Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Akupunktura w Bydgoszczy? Gdzie najlepiej?

akupunktura bydgoszcz

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Martti~

~Martti~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 12:33:45

Witajcie czy wie ktoś z was może gdzie najlepiej iść na zabieg akupunktury w Bydgoszczy? zależy mi na kompetentnej i wykwalifikowanej osobie. Pozdrawiam

#2 ~Bas~

~Bas~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 12:45:17

Polecam Ci na bank wykwalifikowana osobe akupuntura bydgoszczale co do zabiegów niestety nie wiem, moja znajoma kiedys do niej chodzila jak podpytam to odpowiem

#3 ~Martti~

~Martti~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 12:47:46

Polecam Ci na bank wykwalifikowana osobe akupuntura bydgoszczale co do zabiegów niestety nie wiem, moja znajoma kiedys do niej chodzila jak podpytam to odpowiem

Bede wdzieczny o jakies szersze opinie tak wiec czekam

#4 ~Bas~

~Bas~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 12:56:09

A własnie rozmawialam z koleżanką z pracy własnie o niej mówiła więc nasze drogi się zbiegły :)

#5 ~Martti~

~Martti~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 13:07:26

Dzięki wam serdeczne! nigdy nie widziałam takiej ilości dyplomów i certyfikatów widać ze to nie tylko zawód ale również fascynacja medycyną chińską. Nawet temat chirurgii fantomowej - dzięki wielkie nie wiedziałem ze kogoś takiego mamy w bydzi.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:46:31

A własnie rozmawialam z koleżanką z pracy własnie o niej mówiła więc nasze drogi się zbiegły :)

Dzięki wam serdeczne! nigdy nie widziałam takiej ilości dyplomów i certyfikatów widać ze to nie tylko zawód ale również fascynacja medycyną chińską. Nawet temat chirurgii fantomowej - dzięki wielkie nie wiedziałem ze kogoś takiego mamy w bydzi.

ahhh nie ma to jak pisać o samej sobie ;)

#7 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 10:35:51

Byłam w kilku klinikach leczenia bólu w Polsce. Mogę z całym entuzjazmem stwierdzić że w Bydgoszczy jest bardzo dobra opieka. Akupunktura pomaga na bóle i to jest udowodnione klinicznie. Polecam tą metodę, sama się leczę od lat bez wspomagania farmakologicznego. Pani doktor przepisałam mi jedynie dodatkowo zioła do picia 2x dziennie.

#8 ~starszy Pan~

~starszy Pan~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 20:01:34

Jest gabinet na Wojska Polskiego i przyjmuje tam doktor Wachecki i jego syn. Chodziłem z kulą i trafiłem do młodego i dziś nic mnie nie boli a po 5 zabiegach kula była mi już niepotrzebna.

#9 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 15:46:47

Byłam 2 lata temu przeszłam terapie w centrum leczenia bólu. Bóle znów wróciły i tym razem postanowiłam iść na zabiegi akupunktury... jeśli ktoś ma taki same problemy polecam zabiegi na Jagiellonskiej 109. Jestem po serii i jestem na prostej. Bóle się nie nasilają i trwają krócej a jestem w trakcie leczenia. Jestem bez leków.

#10 MariaKor

MariaKor

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 19:04:12

Ja byłam kilka miesięcy na akupunkturze w Athleticomed i mogę polecić. Już po pierwszym zabiegu czułam się znacznie lepiej a uciążliwy ból ustąpił. Zabieg powtarzałam w sumie 3 razy. Mój mąż też wybiera się tam w najbliższym czasie. Mają świetnych specjalistów, którzy znają się na tym co robią.

#11 ~Barbara R~

~Barbara R~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 12:46:07

Ja byłam kilka miesięcy na akupunkturze w Athleticomed i mogę polecić. Już po pierwszym zabiegu czułam się znacznie lepiej a uciążliwy ból ustąpił. Zabieg powtarzałam w sumie 3 razy. Mój mąż też wybiera się tam w najbliższym czasie. Mają świetnych specjalistów, którzy znają się na tym co robią.

Byłam miałam nadzieję na pomoc w leczeniu bólu i już w życiu tam nie wrócę. Zależy im tylko na kasie a nie pacjencie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: akupunktura bydgoszcz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych