Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ALERGOLOG Gdzie zrobię prywatnie testy na alergie ?

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rene~

~rene~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 21:20:36

U dr Modrzyńskiego - przyjmuje na ul. Legionów koło pętli tramwajowej

http://www.abc-med.info/alerg.htm

#2 ~Magdalna~

~Magdalna~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 21:22:55

rene serdeczne dzięki

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2012 - 22:26:51

U dr Modrzyńskiego - przyjmuje na ul. Legionów koło pętli tramwajowej

http://www.abc-med.info/alerg.htm

Korzystałam z usług w/w pana i przychodni i nie jestem zadowolona. Alergikiem jestem od dziecka. Objawy po kontakcie z ponad 50 alergenami - udowodnione w testach i faktycznych odczuciach. Z czystej ciekawości zrobiłam sobie testy u tego pana prywatnie, ponieważ zaostrzyły mi się objawy alergii, a na testy u mojego specjalisty musiałam czekać dwa miesiące. Co się okazało????!!!! Okazało się, że jestem uczulona tylko na kawę i na nic więcej. Niestety okazało się też to totalną bzdurą!!!! Doczekałam się testów u mojego specjalisty, do którego chodzę od lat, a tu wynik następujący - do alergenów na które reaguje mój organizm dołączyły pyłki drzew. Jest to prawdą, bo widzę objawy w okresie kwitnienia. A ja wydałam na testy prywatnie 300 zł. Koszmar.

#4 ~alergik~

~alergik~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 10:05:49

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora Modrzyńskiego. Alergikiem jestem od dziecka i lekarze, do których trafiałam wczesniej zapisywali mi tylko sterydy, aby łagodzić objawy alergii, natomiast on jako jedyny, zaproponował mi odczulanie, które nie tylko leczy objawy ale przede wszystkim niweluje przyczyny alergii. Jako, że odczulanie rozpoczęłam późno, bo w wieku 28 lat kuracja trwa długo, bo w przypadku osób dorosłych to z reguły 5 lat. W tej chwili jestem po 4 latach odczulania i jedyna alergia, jaka mi pozostała to uczulenie na sierść kota - ale pod tym kątem nie byłam odczulana. Wszelkie inne alergie - m.in. na roztocza, pleśnie, trawy, pyłki i jeszcze kilka innych zostały zahamowane. Dlatego szczerze polecam tego specjalistę i cieszę się, że do niego trafiłam, bo jakość życia baaardzo się poprawiła, odkąd nie chodzę wiecznie zakichana, zasmarkana, z zapuchniętymi i swędzącymi oczami czy wysypkami.

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 18:50:58

Na Klasztornej przyjmuje bardzo dobry alergolog dziecięcy .Pani z doktoratem .nazywa się Zawadzka-Gralec.

#6 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 12:08:13

jestem z Poznania więc raczej nie pomogę, ale namiar może przyda się innym, którzy będą szukać info ;) Polecam tam gdzie ja robiłam w Certusie. W cerntrum medycznym wykonują testy nakłuciowe, punktowe i z krwi. Sprawnie poszło :)

#7 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:03:24

Potwierdzam Pani dr  Zawadzka-Gralec kiedyś przyjmowała w Piaście  w Tarpnie chodziłam do niej z synkiem bardzo fajna i skuteczna ( synek miał allergię na mróz szybko ją rozpoznała ) potem przenieśliśmy się do dr Modrzyńskiego bo mieszkamy niedaleko i było wygodnie  jak dla dzieci taki służbowy zapisuje drogie leki i twierdzi żeby kupować w aptece w Piotrze i Pawle bo ponoć zawsze mają na stanie i są tanie  później ktoś mi mówił że to jego apteka ;) więc wszystko jasne czemu zapisuje drogie leki ?!, choć nie powiem skuteczne ale na miesiąć 150 zł na leki to jak dla mnie trochę drogo . Teraz w Piaście już nie ma wizyt na kasę chorych od maraca tylko prywatne wizyty i co najdziwniejsze jak chodziłam na kasę chorych dostawałam leków dla syna na 3 miesiące na przód , a od kąd Pan doktor przyjmuje tylko prywatnie zapisuje leki tylko na miesiąc , teraz musze płacić co miesiąc za wizytę tylko poto aby kolejne leki dostać i też tylko na miesiąc . Muszę spróbować dostać się do Pani doktor Zawadzkiej - Gralec ciekawe czy się uda ....

#8 BlanLi

BlanLi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 548 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 20:18:26

Ja czekam na wizytę w Węgrowie do dr. Matulewskiej-Osika. Jestem trochę zdziwiona bo z tego co wiem to ta Pani jest pediatrą. Macie jakieś doświadczenia z tą Panią w dziedzinie alergologii?

#9 Karolin_a

Karolin_a

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 16 lipiec 2013 - 07:56:52

A ja z czystym sumieniem mogę polecić dr. Dębińską-Maćkiewicz, przyjmuje prywatnie w domku. Adres Gałczyńskiego 10. Ciężko się dostać ale jak już się wejdzie do gabinetu to można liczyć na fochową pomoc.

#10 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:07:36

Ja leczę się u dr Modrzyńskiego. Przyjęcia tylko prywatne, ale warto do niego chodzić. Leczę się od wielu lat i się odczulam od trzech. Apteka w Piotrze i Pawle najszybciej załatwia szczepionki. Jak raz poszłam gdzie indziej to czekałam 3 m-ce (koszmar). Leki są zapisywane na 2-3 miesiące i nie uważam, żeby były jakieś szczególnie drogie - ceny przecież ustala nasz kochany rząd, a nie lekarze. Cena za wizytę (odczulanie) 50 zł. 

#11 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:20:09

Korzystałam z usług w/w pana i przychodni i nie jestem zadowolona. Alergikiem jestem od dziecka. Objawy po kontakcie z ponad 50 alergenami - udowodnione w testach i faktycznych odczuciach. Z czystej ciekawości zrobiłam sobie testy u tego pana prywatnie, ponieważ zaostrzyły mi się objawy alergii, a na testy u mojego specjalisty musiałam czekać dwa miesiące. Co się okazało????!!!! Okazało się, że jestem uczulona tylko na kawę i na nic więcej. Niestety okazało się też to totalną bzdurą!!!! Doczekałam się testów u mojego specjalisty, do którego chodzę od lat, a tu wynik następujący - do alergenów na które reaguje mój organizm dołączyły pyłki drzew. Jest to prawdą, bo widzę objawy w okresie kwitnienia. A ja wydałam na testy prywatnie 300 zł. Koszmar.

Nie słyszałam, żeby były testy na kawę. Nikt czegoś takiego nie wykonuje więc nie sdze, żeby to była prawda (jestem lekarzem choć nie alergologiem). Alergia na 50 rzeczy - to też ciekawe. Niestety znam takich pacjentów - nie mogą zaakceptować, że nie mają uczulenia i wykonują różne absurdalne badania, by udowodnić, że jest inaczej. A wystarczyłby pewnie specjalista z innej dziedziny

#12 ~BERNASIA~

~BERNASIA~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:34:15

Nie słyszałam, żeby były testy na kawę. Nikt czegoś takiego nie wykonuje więc nie sdze, żeby to była prawda (jestem lekarzem choć nie alergologiem). Alergia na 50 rzeczy - to też ciekawe. Niestety znam takich pacjentów - nie mogą zaakceptować, że nie mają uczulenia i wykonują różne absurdalne badania, by udowodnić, że jest inaczej. A wystarczyłby pewnie specjalista z innej dziedziny

Witam, może ktoś z Was wie, gdzie mogłabym zrobić prywatnie testy na alergie 5 letniemu dziecku ?? Od grudnia jestem zarejestrowana w Poliklinice, ale ciągle muszę przekładać wizytę ( zrobienie testów). Dziecko ciągle choruje - więc dostaje leki - dostaje leki patrz - nie można zrobić testów. Przekładam wizytę, ale jedyna możliwa opcja w rejestracji to o miesiąc, więc czekam, czekam prawie miesiąc, maluch znowu mi przynosi przeziębienie z przedszkola i znowu leki i znowu przekładam.... i tak w kółko ! Teraz wysypało mi dziecko po antybiotyku (tak twierdzi lekarz) dostawała Zyrtek - , maść na wysypkę, (wysypka, która wędruje po całym ciele to tu, to tam efektów leczenia nie widzę), więc znowu muszę przełożyć. Podejrzewam uczulenie na sierść - choć dermatolog stwierdził, że po antybiotyku. DOBRA ZANUDZAM...Muszę prywatnie, bo wtedy to ja mam możliwość ustalenia daty (wbicia się w termin w tym błędnym kole). POMOCY !!!

w Grudziądzu polecam tylko dr.MAĆKIEWICZ DĘBIŃSKĄ

JEST ALERGOLOGIEM I LARYNGOLOGIEM.KONKRETNA.TE CHOROBY IDĄ W PARZE,A PRZEDE WSZYSTKIM NIE JEST PAZERNA.POZDRAWIAM

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 10:22:30

Mi wyszło, że jestem uczulony na czekoladę.

#14 ~zaskoczona~

~zaskoczona~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 15:41:39

Mi wyszło, że jestem uczulony na czekoladę.

A ja na chłopów!!! :lol:

#15 ~niezaskoczony~

~niezaskoczony~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 10:23:15

A ja na chłopów!!! :lol:

A ja na baby. :D

#16 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 07:02:46

Bylam z malym dzieckiem u doktora Modrzyńskiego. Jestem bardzo zadowolona, choć wizyta byla prywatna. Synek miał zaraz zrobione testy zwykłe i paskowe na plecach oraz zlecone badania z krwi. Wszystko wg cennika który wisi przed drzwiami. Niestety potwierdziła sie alergia na roztocza i mleko. Po zastosowanym leczeniu szybka poprawa - koniec zapaleń oskrzeli. Wcześniej chodzilam do dr Gralec - niestety rezultaty jej dzialań byly mizerne, no i nie chciała zrobić testów az syn skończ pięc lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych