nie.. chodzi o to,ze te je***... bmx'y psują przeszkody !! CZAISZ ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:26:53

Ludzie dajcie spokój mogliście jeździć bez najmniejszego problemu... i dobrze wszyscy wiemy, że gdyby nie Ave to nikt by nie słyszał o Kow... Naszą mieściną teraz po BmXcampie zainteresowało się mnóstwo ludzi... A co do śmiecenia to "skejciki" z Kowalewa wgl nie sprzątają po sobie śmieci i syf na parku zostawiają... Ten Camp to największa reklama dla naszej miejscowośći i większość ludzi się z tym zgadza. Takie jest moje zdanie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:37:48

A kim Ty jestes ze tak pewnie sie wypowiadasz ? Nie masz pojecia jak bylo na parku w czasie tego obozu a tymbardziej nie wiem po co poruszacie temat śmiecenia na skateparku jak tu mowa o bmxcamp. Co Ci da że skatepark bedzie wypromowany ? Pomyśl zanim gdziekolwiek sie udzielisz bo tu jest poruszony problem a nie jak najlepiej wypromowac nasz skatepark i komu to potrzebne do czego.. Mózg jest po to aby go używać

#17 ~skater~

~skater~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 14:46:22

Ludzie dajcie spokój mogliście jeździć bez najmniejszego problemu... i dobrze wszyscy wiemy, że gdyby nie Ave to nikt by nie słyszał o Kow... Naszą mieściną teraz po BmXcampie zainteresowało się mnóstwo ludzi... A co do śmiecenia to "skejciki" z Kowalewa wgl nie sprzątają po sobie śmieci i syf na parku zostawiają... Ten Camp to największa reklama dla naszej miejscowośći i większość ludzi się z tym zgadza. Takie jest moje zdanie.

Bez najmniejszego problemu!? Jedyny czas, w którym mogliśmy sobie pojeździć to były dwie krótki przerwy w ciągu dnia. Do czego to doszło żebyśmy musieli być ograniczani co do jazdy na obiekcie publicznym. Inna sprawa, gdyby ten obiekt był prywatny. Jednak nie jest tak i nie można tak po prostu przywłaszczyć sobie tego terenu do celów własnych. Dobrze by jeszcze było, gdyby ten obóz wywiązał się z założonych godzin jazdy. Bmxowcy mieli jeździć na terenie skateparku TYLKO OD 8 DO 13. A jak było? Jeździli od 8 do 22.
Co do reklamy miejscowości, jeden obóz już był i wszyscy o nas mówią. Następny raz niech pojadą sobie na inny skatepark. Niech inni ludzie zobaczą też co kryje się za tym "FEJMEM" dla miasta.

#18 ~Piorek~

~Piorek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:00:00

powiem... tak... byłem jednym z osób które wymyśliły ten obóz... tak wiem jedyna... rzecz która... była... rozwalona po obozie... to rura przy rampie... ale to wina brada simsa... co poradzisz że skacze jak lokomotywa... najazdy na banki i reszty przeszkód były naprawiane wiele razy podczasz obozu... rury które zostały ostro rozjechane zostały przeszlifowane... i od nowa ocynkowane... niewiem co wam nie pasi... ekipa z baltica przyjedzie na wiosne i naprawi tą rure na której i TAK NIKT Z EKIPY Z KOWALEWA NIE ŚMIGA!!!!!!!! JAK KTOŚ MA JAKIEŚ PYTANIA TO NIECH PISZE!!!

#19 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:00:30

Bez najmniejszego problemu!? Jedyny czas, w którym mogliśmy sobie pojeździć to były dwie krótki przerwy w ciągu dnia. Do czego to doszło żebyśmy musieli być ograniczani co do jazdy na obiekcie publicznym. Inna sprawa, gdyby ten obiekt był prywatny. Jednak nie jest tak i nie można tak po prostu przywłaszczyć sobie tego terenu do celów własnych. Dobrze by jeszcze było, gdyby ten obóz wywiązał się z założonych godzin jazdy. Bmxowcy mieli jeździć na terenie skateparku TYLKO OD 8 DO 13. A jak było? Jeździli od 8 do 22.
Co do reklamy miejscowości, jeden obóz już był i wszyscy o nas mówią. Następny raz niech pojadą sobie na inny skatepark. Niech inni ludzie zobaczą też co kryje się za tym "FEJMEM" dla miasta.

mistrz, popieram w milionie procent

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 15:16:17

nie mowie o jednej rurce tylko o wszystkich przeszkodach, boxy sa tak poniszczone od tych pegów że to jest niepojęte jakieś dziury w szynach, zacina flat tez pozostawia wiele do życzenia dziury w nawierzchni od pegów pedałów i wszystkiego co tam ten rower w sobie ma, naprawde skatepark jest w opłakanym stanie, nie chce wiedziec co bedzie po kolejnym obozie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skatepark kowalewo, avebmx, bmx, wakacje, rekreacja, sport, deskorolka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych