Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ALINESS ACAI BERRY - opinie i EFEKTY

ALINESS ACAI BERRY jagody acai berry odchudzanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 08:57:32

Czy ktoś z was stosował może na odchudzanie jagody ACAI BERRY ALINESS - jakie opinie na temat tego preparatu na odchudzanie? 

Jakie efekty po miesiącu odchudzania - czy warto to kupić na odchudzanie? 

#2 gucioo7

gucioo7

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 01 kwiecień 2015 - 09:04:23

Ja stosowałem jagody acai berry i nie powiem bo jak je brałem to i był efekty - ale jak się nie wyrobi nawyków zdrowego odżywiania to za 2 miesiące otyłość powraca. 

Byłem z tym problemem u hipnotyzera, dostałem nagrania hipnosencja na odchudzanie i  to samo pomogło rewelacyjnie:

- bardzo zmniejszył mi się apetyt, 

- zaczęły wystarczać mi małe posiłki, 

- szybko odzwyczaiłem się od słodyczy i fast foodu

Polecam wam te nagrania sprawdzić bo koszt mniejsze niż jagody acai i afekt znacznie lepszy 

Użytkownik gucioo7 edytował ten post 01 kwiecień 2015 - 09:15:59

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 10:55:20

Ja miałem jagody acai i one są bardzo drogie niestety a te małe opakowania na wiele nie starczają - cała kuracja kosztowała mnie z 600 złotych tymi jagodami acai berry - co prawda efekty i opinie sa pozytywne ale niestety drogo

#4 ~KonradiX~

~KonradiX~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 11:46:45

Warto się wspomagać suplementami i dodatkami, ale pamiętajcie, że to jest tylko na jakiś czas. Suplement się kończy, wracasz do normalnego odżywiania i wtedy jest yoyo.

Dlatego obligatoryjna jest tutaj zmiana nawyków. To jest dosłownie 90% sukcesu. Jeśli zmienisz nawyki żywieniowe i ogólnie życiowe (więcej aktywności fizycznej), to wtedy wszystkie inne dodatki będą jedynie kilkoma procentami do sukcesu, a nie podstawą odchudzania.

Zgadzam się z przedmówcą, że bardzo skuteczna w zmianie nawyków może okazać się terapia hipnotyczna. Sam jestem trenerem fitness i mam znajomego hipnotyzera, który poleca wszelkiego rodzaju nagrania, jak wspomniane hipnosencje, afirmacje mp3, afirmacje fitness, bo to wszystko w znacznym stopniu wpływa właśnie na zmianę nawyków.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 12:15:17

Ja stosowałem jagody acai berry i nie powiem bo jak je brałem to i był efekty - ale jak się nie wyrobi nawyków zdrowego odżywiania to za 2 miesiące otyłość powraca. 

Byłem z tym problemem u hipnotyzera, dostałem nagrania hipnosencja na odchudzanie i  to samo pomogło rewelacyjnie:

Polecam wam te nagrania sprawdzić bo koszt mniejsze niż jagody acai i afekt znacznie lepszy 

A jak to działa krok po kroku? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 08:27:00

Wczoraj odsłuchałem te nagrania pierwszy raz i od razu był efekt - mniejszy apetyt do końca dnia :)

DZIŚ to samo :)

REWELACJA :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 12:37:10

Ta hipnoza świetnie działa - 2 razy mniejszy apetyt :)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 08:56:26

a są np suszone owoce tego acai berry?

Czy one też pomagają schudnąć? 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 11:18:40

A można to łączyć te nagrania z jagodami acai berry?

#10 ~Koszalinianin~

~Koszalinianin~
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 07:43:14

Pewnie, że można bo dotyczą czegoś innego. 

Allines Acai Berry wspomagają odchudzanie a te nagrania hipnosencja ograniczają/zmniejszają apetyt - u mnie był taki efekt. PO jakichś 4 dniach jadłem około 2 razy mniej, nie przejadałem się i odstawiłem całkowicie słodycze bo ich nie potrzebowałem. Zamiast nich przerzuciłem się na warzywka i tak juz 3 kilogramy mniej ważę

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 10:59:59

Pewnie, że można bo dotyczą czegoś innego. 

Allines Acai Berry wspomagają odchudzanie a te nagrania hipnosencja ograniczają/zmniejszają apetyt - u mnie był taki efekt. PO jakichś 4 dniach jadłem około 2 razy mniej, nie przejadałem się i odstawiłem całkowicie słodycze bo ich nie potrzebowałem. Zamiast nich przerzuciłem się na warzywka i tak juz 3 kilogramy mniej ważę

potwierdzam, po 3 dniach apetyty mniejszy o jakąs połowę - jem mniej :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 09:39:31

A jakiej firmy acai berry maja najlepsze opinie? 

Bo ja sprawdzam to wiele firm sprzedaje tabletki acai berry i nie wiem czy to wszystko jedno z której się skorzysta? 

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 08:04:18

A jak to działa krok po kroku? 

Hipnoza działa tak, że wyrabia w nas nawyki - w tym przypadku nawyk zdrowego odżywania. 

EFEKTY są takie, że zamiast jeść cos nie zdrowego i tłusto sami z siebie po kilku dniach wybieramy produkty zdrowe i fit - ciekawe prawda? 

Wiele osób nie wierzy  to, że hipnoza działa a naukowo potwierdzone jest że ponad 90% osób na świecie jest podatnych na hipnoze

Ja sam schudłem dzięki hipnozie, nauczyłem się z łatwością angielskiego czego efektem jest OGROMNA przemiana w ciągu nie całych 2 lat - znacznie lepsza sylwetka, praca 3 razy lepiej płatna - same korzyści :)

#14 ~mitka 43~

~mitka 43~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 09:06:06

ja mam acai berry na odchudzanie i schudłam ale są b drogie...

#15 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2015 - 10:19:46

Też ostatnio słyszałem coś o tej hipnozie na odchudzanie. Siostra coś opowiadała że pomaga zmienić nastawienie i bardziej pozytywnie traktuje się odchudzanie i z większym dystansem, przez co jest po prostu łatwiej.

#16 arek99

arek99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:50:38

ta hipnosencja działa :)

POlecam schudłem 5 kilo juz

Użytkownik arek99 edytował ten post 23 lipiec 2015 - 10:50:55

#17 ~ZOFIA~

~ZOFIA~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 00:25:22

NAJGORSZA ŚCIEMA JAKĄ WIDZIAŁAM , KUPIŁAM ACARIBERY2600 I TO TYLKO STRATA PIENIĘDZY W MOIM PRZYPADKU 99 ZŁ NIE MAM NADWAGI CHCIAŁAM POZBYĆ SIE TYLKO 4KG KTÓRE PRZYBRAŁAM STOSUJĄC ANTYKONCEPCJĘ I NIC 

#18 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:10:04

Próbowałam tej hipnozy i chyba ze mną jest coś nie tak:)  za pierwszym razem usnęłam po 5 minutach. Tłumaczyłam sobie, że było późno bo o 19-tej więc powtórzyłam następnego dnia rano o godz. 10-tej - odjechałam po 10 minutach:)  Czy ktoś miał podobnie ???? Dodam, że efektów brak !

#19 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:51:16

u nas kupujemy sok z acai mega life. Buteleczka wystarcza na dwa razy. Ja wspierałam tym odchudzanie, ale do tego dochodziły ćwiczenia i dieta. Mniej cukru i białego pieczywa.

#20 ~Mysza~

~Mysza~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 20:53:01

IQAcai biorę od przeszło miesiąca,i rzeczywiście kilogramy uciekają szybciej od momentu zmiany diety.Teraz żałuję że szybciej nie zdecydowałam się na zmianę diety.Teraz jeszcze rozejrzę się za jakimś aerobikiem bo na rower zrobiło się trochę za zimno.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ALINESS ACAI BERRY, jagody acai berry, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych