Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

A może w końcu ktoś z młodszego pokolenia na fotel prezydencki?

prezydent wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 14:52:21

Tak czytam, słucham, rozmawiam i jakoś trudno mi uwierzyć, że możemy mieć normalnego prezydenta w naszym mieście.

Obecny prezydent? - 8 lat oczywiście dużych sukcesów, ale i ogromnych porażek. Za plecami niesamowita sitwa, którą widać na każdym kroku. Brak jakichkolwiek perspektyw oprócz kolejnych lat dojenia krowy przez panów S. R. M. M. i kilku innych. 

Pan Wiśniewski? - ten człowiek swoje już pokazał. Tzn zupełnie nic. Pamiętam gościa tylko jako gbura, wyglądającego jak stary żul spod żabki. Przepraszam, nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale takie zawsze odnosiłem wrażenie. Żadnych perspektyw, poza tym to PISior przylepa, bo nie ma go kto poprzeć.

Pan Dzięcioł? - proszę o litość. Przecież to nie jest człowiek, który mógłby reprezentować miasto. Oddaję temu panu wszelkie zasługi, Big Brother, Gulczas etc. W sejmie i w województwie nie zrobił zupełnie nic. Nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek.

Reszta raczej nie wchodzi w grę.

Wobec tego pytanie. Czy nie byłoby sensownym zastanowić się nad kandydaturą kogoś młodszego, nie nauczyciela czy strażnika, czy też rolnika, tylko kogoś, kto może wprowadzić coś nowego do miasta zamiast użerać się z przeszłością?

Wg mnie jest kilku ludzi, którzy z miastem mają wiele wspólnego i mogliby coś dla miasta zrobić pożytecznego. Po co nam emeryci na prezydenckim stołku? Przecież my się mamy rozwijać, a nie szukać emerytury!!!

#2 ~żul~

~żul~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 14:58:17

Tak czytam, słucham, rozmawiam i jakoś trudno mi uwierzyć, że możemy mieć normalnego prezydenta w naszym mieście.

Obecny prezydent? - 8 lat oczywiście dużych sukcesów, ale i ogromnych porażek. Za plecami niesamowita sitwa, którą widać na każdym kroku. Brak jakichkolwiek perspektyw oprócz kolejnych lat dojenia krowy przez panów S. R. M. M. i kilku innych. 

Pan Wiśniewski? - ten człowiek swoje już pokazał. Tzn zupełnie nic. Pamiętam gościa tylko jako gbura, wyglądającego jak stary żul spod żabki. Przepraszam, nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale takie zawsze odnosiłem wrażenie. Żadnych perspektyw, poza tym to PISior przylepa, bo nie ma go kto poprzeć.

Pan Dzięcioł? - proszę o litość. Przecież to nie jest człowiek, który mógłby reprezentować miasto. Oddaję temu panu wszelkie zasługi, Big Brother, Gulczas etc. W sejmie i w województwie nie zrobił zupełnie nic. Nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu czymkolwiek.

Wobec tego pytanie. Czy nie byłoby sensownym zastanowić się nad kandydaturą kogoś młodszego, nie nauczyciela czy strażnika, czy też rolnika, tylko kogoś, kto może wprowadzić coś nowego do miasta zamiast użerać się z przeszłością?

Wg mnie jest kilku ludzi, którzy z miastem mają wiele wspólnego i mogliby coś dla miasta zrobić pożytecznego. Po co nam emeryci na prezydenckim stołku? Przecież my się mamy rozwijać, a nie szukać emerytury!!!

Panie , Ty jesteś lizus, asekurant i prostak, oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać. 

#3 ~Asior~

~Asior~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:04:33

No to na co czekasz, podaj kandydata lub kandydatów na ten urząd, zrobimy małe rozeznanie.

#4 ~Kazimierz~

~Kazimierz~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:14:16

Młodych trzeba w polityce, ale musi to być ktoś z jajami i wykształceniem, bez układów, ktoś z naszego podwórka. Macie propozycje to piszcie!!! Ja zagłosuje na młodego, ale musi coś w tej głowie mieć.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:15:22

Panie , Ty jesteś lizus, asekurant i prostak, oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać. 

Tego się właśnie spodziewałem. Niestety, na tym forum spora część piszących to zwykłe palanty, nie mający nic do powiedzenia, tylko wykrzykiwanie bzdur.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:19:25

No z pewnością nie młodzieniaszek pan Różycki:))

No i nie jego kumpel ze studiów pan Sikora:)

No i nie kolejny przyjaciel pan Maniszewski:)

To chyba oczywiste, że ta młodzież już swoje zrobiła dla miasta.

Szkoda, że pan Dąbrowski nie startuje. Osobiście uważam go za klasą i prawdziwego menagera. I do tego z kasą, więc pewnie nie musiałby się za mocno wpinać w sitwę.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:21:13

Szkoda, że pan Dąbrowski nie startuje. Osobiście uważam go za klasą i prawdziwego menagera. I do tego z kasą, więc pewnie nie musiałby się za mocno wpinać w sitwę.

Miało być za gościa z klasą.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:35:04

A ktoś poza wymienioną trójką + pan były derektor banku jeszcze się wybiera na linię startową o fotel?

#9 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:38:19

W powiecie brodnickim na wójta startuje 27-latka. Jestem ciekaw wyniku i samej kandydatki. Do wyborów jeszcze trochę a cała Brodnica aż huczy. Można? jak widać można, ciekawe tylko jak ludzie zareagują. Młodzi jednak są!!!!!! Szanse pewnie marne, ale z pewnością będzie odkryciem tych wyborów.

#10 ~żul kudłaty spod Żabki~

~żul kudłaty spod Żabki~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:49:21

Tego się właśnie spodziewałem. Niestety, na tym forum spora część piszących to zwykłe palanty, nie mający nic do powiedzenia, tylko wykrzykiwanie bzdur.

No właśnie, tego powinieneś się spodziewać w momencie gdy obrażasz innych i od niechcenia przepraszasz. Jeśli wypowiadasz się o kimś w taki sposób jak w pierwszym wejściu, wiadomo sam taki jesteś.Wiadomo z kim ma się do czynienia.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:52:45

Dąbrowski gdyby był takim dobrym managerem z klasą to nadal byłby szefem Solgrudu.Zresztą to ta sama sitwa. Inni dobrzy są ale się nie kwapią na skutek niewyobrażalnego podejścia samych wyborców głosującym przeciwko sobie za najgorszymi rozwiązaniami z powodu niewiedzy.

#12 ~żul brodaty~

~żul brodaty~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 15:56:07

No i na pewno nie Ty, bo kiepsko u Ciebie z rozumowaniem. Nie umiesz odpowiadać na pytania.Pytanie było kogo proponujesz albo masz na myśli, a nie kto nie powinien zostać. Tych już "objechałeś" na dzień dobry.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:02:12

Żulu brodaty, być może kiepsko z moim rozumowaniem, ale informuję Cię, że nie mam nikogo na myśli i nikogo nie proponuję. Nie znam nikogo, kto chciałby i mógłby się zainteresować tym fotelem.

Wystarczy na Twój rozum? Może skończ już w tym wątku, jeśli nie masz nic do powiedzenia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:05:26

Dąbrowski gdyby był takim dobrym managerem z klasą to nadal byłby szefem Solgrudu.Zresztą to ta sama sitwa. Inni dobrzy są ale się nie kwapią na skutek niewyobrażalnego podejścia samych wyborców głosującym przeciwko sobie za najgorszymi rozwiązaniami z powodu niewiedzy.

A ja przyznam, że też miałem to samo zdanie, ale poznałem pana Dąbrowskiego osobiście, na płaszczyźnie służbowej i wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. 

A Solgrud? To przecież nie tylko on był właścicielem.

#15 ~żul~

~żul~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:13:35

Żulu brodaty, być może kiepsko z moim rozumowaniem, ale informuję Cię, że nie mam nikogo na myśli i nikogo nie proponuję. Nie znam nikogo, kto chciałby i mógłby się zainteresować tym fotelem.

Wystarczy na Twój rozum? Może skończ już w tym wątku, jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Troszeczkę lepiej.Popracuj  nad dyplomacją!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:28:29

Może już wystarczy tych wycieczek personalnych? Jak widzę temat dotyczy zupełnie innej kwestii, a wy uskuteczniacie sobie bezsensowne pogawędki.

Sądzę, że temat jest interesujący i może faktycznie warto byłoby o tym pomyśleć poważnie

#17 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:39:07

Odpowiec jest bardzo poprawna ,a co do ciebie to rozumu masz ma samym dnie.

#18 ~Greg~

~Greg~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 16:44:42

Może już wystarczy tych wycieczek personalnych? Jak widzę temat dotyczy zupełnie innej kwestii, a wy uskuteczniacie sobie bezsensowne pogawędki.

Sądzę, że temat jest interesujący i może faktycznie warto byłoby o tym pomyśleć poważnie

Panie porządkowy, na 2 miesiące przed wyborami, mamy poszukać nowego, młodego kandydata na prezydenta miasta?

Castingi do"Tap Madel" trwają dłużej, a my mówimy o poważnej sprawie, nie wybieramy przecież przewodniczącego klasy.O takich rzeczach myśli się rok wcześniej.

#19 ~Arci~

~Arci~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 17:19:44

A ja myślę, że znalazłoby się kilka osób znanych w Grudziądzu i to z pokolenia 40+, które mogłyby coś zadziałać w tym mieście na fotelu pana Malinowskiego.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 19:27:00

O ja 19 wypowiedzi i brak konkretów. Grudziądz :(

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezydent, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych