Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Aleksandrów ma McDonald

1307 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 09:53:12

Inowrocław tez ma tężnie i ma MC Donald.
Kto szuka problemu zawsze go znajdzie.

#42 ~Zenia~

~Zenia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 10:49:54

No niech ma wybudowali w latach 90 przecież nie zburzą a że teraz u nas ma powstać jak dla mnie info że powstanie kolejny lumpeks nie chodzę nie korzystam

#43 ~Mieszkaniec Ciechocinka~

~Mieszkaniec Ciechocinka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 20:11:57

Inowrocław kwitnie. Ciechocinek powinien się uczyć od tamtych gospodarzy miasta. Sanatoria pod pieczą marszałka województwa rozwijają się aż miło popatrzeć, nie to co w Ciechocinku. Ekstra wyposażenie, sprzęt do rehabilitacji, budynki w świetnym stanie, teren wokół sanatorium. Nie to co nasze. Ale to tylko kwestia rządzących.

#44 ~Zenia~

~Zenia~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 20:18:45

Wystarczy się przejść poza strefę tężni w Inowrocławiu i widać brud syf i ubóstwo póki co u nas wygląda wszystko lepiej .

#45 ~Walkiriusz~

~Walkiriusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 22:16:57

u tego złodzieja Wojtka z Walkiri ja bym nic nie brał. Sraczka murowana. A z piri pewnie nie dojdziesz nawet do lokalu bo cie ktoś rozjedzie.

u tego złodzieja Wojtka z Walkiri ja bym nic nie brał. Sraczka murowana. A z piri pewnie nie dojdziesz nawet do lokalu bo cie ktoś rozjedzie.

Mam nadzieję, że masz dobrego prawnika bo ci nie popuszcze.
Kasujesz ten post albo szykuj się na sprawe

#46 ~Walkiriusz~

~Walkiriusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 22:17:26

Mam nadzieję, że masz dobrego prawnika bo ci nie popuszcze.
Kasujesz ten post albo szykuj się na sprawe

#47 ~Żydek~

~Żydek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 00:56:55

:) .

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 01:02:30

Aleksandrów tak się rozwinął ze szok. Zakłady pracy sa. A u nas praktycznie nie przeznacza sie terenów na inwestycje, strefy ekonomiczne itp.

To się przeprowadz do alexa i będziesz szczęśliwy . Nikt Cię nie trzyma w Ciechocinku na siłę !

#49 ~Mieszkaniec Aleksandrowa~

~Mieszkaniec Aleksandrowa~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 01:22:44

Jak komuś się nie podoba Ciechocinek to możemy się zamienić , ja do Ciechocinka , ty do Aleksandrowa .

#50 ~Ja Brzoza~

~Ja Brzoza~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:24:00

Gdy czytam niektóre powyższe wypowiedzi do doznaje szoku jacy idioci tu piszą. Kryterium wysokiego rozwoju dla niektórych jest kanapka z mc donalda.

Klepiecie w klawiaturę już nawet nie po to aby zaistnieć na forum tylko aby móc się z kimś spierać dla samej idei spierania.

Mam dobrą radę dla amatorów kotletów w bułce. Żle wam w zacofanym Ciechocinku? To won do metropolii Odolion lub Aleksandrów.

#51 ~też tak myślę~

~też tak myślę~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 09:37:35

Gdy czytam niektóre powyższe wypowiedzi do doznaje szoku jacy idioci tu piszą. Kryterium wysokiego rozwoju dla niektórych jest kanapka z mc donalda.

Klepiecie w klawiaturę już nawet nie po to aby zaistnieć na forum tylko aby móc się z kimś spierać dla samej idei spierania.

Mam dobrą radę dla amatorów kotletów w bułce. Żle wam w zacofanym Ciechocinku? To won do metropolii Odolion lub Aleksandrów.

Nareszcie zaczynają pisać rozsądni normalni ludzie .

#52 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 17:03:28

Ciechocinek sie nie rozwiaja, powstały bloki ale powiedzcie mi kto ma taka zdolność kredytowa aby to kupic?
Skoro u nas max, 2200zl do reki sie zarabia?

#53 ~miejscowy~

~miejscowy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:04:11

Ciechocinek sie nie rozwiaja, powstały bloki ale powiedzcie mi kto ma taka zdolność kredytowa aby to kupic?

Bloki powstały też w innych miastach , tam większość ludzi też niema zdolności kredytowych na ich zakup .  Nie pieprz głupot .

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:12:29

Az tyle zarabiasz? fiu, fiu... Pozazdrościć...

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:16:34

Kasi nie podoba się w Ciechocinku , to  wyprowadź się do ,,pięknego,, Aleksandrowa lub Nieszawy . Tam są atrakcje .  I łatwe życie w dobrobycie .

#56 ~Łologator~

~Łologator~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:21:42

Nikt nie każe kupować Ci mieszkania. Możesz dalej mieszkać u mamusi tylko nie krytykuj miasta za to że powstają w nim mieszkania dla zaradnych ludzi.

#57 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:23:40

No to pytam sie kto u nas ma taka zdolność kredytowa? Większość ludzi pracuje w senstorisch tam kokosow nie ma.

#58 ~miastowy~

~miastowy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:29:42

No to pytam sie kto u nas ma taka zdolność kredytowa? Większość ludzi pracuje w senstorisch tam kokosow nie ma.

A gdzie mają pracować w mieście uzdrowiskowym , tylko w sanatoriach . Ciechocinek nie jest miastem przemysłowym . Teraz te dziewuchy nic nie myślą .

#59 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 18:41:28

Ja i moji znajomi z pracy ( senstorum) żadna z tych osób nie ma zdolności aby 150-180tys dac na mieszkanie.

#60 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 19:01:45

Ja i moji znajomi z pracy ( senstorum) żadna z tych osób nie ma zdolności aby 150-180tys dac na mieszkanie.

Co to jest  senstorium ? - chyba chodzi ci o sanatorium . A wracając do zarobków , to tak jest we wszystkich małych miasteczkach Polski , nie tylko w Ciechocinku .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych