Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

A. Duda przyjedzie do Grudziądza

duda prezydent Grudziądz wybory

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 12:11:45

Dzisiaj w KnŁ powiedzieli, że pan prezydent A. Duda - bo tak już go zwą, na pewno przyjedzie do naszego miasta, bo w trakcie kampanii odwiedzi wszystkie powiaty w Polsce. 

Czekamy z niecierpliwością. Jestem pierwszy, który przyjedzie na spotkanie z tym uśmiechniętym panem. Postaram się również zadać kilka konstruktywnych pytań.

Mam nadzieję, że będzie nas więcej:)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 12:40:12

Dzisiaj w KnŁ powiedzieli, że pan prezydent A. Duda - bo tak już go zwą, na pewno przyjedzie do naszego miasta, bo w trakcie kampanii odwiedzi wszystkie powiaty w Polsce. 

Czekamy z niecierpliwością. Jestem pierwszy, który przyjedzie na spotkanie z tym uśmiechniętym panem. Postaram się również zadać kilka konstruktywnych pytań.

Przybliż temat, a co to jest KnŁ,bo nie kumam, gdzie i o której ten tzw. "prezydent" uszczęśliwi nas.

#3 Zgred

Zgred

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 08 luty 2015 - 13:11:54

Jaki Prezydent Duda? Na razie może używać OMC Prezydent (O Mało Co). Ta propaganda jest tak głupia, że strach się bać!

#4 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 08 luty 2015 - 13:20:00

heh na podobnym haśle wyborczym przejechał się Pan Wiśniewski całkiem niedawno. Ludzie nie lubią gdy im się coś wmawia ;)

#5 ~wyborca w rozkroku~

~wyborca w rozkroku~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 13:26:11

Przybliż temat, a co to jest KnŁ,bo nie kumam, gdzie i o której ten tzw. "prezydent" uszczęśliwi nas.

Jaki Prezydent Duda? Na razie może używać OMC Prezydent (O Mało Co). Ta propaganda jest tak głupia, że strach się bać!

heh na podobnym haśle wyborczym przejechał się Pan Wiśniewski całkiem niedawno. Ludzie nie lubią gdy im się coś wmawia ;)

Swieta racja

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 14:04:15

KnŁ - kawa na ławę. Pan wiceprezydent J.Brudziński potwierdził, że Pan doktor prawa- prezydent A. Duda w trakcie kampanii odwiedzi 380 powiatów. I w każdym na pewno będzie. Poza tym jest praktycznie przesądzone, że zostanie prezydentem. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 14:06:59

Fajne to było na tym festynie pseudoamerykańskim wczoraj, jak do tego wymoczka kaczorowego prowadzący i pozostali zwracali się per " panie prezydencie". Myślałem, że się obsikam ze śmiechu:))

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 18:25:46

Fajne to było na tym festynie pseudoamerykańskim wczoraj, jak do tego wymoczka kaczorowego prowadzący i pozostali zwracali się per " panie prezydencie". Myślałem, że się obsikam ze śmiechu:))

Mam wrażenie, że od dawna masz problemy i cały czas chodzisz obsikany jako wymoczek tuskowy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 19:05:35

Wrażenie masz błędne. Aczkolwiek dawno nikt mnie tak nie rozbawił ja Twói idole:))

A tak na marginesie. Ani Tusek, ani Maliniak, ani też obecny prezydent nie byli i nie są moimi kandydatami. 

Nie będę używał Twojego języka, bo to taki pisiorowy język, a Ty pewnie i tak doskonale wiesz, jaką masz chorobę :))

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2015 - 21:15:00

Wrażenie masz błędne. Aczkolwiek dawno nikt mnie tak nie rozbawił ja Twói idole:))

A tak na marginesie. Ani Tusek, ani Maliniak, ani też obecny prezydent nie byli i nie są moimi kandydatami. 

Nie będę używał Twojego języka, bo to taki pisiorowy język, a Ty pewnie i tak doskonale wiesz, jaką masz chorobę :))

Posługuję się twoim prymitywnym dialektem bo normalny język jest zbyt trudny do przyswojenia przez ciebie. Swoje dolegliwości znam i jakoś nie zdarza mi sie sikać podczas śmiechu, tobie polecam wizytę u  dobrergo urologa.

#11 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 10:53:30

Posługuję się twoim prymitywnym dialektem bo normalny język jest zbyt trudny do przyswojenia przez ciebie. Swoje dolegliwości znam i jakoś nie zdarza mi sie sikać podczas śmiechu, tobie polecam wizytę u  dobrergo urologa.

Pajacu: posikać się ze śmiechu jest zwrotem językowym wyrażającym super śmiech, a nie kłopotami z pęcherzem. 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 11:09:11

Spadaj Pisowcu.Olewam Komorowskiego i Dudę ciepłą cieczą.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 13:40:13

Doda przyjedzie? Gdzie będzie koncertować? Na błoniach nad Wisłą?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 14:36:54

A kto to jest ta Duda?

#15 ~WYZNAWCA JAROSŁAWA P.Ś.~

~WYZNAWCA JAROSŁAWA P.Ś.~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 14:50:10

to Ty nie wiesz????????/

Przecież to PAN PREZYDENT!!!!

Jak można być takim ignorantem i nie znać PANA PREZYDENTA!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:13:03

A kto to jest ta Duda?

Sekretarz z Wilkowij - film"RANCZO" :o

#17 ~bez litości~

~bez litości~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 15:57:59

Bardzo chciałbym, aby "PAN PREZYDENT" został prezydentem. Bardzo, bardzo.

Kontynuowałby otwartą politykę swego mędrca ś.p. L.K. Byłby bardzo otwarty na głos ludu, spotykałby się ze wszystkimi grupami społecznymi co tydzień, wydawałby polecenia rządowi i sejmowi. Tak, jak mentor składałby do sejmu tysiące projektów ustaw, które spowodowałyby, że życie w PL stałoby się bajką. Tak, jak mentor wydałby wojnę Putinowi, a kochałby się z Kirgistańczykami, Gruzinami i Kazachami. Markelę i resztę możnowładców olewałby ciepłym siurem, a oni płaszczyliby się przed nim tak, jak przed najlepszym prezydentem dwudziestopięciolecia. Mało tego, nie dopuściłby swoją władzą do żadnych strajków tak samo jak jego guru. Trzymałby wszystkich za ryj, a nie siedziałby tylko pod żyrandolem. Bardzo chciałbym tego doczekać, bo przecież to obiecywał na konwencji....

#18 ~cv~

~cv~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 16:11:05

Był taki czas że krzaklewskiego też tytułowali prezydentem zaraz po ogłoszeniu kandydatury i co? wielkie gów.o z tego wyszło, a na mnie licz przygłupie że dołączę do ciebie.

#19 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 16:14:51

Sekretarz z Wilkowij - film"RANCZO" :o

Ten pisior do pięt temu sekretarzowi nie dorasta. :D

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 17:52:57

A kto to jest ta Duda?

Miał Duda dudy............ ale to nie były jego dudy........ te dudy dostał :lol: :D :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: duda, prezydent, Grudziądz, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych