Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ale wejścia ma nowa wójt gminy dragacz

gmina dragacz drogi w dragaczu kolko wzajemnej adoracji szczescie pracownikow

244 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 17:14:08

niestety , brak osoby ktora by to wszystko ogarniała , każdy robi co uważa , i do tego Kiepska ze swoimi kłamstwami i pomysłami ,mam pomysła i wszystko przestawiamy pod pomysła , a brud smród i ubóstwo zostaje dalej , miały być pieniądze na droge , radni dołozyli podczas sesji , ale Kiepska unieważniła przetarg , na nastepnej sesji powiedziała ze jeszcze dzisiaj tj, 06-03-2019 przetarg znowu ogłosi /jest nagranie  z sesji jak tak mówi , bo ceny spadaja ... nosz  k.....a , ona chyba TVP ogląda , bo takie cuda tylko tam , i  do tej pory nie ma następnego przetargu , OSZUSTKA I KŁAMCZUCH , KTÓRY NIEUDOLNOŚC PRZYKRYWA SWOIMI POCHWAŁAMI SAMEJ SIEBIE

#242 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:38:58

w tym miesiącu mija 13 rocznica jak firma miała wejść w dniach od 15-02-2006 do 31-03-2006 r. rozpocząć i zakończyć budowę kanalizacji, dziwi mnie to że dzisiaj buduje się kanalizację w Dragaczu, ktoś musiał podpisać protokół z zakończenia budowy, a może ktoś wziął łapówkę, ostatnio byłem kiedy rozpoczną pracę powiedziano mi że w najbliższych latach nie planują budowy, może nasza pani powie nie wtedy byłam wójtem, według mnie jak każdy gospodarz gminy odpowiada za decyzję poprzedników.

#243 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 20:23:28

bo mieszkancow ma sie w przysłowiowych czterech literach jak mozna cos odebrac czego nie ma albo społeczenstwu rozkopac wzdłuz i wrzesz wspólne podwórko i tak zostawić a pózniej jakos to bedzie

#244 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 08:47:48

czytałem w jej oświadczeniach zarabia ponad 10 000 zł , wprawdzie to nie asystenka w NBP , ale tez blondyna to jej sie należy , po co pracować wystarczy brylowac

#245 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 15:10:09

niech upublicznia od najnizszego szczebla zarobki i wykaz obowiazków to raz ,przetarg ogloszono nie 6 marca ale wczoraj tj 11marca czas pokaze czy bedzie efektywnie roztrzygniety czy uniewazniony terminy robót sa poprzesuwane naturalnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych