Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ALARM ! Golub-Dobrzyń przedostatnim miastem w rankingu

Golub-Dobrzyń Mariusz Piątkowski Ranking wspólnota

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 12:49:29

Ja Cię nie mogę. Hahahaha może ktoś uświadomi Pana Mariusza, że to nie jest dobre. Pani Dominiko, piękny materiał na sesje. Powinna Pani to wyjaśnić tym bardziej, że jest Pani kandydatką od Neumanna z POKO.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 14:18:56

O właśnie. Pani Dominiko jak się Pani nie spoźni i nie wyjdzie wcześniej to może uda się Pani chociaż o coś zapytać i wysłuchać odpowiedzi ha ha.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 19:18:04

Oboje lubimy pieski, skąd w Panu tyle złości i nienawiści Panie Sebastianie?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:15:36

"Wspólnota" najbardziej opiniotwórczy dwutygodnik poświęcony samorządom, opublikował 23 września ranking pod nazwą " Liderzy inwestycji . Ranking wydatków inwestycyjnych samorządów 2016-2018"
Golub-Dobrzyń pod władaniem Burmistrza Mariusza Piątkowskiego jest przedostatnim miastem w całej Polsce jeżeli chodzi o inwestycje. Osobiście jestem bardzo zawiedziony tym wynikiem ponieważ cały czas w telewizji jak i gazetach wydawanych przez UM było pisane o wielkich inwestycjach i pozyskiwanych środkach. Gdzie one są ? Dlaczego jesteśmy na końcu? W zderzeniu z tym rankingiem słowa Burmistrza stają się zwykłą propagandą sukcesu, która nie ma pokrycia w rzeczywistości. Wyprzedzamy tylko miasto Sejny ze ściany wschodniej. WSTYD !

Właśnie znalazłem ranking w internecie ale radni siedzą cicho bo są wdzięczni burmistrzowi za posadki dla rodzinki w urzędzie i placówkach podległych.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 21:21:55

Właśnie znalazłem ranking w internecie ale radni siedzą cicho bo są wdzięczni burmistrzowi za posadki dla rodzinki w urzędzie i placówkach podległych.

Czym wy się podniecacie? Ranking dotyczy lat 2016-2018.Piątkowski został ponownie wybrany w demokratycznych wyborach w pierwszej turze na jesieni 2018 roku. Mimo wielu konkurentów wygrał w pierwszej turze. Pół roku po wygranej w tej kadencji ruszyły pierwsze inwestycje. Nie podniecacie się tak tym rankingiem bo wam żyłka pęknie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Golub-Dobrzyń, Mariusz Piątkowski, Ranking wspólnota

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych