Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Andrzej Kieraj do Ireneusza Stachowiaka i Macieja Szoty: "Zachowajcie chociaż odrobinę przyzwoitości, bo odwagi wtedy nie mieliście

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:16:31

Andrzej Kieraj do Ireneusza Stachowiaka i Macieja Szoty: "Zachowajcie chociaż odrobinę przyzwoitości, bo odwagi wtedy nie mieliście

#2 ~J.Gawroński Inowrocław~

~J.Gawroński Inowrocław~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:18:18

Oto co nam powiedział Andrzej Kieraj:

"Nikt nie posądzi mnie o to, że jestem apologetą prezydenta Ryszarda Brejzy i jego syna, ale słuchając wypowiedzi rzeczywistych apologetów na antenie TVP Info o trollach w ratuszowym wydziale do walki z opozycją w radzie miejskiej: panów Stachowiaka i Szoty, oniemiałem z wrażenia. Ci panowie mają bardzo krótką pamięć, jak to traktowali radnych opozycji. Zatem pytam publicznie: czy robiliście to na polecenia panów Brejzów, czy też z własnej inicjatywy. Dlaczego tolerowaliście taki stan rzeczy wiedząc co się dzieje?Wówczas dla kariery milczeliście, a teraz też w tym samym celu walicie w swego dawnego guru. Zachowajcie chociaż odrobinę przyzwoitości, bo odwagi wtedy nie mieliście."

SAMA PRAWDA !!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:46:01

Zauważyłem, że coraz więcej kłamców powołuje się na prawdę.
"Prawda
Gówno prawda
Tysz prawda" (Tyschner).

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 16:46:24

Zauważyłem, że coraz więcej kłamców powołuje się na prawdę.
"Prawda
Gówno prawda
Tysz prawda" (Tyschner).

#5 ~Myszka~

~Myszka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 18:26:33

Chorągiewka na wietrze.
Tak mogę określić zachowanie obu osobników. Panami ich nie nazwę, gdyż na to nie zasługują. Chorągiewka, zawsze z wiatrem kariery.
Druga sprawa, to "opluwanie" prezydenta. Zaczęło robić się nieprzyjemnie, toteż dla kariery dołączyli oni do tych, którzy w niego "walą", jak to napisał Pan Radny, któremu muszę przyznać rację. Zaznaczam przy tym, że i mnie nie można zaliczyć do "akolitów" obecnego prezydenta.
Te dwa indywidua są niczym szczury opuszczające okręt, gdy ten tonie. Ratują własną skórę, bijąc na oślep.
Chorągiewka na wietrze. Szczur uciekający z tonącego okrętu. Żadne z określeń nie jest miłe. A tak doskonale do nich pasują.
Szacunek dla Pana Kieraja za to, że poruszył tę sprawę.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 20:08:57

Brawo panie Kieraj!!

#7 ~WP~

~WP~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 11:09:04

Sama prawda

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 08:54:46

Niektórzy szybko zmienili orientację polityczną.Tak dla własnego interesiku!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:11:29

Niektórzy szybko zmienili orientację polityczną.Tak dla własnego interesiku!!

Mówisz o Rafale L?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:31:33

Teraz jest nowa taktyka.
Swoich troli pisowcy uzależniają posadami. Zobaczcie ile nowych twarzy pojawiło się w funduszu w Toruniu, w naszej lokalnej spółce rządowej.
Oni siedzą w pracy i mają za zadanie napindalać komentarze czyli robią to o co oskarżają innych. To Damian, Renata, złotówa a teraz do tej działalności wzięli też byłego pełowca który obraził się bo mu do roboty kazali jeździć do Torunia. Jak zagotowało się pod tyłkiem i zabrakło kasy to do Torunia jeździ już chętnie. Tylko w imię innej partii. Wstyd. Ale jemu to słowo nieznane

#11 marcopolo33

marcopolo33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:10:02

Andrzej miał rację!!

#12 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 16:59:44

Andrzej miał rację!!

Panie Andrzeju kiedy w Inowrocławiu zainicjuje Pan "Marsz tęczowych" Partia, \Czarzasty i reszta kolesi nie proponowali ?

Bierz Pan pod rękę jakiegoś przebierańca i będzie o,k,

#13 ~Orzeszek.~

~Orzeszek.~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 17:37:02

Panie Andrzeju kiedy w Inowrocławiu zainicjuje Pan "Marsz tęczowych" Partia, \Czarzasty i reszta kolesi nie proponowali ?
Bierz Pan pod rękę jakiegoś przebierańca i będzie o,k,

Wiechu, bijąc się w pierś, przyznaję, że byłam kiepska z biologii. Jednak jestem z niej słabsza niż sądziłam, gdyż do dzisiejszego dnia byłam pewna, że nie można żyć bez mózgu, a ty (celowo z małej litery), jesteś dowodem na to, że jednak można.
Sugeruję też usunąć ten komentarz, a na drugi raz myśleć,co się pisze, gdyż Pan Kieraj miałby podstawy, by oddać ciebie do prokuratury za pomówienia i uwłaczanie.
Poza tym, z komentarza bije homofobia. A może to na pokaz? Może epatując nią, ukrywasz przed kolegami swoje skłonności? Możesz się przyznać. Akurat pod tym względem jestem tolerancyjna.
A marsz? Można zorganizować. Bezmózgich oszołomów. Na pewno mógłbyś iść na jego czele.

#14 ~Andrzej Janczarski~

~Andrzej Janczarski~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 07:42:50

Panowie Szota i Stachowiak kilka lat temu rozmontowali PiS ,pobiegli na służbe do Ryśka,a teraz pod płaszczykiem innej formacji wrócili na białych koniach do polityki.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 08:13:56

Widzę, że w farmie trolli brejziaka wszystko PO staremu. Tylko uważaj żeby się nie zaPOicić hejterze za te marne 500+ od PO.

#16 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 15:23:34

Widzę, że w farmie trolli brejziaka wszystko PO staremu. Tylko uważaj żeby się nie zaPOicić hejterze za te marne 500+ od PO.

- widzisz ??? Chyba jednak słabo :))))))

#17 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:04:50

Wiechu, bijąc się w pierś, przyznaję, że byłam kiepska z biologii. Jednak jestem z niej słabsza niż sądziłam, gdyż do dzisiejszego dnia byłam pewna, że nie można żyć bez mózgu, a ty (celowo z małej litery), jesteś dowodem na to, że jednak można.
Sugeruję też usunąć ten komentarz, a na drugi raz myśleć,co się pisze, gdyż Pan Kieraj miałby podstawy, by oddać ciebie do prokuratury za pomówienia i uwłaczanie.
Poza tym, z komentarza bije homofobia. A może to na pokaz? Może epatując nią, ukrywasz przed kolegami swoje skłonności? Możesz się przyznać. Akurat pod tym względem jestem tolerancyjna.
A marsz? Można zorganizować. Bezmózgich oszołomów. Na pewno mógłbyś iść na jego czele.

To że kiepska  byłaś z biologi {do czego się przyznajesz} i pewnie nie tylko z biologi mnie jakoś nie dziwi. Jeśli się nie czyta ze zrozumieniem.. Proste pytanie czy SLD nie planuje marszów poparcia LGBD jak w Warszawie czy innych miejscowościach do prominentnego działacza SLD w Inowrocławiu jest niedopuszczalne. Ogarnij się kobieto.Proponuje tak z życzliwości, więcej czytaj i nie jedynie posty.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 12:53:55

Górnicza, Glempa, może być Pan Stachowiak że złota to nie zagłosuję na pana

#19 ~XXXX~

~XXXX~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 21:30:30

Z wielka przyjemnoscia olalem baner pisowca z Ina ktory wisi na  wysokosci ch..a przy skrzyzowaniu w miejscowosci na trasie Janikowo-Mogilno.Za jakis czas bedzie obrzucony g...nem.Ten jegomosc na to zasluguje.A o kogo chodzi to chyba wszyscy sie domyslaja.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 22:04:56

Chodzi chyba o pana gapę, który był już pewnie w 5 partiach.

A przecież jego partia od zawsze nazywała się MAMONA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych