Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ACHTUNG! ACHTUNG! WOLFGANG

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:03:53

Tak się wystraszyłem, że mogę Cię zwać Qrwą i cwelem i nic mi nie zrobisz. Taki jesteś mocarz. Pokrako życiowa. Te bryle za słabe bo nic nie widzisz świnio gruba.  :lol:

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:11:40

Twoje wulgaryzmy spływają po mnie jak deszcz po kaczce. Czekam już kilka lat na ten pocisk z twojej strony. No i co? :) Jest odwrotnie. I tak już zostanie. A na mojej sprawie, to koniecznie wskocz w pampersa, bo cię dowodami i ripostą tak zmasakruję, że wyjdziesz z sali nie jak meteoryt, tylko jak znikający punkt. Miasto przejrzy na oczy. Najpierw poczekam na wyniki pierwszego postępowania. Potem drugiego. A trzecie mam na koniec. Tobie zostaje pisanie wulgaryzmów tutaj. Typowe dla chamów i tchórzy. Oficjalnie to tylko bąka z kleksem potrafisz puścić. Zaczynasz już uciekać. Tymczasem nie mam już na Ciebie czasu. Proszę dzwonić do mojej sekretarki. W przyszłym tygodniu mam dla Ciebie czas. We wtorek, pomiędzy 13.50 a 13.55. Zapraszam. Tylko przyjdź przygotowany, bo z głupkami na żywo nie rozmawiam :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:15:40

Na rozprawie to siedzisz w oślej ławce. W polityce nie masz co szukać bo za 4 lata się zdziwisz co tu dzisiaj wypisywałeś. Twoje osrane Peło i ten tefałen. To dla takich bezmózgów jak Ty. Zwykłych życiowych ciot tzw. maminsynków bitych do czasu wyjazdu z miasta po szkole średniej. Taki jesteś i historii nie zmienisz frajerze. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:28:16

Na rozprawie to siedzisz w oślej ławce. W polityce nie masz co szukać bo za 4 lata się zdziwisz co tu dzisiaj wypisywałeś. Twoje osrane Peło i ten tefałen. To dla takich bezmózgów jak Ty. Zwykłych życiowych ciot tzw. maminsynków bitych do czasu wyjazdu z miasta po szkole średniej. Taki jesteś i historii nie zmienisz frajerze.

na żadnej rozprawie nie siedziałem to po pierwsze. A w życiu osiągnąłem dużo więcej od ciebie ośle. Jak będę miał tyle lat co ty teraz, przepaść wzrośnie. Ty spadniesz z pierwszego piętra, ja podskoczę z czwartego na dziewiąte. I nadal będę się rozwijał. A polityczka małomiasteczkowa mnie nie interesuje. Zrozum to w końcu Ośle. Nie znoszę takich zawistnych i glupiomadrych chamów, których aspiracje są wyżej niż d***. Takich głupków co to maja kompleks mądrzejszych od siebie i szczekają dupą na to co tych mądrzejszych jest zaletą. Kundel kubus nigdy nie będzie psem rasowym, choćby się zaszczekał na smierć. Nigdy mi nie dorôwnasz Ośle. A polityczka? Proszę cię. W tum kraju to taka Jachira czy Figurska w sejmie są :) IDĘ NA KOLACJĘ Z PIĘKNĄ ŻONĄ :) Bardzo późnym wieczorem tutaj wrócę. I napiszę o Tobie kilka rzeczy. Niech ludzie wiedzą.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:39:12

P.S. Ty idz do Kebaba. Do tej ekskluzywnej restauracji w Żninie. Podobno masz 10% zniżki. Super. Zazdroszczę Ci :)

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:46:06

P.S. Ty idz do Kebaba. Do tej ekskluzywnej restauracji w Żninie. Podobno masz 10% zniżki. Super. Zazdroszczę Ci :)

Zazdrościsz wyjścia to wiem. Bo ty w tej swojej budzie 10x10 nie wystawiasz ryja, żeby nie zostać zwyzywanym od frajerów na oczach rodziny i żeby z liścia nie zarobić od wracających z miasta mieszkańców. Musisz wyjeżdzać, ale to mnie akurat cieszy. Mniej twojego krzywego ryja w mieście , lepiej dla mieszkańców.  Rwij stąd maminsynku

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:50:56

Znajdę Cię :) Zbieraj na odszkodowanie :) Drogi jestem. A liścia dostaniesz za darmo.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 17:46:40

Znajdę Cię :) Zbieraj na odszkodowanie :) Drogi jestem. A liścia dostaniesz za darmo.

No i doszliśmy do meritum biedaku. TY CHCESZ PO PROSTU WYRWAĆ TROCHĘ GROSZA, SZCZUJĄC , MANIPULUJĄC. 

Podaj numer konta to Ci wyślę z 500 zł. Osrasz się ze szczęścia. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 18:06:56

Omijajcie tłustych w okularach słoikach podpier***aczy!!!!!!!!!!

A kto tym ślepcem tu jest?

#30 ~Brunhilda~

~Brunhilda~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 16:48:24

Tutaj to dopiero festiwal kóltury !!!!!Przez duże K i ó . Ó jest okrągłe to i palec można wepchnąć. 

#31 ~dobuhahahahahah~

~dobuhahahahahah~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 16:56:54

.....albo różowe dildo..........

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 16:58:40

Oooooo Lucynka Wolfgang i Wojciech wrócił w jednej osobie. Wyrok jednak nie cieszy. Apelacja martwi. No i ma martwić, bo będzie konkretnie.

#33 ~Mr Armagedon~

~Mr Armagedon~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 17:21:10

DANUSIA + NAGRANIE + PFUJ bez j = ABC tak jak lubisz, czyli od tyłu. Zgłoszone dzisiaj. Podać cała treść? PLAGIAT PRACY DYPLOMOWEJ! Sudofnie sudofnie.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 20:42:05

Facet palca za mało wąchał  dlatego taki aktywny!!!!!!!!!!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 20:45:40

Tej tu je POLSKA nimcu!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 20:47:21

ACHTUNG

I ty Polaka odgrywasz , Wstyd !!!!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 21:55:31

Wolfgang Parówa z ukazanym przedziałkiem dostał na głowę. UCIKEJTA z forum. Patologia się pogłębia. Ciagle pisze o jakim palcu w du***. Proszę Osła zablokować.

Pra babcia być może życie straciła a ty takich słów używasz.

?????

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:23:39

Mam piękny RÓWny przedziałek. Tylko dwa centymetry od środka dzielą do tzw. fryzury na dupę RUF AN!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 11:26:49

HANDE HOCH! RUF AN AL

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych