Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

AFPRO FILTERS

108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Sezonowa~

~Sezonowa~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 22:06:22

Może ktoś mi wytłumaczy czemu w kierunek cekcyna jeździ autobus i wozi pracowników za darmo a drudzy musza dojeżdżać i płacić za paliwo z własnej kieszeni i gdzie tu sprawiedliwość ? Nawet złotówki nie dołożą a ‘200 zł na ziemi nie leży

ŻYCIE JEST OKRUTNE. TAK MI PRZYKRO

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 12:53:53

I jak tam??? Dalej Panie takie chętne? Dalej tylko flirt i podryw?  ^_^

A tak serio - są jakieś szanse awansu? Lepszych zarobków? Czy jak ktoś się tam dostanie to tylko najniższa krajowa i na nic więcej liczyć nie można? 

Jest możliwość nadgodzin? Żeby tą małą pensję podwyższyć? 

Warto tam się zatrudnić?

Najbardziej chętne to widać są te niskie lekko grubawe blondyny, szanse awansu tak są  

#103 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 08:47:15

Kolor włosów nie ma nic do rzeczy. I brunetki są w swoim zachowaniu niestosowne. Porażka.

#104 ~Zadowolony~

~Zadowolony~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 20:45:34

O podwyżce zapomnij jedynie nadgodziny to premia kierownika, a sodota pracująca to premia dyrektora... awans tak na lidera ale powiedzą Ci jak masz pracownika traktowac jak nie będzie po ich mysli to Ciebie będą gnębić...

#105 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 19:32:45

No dobra ok może nie każda np na dziale ramek nie ma żadnych kur.. to może ktos jak pisze że tam są takie kobiety to pomyślcie trochę jak piszecie bo inne normalne dziewczyny może to urazić Tak?? A tak po za tym to praca nie jest tam zła ale z tym że źle są dobrani tam ludzie do pracy to się zgodzę powinien ktos się naprawdę tym zająć a nie każdy udaje że się tam nic nie dzieje ale ok to kiedyś wyjdzie bokiem wszystkim

#106 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 19:37:07

Zakład sam w sobie zły nie jest praca też fajna naprawdę ale ludzi mogli by zmienić bo z niektórymi naprawdę nie da się pracować a najlepsze jest to że ktos pracuje tam nie wiem jak długo i myśli że wszystko wie najlepiej to jak przychodzą ludzie nowi to wiedzą dużo więcej od tego co pracuje tam długo ale spoko tego też nikt nie widzi he

#107 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 19:37:19

Zakład sam w sobie zły nie jest praca też fajna naprawdę ale ludzi mogli by zmienić bo z niektórymi naprawdę nie da się pracować a najlepsze jest to że ktos pracuje tam nie wiem jak długo i myśli że wszystko wie najlepiej to jak przychodzą ludzie nowi to wiedzą dużo więcej od tego co pracuje tam długo ale spoko tego też nikt nie widzi he

#108 ~Pracownik~

~Pracownik~
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 20:31:19

Tak już będzie chyba zawsze

#109 ~Pani~

~Pani~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 23:42:48

jeden wielki syf i nic wiecej 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0