Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Alkomat

alkomat alkohol

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 09:17:08

Hej

Jak zabrać się za wybór alkomatu. Tak, by kieszeń niepotrzebnie nie ucierpiała. Widziałem bardzo tanie urządzenia, ale i bardzo drogie. Czym się kierować przy wyborze?

#2 ~grobsto~

~grobsto~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 18:55:02

Hej

Jak zabrać się za wybór alkomatu. Tak, by kieszeń niepotrzebnie nie ucierpiała. Widziałem bardzo tanie urządzenia, ale i bardzo drogie. Czym się kierować przy wyborze?

na pewno patrz na to jaki ma sensor, ile jest gwarancji, mój alkohit x50 zbierał dobre opinie w sieci, dużo ludzi go chwaliło, gwarancji ma aż 6 lat i program darmowych kalibracji, to mnie przekonało do zakupu

#3 ~Remi~

~Remi~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 10:05:48

Po czym poznać dobry sensor? Te długości gwarancji w alkomatach to podstawa, bo ogólnie elektronika to zazwyczaj 2 lata?

#4 ~Arczione~

~Arczione~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 12:02:08

Przede wszystkim można (a nawet należy) go kalibrować. Masz sensory półprzewodnikowe (tych unikaj bo są niedokładne i szybko padają) i elektrochemiczne - na takim się skup. Do normalnego domowego użytku wystarczy najprostszy sensor elektrochemiczny np jak w przytoczonym wyżej alkohicie. Gwarancja wiadomo - im dłuższa tym lepiej. Widać wtedy kto ma zaufanie do swojego sprzętu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkomat, alkohol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych