Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9-dniowe święto w Polsce :: zobacz komentowany artykuł

408 odpowiedzi w tym temacie

#301 ~delegat Jankowski~

~delegat Jankowski~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:39:23

Dlatego POPIS,to przekrój mentalności Polakow i nic dobrego ten kraj nie spotka.

#302 ~Mateo~

~Mateo~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 21:44:55

Chory kraj.KK jest zaborca jeżeli ktoś kolaboruje z zaborca jest zdrajca. Kościołowi zawsze zależało aby Polska była słaba i nierzadem stała.wstyd i hanba

#303 ~Stefański Janusz~

~Stefański Janusz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:23:18

Jeżeli te dni będą wolne od pracy to ok. Można wówczas świętować a tak to nie ma sensu... Jak ktoś wróci po harówie z pracy nie będzie na pewno świętował. Teraz zależy od rządzących czy chcą uczcić świętowanie i dniami wolnymi od pracy...???

#304 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:23:40

Ja tam jestem z wami.

#305 ~Ale pomysł bez sensu~

~Ale pomysł bez sensu~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:33:35

To ile ją zarobię kasy za czerwiec jak soboty i niedziele mam wolne. Ale chore.

#306 ~Kasia Nowak~

~Kasia Nowak~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:15:13

Nie powinno być zleceń, powinny być normalne umowy o pracę+13pensja,nie powinno być czegoś takiego, że większość firm po np. dopiero 2 latach daje umowę na czas neieokreślony. Poszłam ze stażem ponad 10letnim z dyplomem do innej pracy, a szefowa powiedziała, że nie dam pani umowy, bo jeszcze pójdzie pani na zwolnienie, totalny obłęd. Nie chciała dać nawet więcej niż 20 na godzinę.

#307 ~Luku~

~Luku~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:30:35

[B]WY JESTEŚCIE MATOŁY!!! TE 9 DNI WOLNEGO NIE JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY. CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM, BO PO NIEKTÓRYCH WPISACH TO POWINNIŚCIE WRÓCIĆ DO PRZEDSZKOLA!!! A WY JUŻ PISZECIE ILE ZAROBIE KASY ZA CZERWIEC LUB POWINNI PŁACIĆ JAK W ŚWIĘTA!!! ALE NIE NIE WIEM, TO SIE WYPOWIADAM!!!

#308 ~Luku~

~Luku~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:32:23

WY JESTEŚCIE MATOŁY!!! TE 9 DNI WOLNEGO NIE JEST DNIEM WOLNYM OD PRACY. CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM, BO PO NIEKTÓRYCH WPISACH TO POWINNIŚCIE WRÓCIĆ DO PRZEDSZKOLA!!! A WY JUŻ PISZECIE ILE ZAROBIE KASY ZA CZERWIEC LUB POWINNI PŁACIĆ JAK W ŚWIĘTA!!! ALE NIE NIE WIEM, TO SIE WYPOWIADAM I DOKŁADNIEJ CZYTAJCIE ARRYKUŁY!!!

#309 ~JURAND ze SPYCHOWA~

~JURAND ze SPYCHOWA~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:39:04

.... Skoro są tacy dobrzy , tacy hojni , dbający o naród niemiecki
To ja jako Polak czujący się Polakiem dla którego Ojczyzna to Polska
i nie zgadzając się z POlityką bałwochwalczą pro germańską
Wnosze wręcz żądam aby platforma ofiarowała mi emeryturę w wysokości 5 tys funtów brytyjskich netto
wtedy z prawdziwą przyjemnością wręcz niesamowitą radością upojony nieziemsko szczęściem wyjade do Ameryki południowej do jakiegoś raju podatkowego
i żyć będę szczęśliwie długo
unikając jakichkolwiek informacji na temat PlatfOrmy oraz jej POplecznikow szKODzących na moje jelita
i wzmagajacych moje problemy wydalnicze objawiające się dość mocnym zatwardzeniem
przez co czuje bardzo znaczny dyskomfort w codziennym życiu , egzystencji
z poważaniem
zwykły szary normalny Polak

#310 ~JURAND ze SPYCHOWA~

~JURAND ze SPYCHOWA~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:40:16

*.... Skoro są tacy dobrzy , tacy hojni , dbający o naród niemiecki
Wnosze wręcz żądam aby platforma ofiarowała mi emeryturę w wysokości 5 tys funtów brytyjskich netto
wtedy z prawdziwą przyjemnością wręcz niesamowitą radością upojony nieziemsko szczęściem wyjade do Ameryki południowej do jakiegoś raju podatkowego
unikając jakichkolwiek informacji na temat PlatfOrmy oraz jej POplecznikow szKODzących na moje jelita
i wzmagajacych moje problemy wydalnicze objawiające się dość mocnym zatwardzeniem
przez co czuje bardzo znaczny dyskomfort w codziennym życiu , egzystencji
z poważaniem
-----zwykły szary normalny Polak*

#311 ~JURAND ze SPYCHOWA~

~JURAND ze SPYCHOWA~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:41:15

.... *Skoro są tacy dobrzy , tacy hojni , dbający o naród niemiecki
przez co czuje bardzo znaczny _dyskomfort w codziennym życiu , egzystencji_
z poważaniem
zwykły szary normalny Polak*

#312 ~JxJ~

~JxJ~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 01:04:33

Polak, nie Polak ale człowiek, a zarazem święty Jan Paweł II tak

#313 ~Mushr~

~Mushr~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 02:00:54

Który ukrywał pedofilów

#314 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 02:05:30

Porąbało kompletnie tych co to wymyślili.
Przez 27 lat pontyfikatu nie zdołało w Watykanie wydrukować przewodników w języku polskum

#315 ~Emeryt~

~Emeryt~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 02:05:46

Porąbało kompletnie tych co to wymyślili.
Przez 27 lat pontyfikatu nie zdołało w Watykanie wydrukować przewodników w języku polskum

#316 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 05:28:04

9 dni? Gdzie ona ma rozum? Nawet logistycznie ciężko do ogarnięcia,zakupy itd. Jak święto to zakaz handlu, czyli straty. Wchodzi w d*** pisu, albo ja pojebało.

#317 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 06:13:02

Święto bez wolnych dni to nie święto

#318 ~Kolo~

~Kolo~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 06:54:49

Już całkiem w głowach się przewraca. 9 dni to trochę przegięcie zwiększyło by zarobki a nie świąt bezsensownych szukają

#319 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 07:03:25

deb***e z PO to dopiero obłuda najpierw krzyczą o stratach jakie poniesie skarb państwa a potem robią odwrotnie . No ale ich super "inteligentny "elektorat to lyknie i bedzie piac ze jest fajnie

#320 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 07:11:03

Czytajcie do końca artykuly ...jest napisane..najważniejsze 9-dniowe święto nie byłoby oczywiście wolne od pracy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych