Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ACHTUNG! ACHTUNG! WOLFGANG

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Administracja~

~Administracja~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 08:59:06

Wolfgang Parówa z ukazanym przedziałkiem dostał na głowę. UCIKEJTA z forum. Patologia się pogłębia. Ciagle pisze o jakim palcu w du***. Proszę Osła zablokować.

#2 ~J23 znowu nadaje~

~J23 znowu nadaje~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 09:07:17

Omijajcie tłustych w okularach słoikach podpier***aczy!!!!!!!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 09:11:04

ABC od tylu. Danutieren ci pomożen. Nagrywieren nie klakierem. Skarbieren tez to slyszieren. I nic nie zrobienien. Łapać mataczieren i zlodzieren. Wiezienie czeka. A teraz płaczieren i skomlieren. Na kolana. Na kolana.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 09:29:16

ACHTUNG

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:08:49

Gruby , prośba , jak sobie wkładasz palucha to nie jęcz z rozkoszy tak głośno. Bo piszą do mnie skargi sąsiedzi. Ja nie jestem przecież prezesem spółdzielnie mieszkaniowej. Niech tam piszą!!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:35:35

Gruby , prośba , jak sobie wkładasz palucha to nie jęcz z rozkoszy tak głośno. Bo piszą do mnie skargi sąsiedzi. Ja nie jestem przecież prezesem spółdzielnie mieszkaniowej. Niech tam piszą!!!!

zawsze wiedziałam ze jesteś nienormalny. Twoi sąsiedzi bili pokrywami jak się przeprowadzaliśta. Byli już zmęczeni weekendowymi libacjami alkoholowymi do piątej rana. Nie pamiętasz? Czy mam dwa razy o to zapytać chamie? :) Jesteś przegrywam. I szybciej skończysz „karierkę” niż myślisz. Odpowiednie organy powiadomione w czwartek. Podać szklankę prymitywie? :) Myślałeś ze się przestrzaszę i potulnie ucichnę? Zapomnij chłopcze. Rozkładam cię na czynniki pierwsze. Krok po kroku. Pomiar adresu nie okłamuje. Swojska i ciepła nazwa ulicy. A teraz walnij kolejną szklanę. Nie raz i nie dwa widziałem jak cię na śpiochu schlanego jak psa wynosili z lokalu.

#7 ~Szklanki trzy z rana~

~Szklanki trzy z rana~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:46:39

Wolfgang nie lubi krótkich spodenek u mężczyzn. Peszy go to. Popraw przedziałek. Lustro masz tuż obok. Buahshahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah. Osioł. I o i o i o i o. Pośmiewisko bydgoskich salonów. Gwiazda żnińskich salonów... fryzjerskich. Buahahahahaha. Wstyd! Wstyd! Parodio mężczyzny. Do wróżki chodzi! Buahahahahahahahahahahahahahahshaha. POŚMIEWISKO! Z kart ci wróży? Czy z nakremowanej rączki? Buahahahaha. PARODIA MĘŻCZYZNY. Masz głos jak kobita z targu. Wstyd!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:51:19

I całe szczęście i całe szczęście, że nie jesteś. Ile razy po sadach można biegać :)

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 11:53:29

Srak tpak wrócił ptak. Puści bąka będzie znak. Jak już on tu jest. To wychodzę z kina :) Wieje nudą i chamstwem. A taki czuły jest. K jak kijana

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 12:12:46

Wąski nie ma wyjścia. Musisz przyjąć liścia po damsku. Ode mnie. Od kobiety

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 12:16:23

Wąski nie ma wyjścia. Musisz przyjąć liścia po damsku. Ode mnie. Od kobiety

Ok ale oddam Ci z pięści w ryj kobieto od podłogi inaczej.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 12:29:43

Ok ale oddam Ci z pięści w ryj kobieto od podłogi inaczej.

za miękki masz nadgarstek :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:02:44

Facepalm. Wykształciuchy i ich poczucie humoru jest zajebiście żenujące.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:06:40

Gruba szklanka spadła ci na głowę? Popraw przedziałek ;) jest taki męski. Tak jak twój głos parodio mężczyzny :)

#15 ~Do beczącego Grubasa.LIŚĆ~

~Do beczącego Grubasa.LIŚĆ~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:47:25

Czy któryś z tych wpisów zrobił najbardziej wykształcony w mieście grubasek ? No robią wrażenie  !!!!!!!!!   Idź w poniedziałek do prokuratury , pobecz sie i opowiadaj że ktoś coś złego napisał. Ale wcześniej poczytaj swoje wpisy i tematy , które założyłeś .

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:52:07

ja nie chodzę, oni dzwonią do mnie. Ja im tylko wysyłam. Także porada spóźniona :) Jesteś Osłem. I o i o i o. Jestem skromnym magistrem, ale przy twoim poziomie, to profesorem belwederskim. Gdzieś ty studia kończył ośle? Magister, a takie błędy robić!? Wstyd. Wstyd. Wstyd.

#17 ~Do Wolfganga Podejrzanego~

~Do Wolfganga Podejrzanego~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:55:46

Czy któryś z tych wpisów zrobił najbardziej wykształcony w mieście grubasek ? No robią wrażenie !!!!!!!!! Idź w poniedziałek do prokuratury , pobecz sie i opowiadaj że ktoś coś złego napisał. Ale wcześniej poczytaj swoje wpisy i tematy , które założyłeś .

oprócz błędów i chamstwa, zdradzają cię te seryjne wykrzykniki. Oficjalnie jesteś skromny, bo stawiasz „tylko” trzy. Na forum jesteś sobą, walisz je hurtowo. A ponoć osoby z zaburzeniami maja tendencje do stawiania w wypowiedziach nadmiernej ilości wykrzykników. Ale tez i gimnazjaliści. U ciebie raczej to pierwsze. I nie po wykrzyknikach to widać. Pora obiadowa, a ty już po tylu szklankach? Stawiam, ze 13. z rana w pracy nie będziesz? Tak mówią na mieście.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:58:39

Czy autorem tych wulgarnych wpisów o palcach w du*** pojawiających się od dwóch tygodni jest Robert, czy Paweł? Już wkrótce się dowiemy :) Ja już wiem. .d.a.n.e. l.o.k.a.l.i.zacji nie kłamią.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 15:48:31

Czy autorem tych wulgarnych wpisów o palcach w du*** pojawiających się od dwóch tygodni jest Robert, czy Paweł? Już wkrótce się dowiemy :) Ja już wiem. .d.a.n.e. l.o.k.a.l.i.zacji nie kłamią.

Twoja wersja demo jakiegoś pseudo programu jest tak samo mądra jak twój kolega. Wy Qrwy jesteście święci. Prowokujecie a potem sprintem na psy. Czekam na wezwanie, bo na rozprawę zaproszę wszystkie media i Ci tak pocisnę, że rzeczywiście się popłaczesz i wyprowadzisz z miasta. Ty Qrwo mściwa. Byś starą lepiej poruchał bo już się do innych uśmiecha, bo twoim hobby jest od wielu miesięcy forum i prywatna wojenka. A ch.uj.a z tego masz. Idioto

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 15:57:14

Twoja wersja demo jakiegoś pseudo programu jest tak samo mądra jak twój kolega. Wy Qrwy jesteście święci. Prowokujecie a potem sprintem na psy. Czekam na wezwanie, bo na rozprawę zaproszę wszystkie media i Ci tak pocisnę, że rzeczywiście się popłaczesz i wyprowadzisz z miasta. Ty Qrwo mściwa. Byś starą lepiej poruchał bo już się do innych uśmiecha, bo twoim hobby jest od wielu miesięcy forum i prywatna wojenka. A ch.uj.a z tego masz. Idioto

grzeczniej proszę. Wezwanie dostaniesz. Media tylko czekają. Jak je zobaczysz, to znowu zalejesz się potem i język ci się zaplącze. Parodio mężczyzny. Najpierw zakończę grubsze sprawy. To tylko na deser. Oni już wszystko wiedzą. A wiesz dlaczego o tym piszę? Bo już nic ci nie pomoże. Szczekasz tylko o jakiś palcach w du***. Myślisz, że kogoś to martwi czy obraża? Mnie to cieszy, bo jeszcze dobitniej pokazujesz jakim chamem jesteś. To ze lubisz zaglądać w cudze laptopy, wiemy. Ale żeby w okna? To już obsesja. A teraz nawet do dupy próbujesz zaglądać? To już patologia. I odpowiesz przed sądem za wszystko, kredytów nie zdążysz spłacić, nawet tymi ze skarpety. Plan rozpykania chamstwa, manipulantów i tych z głęboka kieszenią idzie pięknie. UCZCIWI ŚPIĄ SPOKOJNIE. Tik tak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych